Eredivisie: PSV lepsze w szlagierze od Feyenoordu

Piłkarze PSV Eindhoven pokonali u siebie Feyenoord Rotterdam 1:0 (1:0) w szlagierowym niedzielnym meczu 5. kolejki holenderskiej Eredivisie. Na Philips Stadion jedynego gola dla gospodarzy strzelił już po dwóch minutach gry Gaston Rodrigo Pereiro Lopez.

Urugwajczyk popisał się kapitalnym uderzeniem z woleja, po tym jak precyzyjnie dośrodkował w pole karne Juergen Locadia.Dzięki czwartej wygranej w sezonie zespół z Brabancji awansował na drugie miejsce w tabeli. Obrońcy tytułu, którzy całą drugą połowę grali w osłabieniu, doznali pierwszej porażki, ale zachowali pozycję lidera klasyfikacji. * * * * * *Wyniki ostatnich niedzielnych spotkań: Vitesse Arnhem - VVV Venlo 1:1 (0:0)Bramki: Matavz 47 - Leemans 90-karny. PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam 1:0 (1:0)Bramka: Gastón Rodrigo Pereiro Lopez 2. Czerwona kartka: Berghuis (43, Feyenoord).

20.10.2017
- Jeżeli popatrzymy na tabelę i dorobek punktowy to Zagłębie jest zdecydowanym faworytem - powiedział Waldemar Fornalik, cytowany przez oficjalną stronę Piasta. więcej
20.10.2017
Według informacji telewizji "Sky Sports", w najbliższym czasie Manchester United chce zaproponować przedłużenie kontraktów czterem zawodnikom. Nowe umowy z ekipą "Czerwonych Diabłów" mają podpisać Juan Mata, Ander Herrera, Marouane Fellaini i Phil Jones. więcej
20.10.2017
- Jestem bardzo rozczarowany wynikiem, zagraliśmy poniżej naszego poziomu - powiedział Ronald Koeman podczas konferencji prasowej.Everton FC przegrał z Olympiqye Lyon 1:2 w meczu 3. więcej
19.10.2017
Sporting Braga przegrał u siebie Łudogorcem Razgrad 0:2 (0:1) w meczu trzeciej kolejki grupy C rozgrywek Ligi Europy. Całe zawody w szeregach przyjezdnych zaliczył Jacek Góralski. więcej
19.10.2017
OGC Nice uległo u siebie Lazio Rzym 1:3 (1:1) w najciekawiej zapowiadającym się meczu trzeciej kolejki grupy K rozgrywek Ligi Europy. Na Allianz Riviera prowadzenie gospodarzom już po czterech minutach gry zapewnił strzałem głową Mario Balotelli. więcej