Dudek: Walczyliśmy o ten medal jak o złoty

Patryk Dudek mimo defektu w ostatnim swoim biegu był zadowolony z występu w rewanżowym spotkaniu o brązowy medal PGE Ekstraligi, w którym Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał Betard Spartę Wrocław 49:41.

Podopieczni Marka Cieślaka przed tygodniem także zwyciężyli na gościnnym torze w Poznaniu 48:42 i zdecydowanie wygrali dwumecz z drużyną ze stolicy Dolnego Śląska.

- Podeszliśmy do tych zawodów bardzo poważnie. Walczyliśmy o ten medal jak o złoty, więc super, że udało się zdobyć kolejne trofeum dla klubu - podkreślił Dudek w rozmowie z FalubazTV.

Indywidualny mistrz Polski tym razem wygrał tylko jeden z pięciu swoich wyścigów i zdobył w sumie siedem punktów z dwoma bonusami.

- Wydaje mi się, że wszyscy powinniśmy być zadowoleni z tego medalu, bowiem każdy widział jakie mieliśmy w trakcie sezonu problemy kadrowe. Nie było lekko, ale byliśmy równiejszą drużyną - dodał Patryk Dudek.
Tagi: żużel

18.10.2017
Rene Hake nie jest już trenerem Twente Enschede - poinformowali trzykrotni zdobywcy Pucharu Holandii na swojej oficjalnej stronie. 45-letni szkoleniowiec zapłacił posadą za słaby początek w nowym sezonie Eredivisie. więcej
18.10.2017
Tai Woffinden przed ostatnim w tym sezonie turniejem Grand Prix zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu. Brytyjczyk mimo niezłego występu na Motoarenie w Toruniu stracił już definitywnie szansę na złoty medal, ale wciąż może stanąć na podium tegorocznych zmagań. więcej
18.10.2017
Jakub Jamróg ustalił warunki kontraktu z Grupą Azoty Unią Tarnów na sezon 2018 - poinformowała w środę oficjalna strona trzykrotnych mistrzów Polski. Wychowanek popularnych "Jaskółek" był jednym z liderów drużyny w tegorocznych zmaganiach niższej Nice 1. więcej
18.10.2017
Paris Saint-Germain zagra na wyjeździe z Anderlechtem Bruksela w środowym meczu grupy B Ligi Mistrzów. Unai Emery, trener zespołu ze stolicy Francji, powiedział, że rywale mają jakość w swojej drużynie. więcej
18.10.2017
Szachtar Donieck pokonał na wyjeździe Feyenoord Rotterdam 2:1 w meczu grupy F Ligi Mistrzów. Paul Fonseca, trener ukraińskiej drużyny, był zadowolony z gry swoich podopiecznych. więcej