Koscielny przedłużył umowę z Arsenalem

Laurent Koscielny poinformował na swoim oficjalnym profilu na Twitterze o przedłużeniu kontraktu z Arsenalem Londyn.

32-letni środkowy obrońca reprezentacji Francji na mocy nowej umowy pozostanie w ekipie z Emirates Stadium do końca czerwca 2020 roku.

Wychowanek En Avant Guingamp broni barw "Kanonierów" od 2010 roku, kiedy to przeniósł się do stolicy Wielkiej Brytanii z FC Lorient.

Koscielny w koszulce trzynastokrotnych mistrzów Anglii zaliczył dotychczas 273 spotkania, w których strzelił 22 bramki. Na swoim koncie ma 42 występy w kadrze. W narodowym trykocie "Les Bleus" zdobył jednego gola.

23.09.2017
Korona Kielce wygrała u siebie z Wisłą Kraków 2:1 (1:1) w ostatnim sobotnim meczu dziesiątej kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Dzięki czwartej wygranej w sezonie podopieczni Gino Lettieriego awansowali na dziewiąte miejsce w tabeli. więcej
23.09.2017
Bartosz Zmarzlik zajął drugie miejsce w sobotniej Grand Prix Sztokholmu. Zawody na Friends Arenie w stolicy Szwecji wygrał Słoweniec Matej Żagar. Trzeci był Australijczyk Jason Doyle, który umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. więcej
23.09.2017
Feyenoord Rotterdam uległ u siebie NAC Breda 0:2 (0:1) w sobotnim meczu szóstej kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie. Na De Kuip gole dla gości strzelali kolejno Giovanni Korte oraz trzy minuty przed końcem Thomas Enevoldsen. więcej
23.09.2017
Leicester City uległo u siebie Liverpool FC 2:3 (1:2) w ostatnim sobotnim meczu szóstej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Na King Power Stadium wynik otworzył po kwadransie gry świetnym strzałem głową Mohamed Salah, a osiem minut później podwyższył kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego Philippe Coutinho. więcej
23.09.2017
Pogoń Szczecin przegrała u siebie z Górnikiem Zabrze 1:2 (0:0) w drugim sobotnim meczu dziesiątej kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Dzięki piątej wygranej w sezonie czternastokrotni mistrzowie Polski objęli prowadzenie w tabeli. więcej