Chiellini wraca do składu Juventusu FC

Giorgio Chiellini znalazł się w kadrze Juventusu FC na rewanżowy mecz z FC porto w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Reprezentant Włoch wystąpił w pierwszym starciu turyńczyków z ekipą "Smoków", które zakończyło się ich zwycięstwem 2:0.

Wówczas Chiellini przebywał na placu gry od pierwszej do ostatniej minuty. Z powodu urazu mięśniowego 32-latek nie wystąpił w ligowym spotkaniu przeciwko AC Milan (1:2), jednak znalazł się w kadrze meczowej "Starej Damy" na rewanż z FC Porto. Jego występ w wyjściowej jedenastce jest jednak bardzo wątpliwy. Kadra Juventusu FC na mecz z FC Porto: Buffon, Neto Audero, Chiellini, Benatia, Alex Sandro, Barzagli, Bonucci, Dani Alves, Rugani, Lichtsteiner Pjanić, Khedira, Marchisio, Lemina, Asamoah, Rincon, Cuadrado, Higuain, Mandzukic, Pjaca, Dybala.

21.09.2017
Burnley FC pozyskał Andersa Lindegaarda. Duński bramkarz był bez klubu i podpisał z ekipą z Turf Moore kontrakt do końca sezonu - poinformowano na oficjalnej stronie internetowej "The Clarets". więcej
21.09.2017
Górnik Zabrze awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski pokonując po dogrywce Sandecję Nowy Sącz 3:2. Szymon Matuszek, zdobywca pierwszej bramki, powiedział, że był spokojny o rozstrzygnięcie w dodatkowych 30 minutach. więcej
21.09.2017
Korona Kielce awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski pokonując w 1/8 finału po dogrywce Wisłę Kraków 1:0, choć od 33. minuty grała w "10". Gino Lettieri, trener gospodarzy, był zadowolony, że jego zespól w osłabieniu grał jeszcze lepiej. więcej
21.09.2017
Wisła Kraków przegrała na wyjeździe po dogrywce z Koroną Kielce 0:1 w 1/8 finału Pucharu Polski, choć od 33. minuty grała z przewagą jednego zawodnika. Kiko Ramirez, trener "Białej Gwiazdy", powiedział, że niewiele wynikało z faktu, iż jego podopieczni dłużej utrzymywali się przy piłce. więcej
21.09.2017
Sandecja Nowy Sącz odpadła w 1/8 finału Pucharu Polski, przegrywając po dogrywce na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 2:3. Radosław Mroczkowski, trener gości, był jednak zadowolony z występu swoich podopiecznych. więcej