Gordon i Comrie dwa lata dłużej z "The Saints"

Liam Gordon i Aaron Comrie przedłużyli kontrakty z Saint Johnstone FC - poinformował szkocki klub na swojej oficjalnej stronie. Obaj obrońcy, którzy grają obecnie na wypożyczeniu w Peterhead FC, pozostaną w ekipie z McDiarmid Park na kolejne dwa sezony.

21-letni Gordon jest wychowankiem Heart of Midlothian. W koszulce "The Saints" zaliczył dotychczas tylko jeden występ. Rok młodszy Comrie to z kolei wychowanek Celtiku Glasgow i również w pierwszej drużynie z McDiarmid Park zaliczył jedno spotkanie. Saint Johnstone FC aktualnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli Premier League. "The Saints" do trzeciego w klasyfikacji Glasgow Rangers tracą siedem punktów.
Tagi: Liga szkocka

21.09.2017
Burnley FC pozyskał Andersa Lindegaarda. Duński bramkarz był bez klubu i podpisał z ekipą z Turf Moore kontrakt do końca sezonu - poinformowano na oficjalnej stronie internetowej "The Clarets". więcej
21.09.2017
Górnik Zabrze awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski pokonując po dogrywce Sandecję Nowy Sącz 3:2. Szymon Matuszek, zdobywca pierwszej bramki, powiedział, że był spokojny o rozstrzygnięcie w dodatkowych 30 minutach. więcej
21.09.2017
Korona Kielce awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski pokonując w 1/8 finału po dogrywce Wisłę Kraków 1:0, choć od 33. minuty grała w "10". Gino Lettieri, trener gospodarzy, był zadowolony, że jego zespól w osłabieniu grał jeszcze lepiej. więcej
21.09.2017
Wisła Kraków przegrała na wyjeździe po dogrywce z Koroną Kielce 0:1 w 1/8 finału Pucharu Polski, choć od 33. minuty grała z przewagą jednego zawodnika. Kiko Ramirez, trener "Białej Gwiazdy", powiedział, że niewiele wynikało z faktu, iż jego podopieczni dłużej utrzymywali się przy piłce. więcej
21.09.2017
Sandecja Nowy Sącz odpadła w 1/8 finału Pucharu Polski, przegrywając po dogrywce na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 2:3. Radosław Mroczkowski, trener gości, był jednak zadowolony z występu swoich podopiecznych. więcej