FC Barcelona obserwuje obrońcę Ajaksu

FC Barcelona jest zainteresowana Davinsonem Sanchezem. Obrońca Ajaksu Amsterdam już podczas letniego okienka transferowego może przenieść się na Camp Nou - donosi "Sport".

Środkowy defensor Ajaksu znajduje się liście życzeń "Blaugrany". Barca chce wiedzieć wszystko, co dotyczy zawodnika. Według katalońskiego dziennika, Raul Sanllehi, jeden z dyrektorów Barcelony, rozmawiał na temat Kolumbijczyka z Markiem Overmarsem, dyrektorem sportowym Ajaksu. Działacz z Camp Nou poprosił, aby holenderski klub nie dokonywał żadnego transferu 20-latka i najpierw poinformował o tym Barcelonę, która chce mieć pierwszeństwo w pozyskaniu zawodnika. Sanchez w obecnym sezonie wystąpił w 35 meczach we wszystkich rozgrywkach w barwach Ajaksu. Strzelił w nich cztery gole i zanotował jedną asystę. Jego umowa z klubem obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

22.11.2017
- Nie możemy teraz odpuścić. Trzeba cały czas trzymać nogę na gazie i przeć do przodu - wyznał Adam Owen w rozmowie z oficjalnym serwisem Lechii Gdańsk. więcej
22.11.2017
- Mobilizujemy się, aby rozpocząć nową, udaną serię - wyznał Kamil Pestka w rozmowie z oficjalnym serwisem Cracovii. Pięciokrotni mistrzowie Polski w najbliższy piątek zmierzą się przed własną publicznością z Lechią Gdańsk na otwarcie zmagań 17. więcej
22.11.2017
Marek Cieślak po dwudziestu sezonach przerwy wraca do swojego macierzystego klubu. Przez najbliższe dwa lata będzie bowiem trenerem Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa - poinformował oficjalny serwis czterokrotnych mistrzów Polski. więcej
22.11.2017
Tomasz Gollob z końcem listopada opuści Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy - poinformował oficjalny serwis GKM Grudziądz. Indywidualny Mistrz Świata z 2010 roku przed siedmioma miesiącami doznał bardzo groźnego upadku na torze motocrossowym w Chełmnie. więcej
22.11.2017
Jacob Thorssell poinformował za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku o poprawie stanu zdrowia. Rehabilitujący się Szwed, który kilka dni temu wrócił z krótkiego urlopu, pochwalił się pozytywnymi wynikami ostatnich badań lekarskich. więcej