Isco na celowniku Man United i Milanu

Hiszpański dziennik AS informuje, iż Isco znalazł się na celowniku Milanu i Manchesteru United.

Włodarze klubu z Old Trafford chcą ponoć jak najszybciej sprowadzić 24-latka na Wyspy Brytyjskie.

Na Old Trafford miałby on być następcą Wayne'a Rooneya. Tymczasem w Mediolanie chcą, by Isco był pierwszym wzmocnieniem w zimowym okienku transferowym.

Ostatni sezon nie był najlepszy dla byłego zawodnika Malagi. Isco miał problemy z przebiciem się do pierwszego składu Realu Madryt. Zinedine Zidane wolał w środku pola korzystać z usług Luki Modricia, Toniego Kroosa i Casemiro. Zdaniem hiszpańskich mediów, jego dni na Santiago Bernabeu są policzone.

Isco dołączył do ekipy Królewskich w 2013 roku. Jego obecny kontrakt jest ważny do 2018 roku. Wyceniany jest na 35 mln euro.

27.02.2017
Paris Saint-Germain pokonał na wyjeździe Olympique Marsylia 5:1 w niedzielnym meczu Ligue 1. Unai Emery, trener mistrzów Francji, liczy, że jego podopieczni utrzymają tak wysoki poziom gry w kolejnych spotkaniach. więcej
27.02.2017
Według informacji dziennika "The Sun", Sergio Aguero wyraził chęć dołączenia do Realu Madryt latem tego roku. Brytyjskie media od dłuższego czasu spekulują, że Argentyńczyk w najbliższym okienku transferowym będzie chciał zmienić klub. więcej
27.02.2017
Inter Mediolan przegrał u siebie z AS Romą 1:3 w niedzielnym meczu Serie A. Stefano Pioli, trener "Nerazzurrich", powiedział, że ekipa ze stolicy była skuteczniejsza. więcej
27.02.2017
Ignazio Abate w niedzielnym meczu przeciwko US Sassuolo doznał urazu oka. Na razie nie wiadomo jak poważny jest uraz Włocha - informują włoskie media. W niedzielę w meczu 26. więcej
27.02.2017
AS Roma pokonała na wyjeździe Inter Mediolan 3:1 w niedzielnym meczu Serie A. Luciano Spalletti, trener drużyny ze stolicy, powiedział, że jego zespół zasłużenie zdobył trzy punkty na San Siro. więcej