Bjelica: Zasłużyliśmy na zdecydowanie więcej, niż cztery punkty

Lech Poznań bezbramkowo zremisował z Arką Gdynia w drugim niedzielnym spotkaniu 10. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy. - Był to mecz, w którym dominowaliśmy, szczególnie w defensywie graliśmy bezbłędnie - przyznał po ostatnim gwizdku sędziego szkoleniowiec Kolejorza, Nenad Bjelica.

Chorwacki taktyk w kilku zdaniach ocenił pojedynek z beniaminkiem: - Nie pozwoliliśmy przeciwnikowi stworzyć żadnych podbramkowych sytuacji. Jeżeli chodzi o grę w ofensywie - musimy się poprawić i grać lepiej, a przede wszystkim szukać lepszych rozwiązań w ataku, które dadzą nam bramki. Muszę dodać, że zbyt dużo gramy przez środek pola. Trudno te przyzwyczajenia zmienić, ale będziemy starali się rozgrywać piłkę w bocznych strefach boiska - mówił Bjelica cytowany przez oficjalną witrynę ekipy z Wielkopolski.

- Jestem zadowolony z postawy i zaangażowania drużyny w pierwszych moich meczach ligowych. Zasłużyliśmy na zdecydowanie więcej, niż cztery punkty. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będzie już tylko lepiej - podsumował.

21.10.2017
West Ham United przegrał u siebie z Brighton & Hove Albion 0:3 w piątkowym meczu 9. kolejki Premier League. Slaven Bilić, menedżer "Młotów", powiedział, że jest sfrustrowany i rozczarowany. więcej
21.10.2017
Brighton & Hove Albion pokonał na wyjeździe West Ham United 3:0 w piątkowym meczu Premier League. Chris Hughton, menedżer beniaminka, nie krył radości z występu swojej drużyny. więcej
21.10.2017
Korona Kielce w drugiej połowie odrobiła straty dwóch goli i zremisowała na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 3:3 w piątkowym meczu LOTTO Ekstraklasy. Gino Lettieri, trener gości, był zadowolony z gry swojej drużyny w drugich 45 minutach. więcej
21.10.2017
Górnik Zabrze zremisowała u siebie z Koroną Kielce 3:3, choć do przerwy był na dwubramkowym prowadzeniu. Marcin Brosz, trener 14-krotnych mistrzów Polski, powiedział, że jego podopieczni muszą poprawić grę w defensywie. więcej
21.10.2017
Golden State Warriors wygrali na wyjeździe z New Orleans Pelicans 128:120 w piątkowym meczu koszykarskiej ligi NBA. Obrońcy mistrzowskiego tytułu sezon zaczęli od przegranej u siebie z Houston Rockets. więcej