Jose Mourinho: Nie jestem zadowolony z wyniku

Manchester United przegrał na wyjeździe w meczu 1. kolejki fazy grupowej piłkarskiej Ligi Europy z Feyenoordem Rotterdam 0:1 (0:0). Tuż po spotkaniu swojego rozczarowania ostatecznym rezultatem nie ukrywał szkoleniowiec Czerwonych Diabłów, Jose Mourinho.

Jedynego gola w starciu na De Kuip strzelił Tonny Vilhena. 21-letni holenderski pomocnik na listę strzelców wpisał się w 79. minucie rywalizacji. Wówczas precyzyjnym strzałem, z około trzynastu metrów, pokonał Davida De Geę.

- Oczywiście, że nie jestem zadowolony z wyniku. Myślę, że w drugiej połowie to my w pełni kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Staraliśmy się strzelić gola i zarazem zachować czyste konto. Niestety, straciliśmy bramkę po ewidentnym spalonym - powiedział Jose Mourinho, cytowany przez "manutd.com".

- Druga połowa rywalizacji w naszym wykonaniu była lepsza niż pierwsza. Graliśmy na większej intensywności, i jak już wspominałem, mieliśmy większą kontrolę. Feyenoord bronił się całym zespołem, walczył z całych sił, aby uzyskać w ostatecznym rozrachunku dobry wynik - dodał.

24.03.2017
Reprezentacja Hiszpanii pokonała Izrael 3:0, a Włosi wygrali z Albanią 1:0 w meczu 5. kolejki eliminacji MŚ 2018. W spotkaniu rozgrywanym na Estadio Municipal El Molinon dwa gole dla reprezentacji Hiszpanii w pierwszej połowie strzelali kolejno David Silva w 13. więcej
24.03.2017
Irlandia bezbramkowo zremisowała z Walią, a Austria pokonała Mołdawię 1:0 w meczu 5. kolejki eliminacji mistrzostw świata 2018. Kibice zgromadzeni w piątkowy wieczór na Aviva Stadium nie obejrzeli żadnych goli. więcej
24.03.2017
Chorwacja wygrała przed własną publicznością z Ukrainą 1:0 (1:0) w piątkowym spotkaniu 5. kolejki eliminacji MŚ 2018.Kibice zgromadzeni na trybunach na jedyne trafienie w tym meczu czekali do 38. więcej
24.03.2017
W meczu towarzyskim rozegranym na Stadion FK Krasnodar, reprezentacja Rosji przegrała z Wybrzeżem Kości Słoniowej 0:2. Pierwszego gola dla Iworyjczyków strzelił Jonathan Kodjia. więcej