Liga Europy: Anderlecht wygrał w Pradze, gol Teodorczyka

W czwartkowy wieczór piłkarze Anderlechtu Bruksela pokonali na wyjeździe Slavie Praga 3:0 (0:0).

Wynik tego starcia w 49. minucie otworzył Idrissa Sylla.

Drugą z bramek dla belgijskiego zespołu zdobył reprezentant Polski Łukasz Teodorczyk. Polak wpisał się na listę strzelców w 60. minucie. W 71. minucie decydującego gola zdobył Sofiane Hanni.

Anderlecht, mając w perspektywie rewanż na własnym boisku, który rozegrany zostanie w czwartek, 25 sierpnia o godzinie 20:00, może być już niemal pewny awansu do fazy grupowej.

*********

Slavia Praga - Anderlecht 0:3 (0:0)

Bramki: Sylla 49, Teodorczyk 60, Hanni 71.

21.10.2017
West Ham United przegrał u siebie z Brighton & Hove Albion 0:3 w piątkowym meczu 9. kolejki Premier League. Slaven Bilić, menedżer "Młotów", powiedział, że jest sfrustrowany i rozczarowany. więcej
21.10.2017
Brighton & Hove Albion pokonał na wyjeździe West Ham United 3:0 w piątkowym meczu Premier League. Chris Hughton, menedżer beniaminka, nie krył radości z występu swojej drużyny. więcej
21.10.2017
Korona Kielce w drugiej połowie odrobiła straty dwóch goli i zremisowała na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 3:3 w piątkowym meczu LOTTO Ekstraklasy. Gino Lettieri, trener gości, był zadowolony z gry swojej drużyny w drugich 45 minutach. więcej
21.10.2017
Górnik Zabrze zremisowała u siebie z Koroną Kielce 3:3, choć do przerwy był na dwubramkowym prowadzeniu. Marcin Brosz, trener 14-krotnych mistrzów Polski, powiedział, że jego podopieczni muszą poprawić grę w defensywie. więcej
21.10.2017
Golden State Warriors wygrali na wyjeździe z New Orleans Pelicans 128:120 w piątkowym meczu koszykarskiej ligi NBA. Obrońcy mistrzowskiego tytułu sezon zaczęli od przegranej u siebie z Houston Rockets. więcej