Aleksandar Prijović: Wiedzieliśmy, że za każdy błąd zostaniemy ukarani

- Nie widzę wielu plusów po meczu. Panikowaliśmy w akcjach obronnych, to był bardzo wysoki poziom dla nas. Musimy wyciągnąć lekcję z tego spotkania i o nim zapomnieć.

Musimy się obudzić - stwierdził tuż po starciu z Borussią Dortmund w Lidze Mistrzów (0:6) zawodnik Legii Warszawa, Aleksandar Prijović.

Bramki dla przedstawiciela niemieckiej Bundesligi strzelali odpowiednio Mario Goetze, Sokratis Papastathopoulos, Marc Bartra, Raphael Guerreiro, Gonzalo Castro oraz Pierre-Emerick Aubameyang, który definitywnie wynik spotkania ustalił w 87. minucie rywalizacji.

- Jesteśmy bardzo rozczarowani. Wiedzieliśmy, że to jest świetny zespół. Znaliśmy ich umiejętności, wiedzieliśmy, że za każdy błąd zostaniemy ukarani. Zrobiliśmy te błędy, i tak właśnie się stało. Nie graliśmy tego, co umiemy i tak to wyglądało - przyznał Aleksandar Prijović, cytowany przez "legia.com".

Musimy się obudzić i zobaczyć, na jakim poziomie powinniśmy być - zaznaczył.

- Była jedna sytuacja w drugiej połowie, kiedy mogłem strzelić po podaniu Vako, ale podałem do innych zawodników. Kazaiszwili jest nowym zawodnikiem w Legii i musi się zaadaptować w drużynie. Ale to dobry zawodnik i myślę, że ta adaptacja przebiegnie pozytywnie - podsumował.

27.02.2017
Paris Saint-Germain pokonał na wyjeździe Olympique Marsylia 5:1 w niedzielnym meczu Ligue 1. Unai Emery, trener mistrzów Francji, liczy, że jego podopieczni utrzymają tak wysoki poziom gry w kolejnych spotkaniach. więcej
27.02.2017
Według informacji dziennika "The Sun", Sergio Aguero wyraził chęć dołączenia do Realu Madryt latem tego roku. Brytyjskie media od dłuższego czasu spekulują, że Argentyńczyk w najbliższym okienku transferowym będzie chciał zmienić klub. więcej
27.02.2017
Inter Mediolan przegrał u siebie z AS Romą 1:3 w niedzielnym meczu Serie A. Stefano Pioli, trener "Nerazzurrich", powiedział, że ekipa ze stolicy była skuteczniejsza. więcej
27.02.2017
Ignazio Abate w niedzielnym meczu przeciwko US Sassuolo doznał urazu oka. Na razie nie wiadomo jak poważny jest uraz Włocha - informują włoskie media. W niedzielę w meczu 26. więcej
27.02.2017
AS Roma pokonała na wyjeździe Inter Mediolan 3:1 w niedzielnym meczu Serie A. Luciano Spalletti, trener drużyny ze stolicy, powiedział, że jego zespół zasłużenie zdobył trzy punkty na San Siro. więcej