El. MŚ: Steinbors powołany do kadry Łotwy

Bramkarz Arki Gdynia Pavels Steinbors został powołany do reprezentacji Łotwy na dwa spotkania eliminacji mistrzostw świata z Wyspami Owczymi i Węgrami - czytamy na oficjalnej stronie beniaminka.

Oba mecze odbędą się w Rydze 7 i 10 października.

Zgrupowanie kadry potrwa natomiast od 3. do 10. października.

Po 9 kolejkach gdynianie zajmują 5. miejsce w tabeli i mają na swoim koncie 16 punktów.

29.05.2017
Huddersfield Town FC zagra w przyszłym sezonie w Premier League. Drużyna z John Smith's Stadium wraca do najwyższej klasy rozgrywkowej po 45 latach! Rzuty karne zdecydowały o trzecim zespole, który awansował do Premier League. więcej
29.05.2017
Tottenham Hotspur jest o krok od pozyskania Cengiza Undera, nazywanego "tureckim Paulo Dybalą" - donosi turecka stacja radiowa "Radyosport". Napastnikiem Basaksehiru Stambuł interesuje się kilka europejskich klubów. więcej
29.05.2017
Ander Herrera, pomocnik Manchesteru United, chce podpisać z klubem z Old Trafford nowy kontrakt - donoszą "The Times" i "The Telegraph". Obecna umowa pomocnika "Czerwonych Diabłów" obowiązuje jeszcze przez rok. więcej
29.05.2017
Kamil Sylwestrzak i Maksymilian Rogalski w minionym tygodniu doznali groźnych kontuzji - poinformowała oficjalna strona Wisły Płock. Obaj zawodnicy beniaminka z Mazowsza zerwali więzadła krzyżowe przednie. więcej
29.05.2017
Carlos Pena jest bliski podpisania kontraktu z Glasgow Rangers - informuje brytyjska stacja "Sky Sports". 27-letni pomocnik, związany jeszcze aktualnie z CD Guadalajara, negocjuje warunki umowy z ekipą z Ibrox Park. więcej

29.05.2017
Atlanta United pokonała przed własną publicznością New York City FC 3:1 (3:0) w niedzielnym meczu Major League Soccer. Na Mercedes-Benz Stadium gospodarze zdobyli wszystkie trzy gole w niespełna dziesięć minut pierwszej połowy. więcej
28.05.2017
Giampiero Ventura ogłosił kadrę reprezentacji Włoch na dwa najbliższe mecze, które zostaną rozegrane w czerwcu. 7 czerwca ekipa "Squadra Azzurra" w Nicei zmierzy się z Liechtensteinem w ramach eliminacji mistrzostw świata 2018. więcej
28.05.2017
Los Angeles Galaxy pokonało na wyjeździe San Jose Earthquakes 4:2 (2:2) w meczu 14. kolejki rozgrywek Major League Soccer. Dwa gole dla gospodarzy strzelił w tym spotkaniu Giovani dos Santos. więcej
27.05.2017
Seattle Sounders pokonali u siebie Portland Timbers 1:0 (1:0) w pierwszym sobotnim meczu rozgrywek Major League Soccer. Na CenturyLink Field zwycięskiego gola w konfrontacji dwóch mistrzów z poprzednich dwóch lat zdobył już po czterech minutach gry uderzeniem głową z bliska Cristian Roldan. więcej
27.05.2017
Spas Delev otrzymał powołanie do kadry Bułgarii na mecz eliminacji mistrzostw świata z Białorusią - czytamy na oficjalnej stronie Pogoni Szczecin. Spotkanie zostanie rozegrane na Białorusi 9 czerwca. więcej