NAJBLIŻSZE TRANSMISJE

Liga Europy UEFA
OGC Nice - SS Lazio
CZ | 19.10
18:55
Liga Europy UEFA
FK Vardar - Real Sociedad
CZ | 19.10
18:55
Liga Europy UEFA
Ostersunds FK - Athletic Club
CZ | 19.10
18:55
Liga Europy UEFA
Everton FC - Olympique Lyonnais
CZ | 19.10
21:00
Liga Europy UEFA
TSG 1899 Hoffenheim - Istanbul Basaksehir
CZ | 19.10
21:00
Liga Europy UEFA
Atalanta BC - Apollon Limassol
CZ | 19.10
21:00

Druga kolejka Ligi Europy UEFA

W czwartek odbędą się mecze drugiej kolejki Ligi Europy...

WIĘCEJ

Startuje Liga Europy UEFA!

W czwartek początek rozgrywek Ligi Europy UEFA.

WIĘCEJ

Wyniki losowania grup Ligi Europy UEFA

Znamy już składy grup Ligi Europy UEFA 2017/2018.

WIĘCEJ

El. LE: Remis Legii z Sheriffem

Legia Warszawa zremisowała u siebie z Sheriffem Tyraspol...

22:41 (17.08)

Superpuchar Europy: Real Madryt - Manchester United 2:1

Rozpoczęcie sezonu 2017/18 w europejskich pucharach dla...

WIĘCEJ

Sheriff Tyraspol na drodze Legii do fazy grupowej LE

W piątek w Nyonie odbyło się losowanie czwartej rundy...

13:46 (04.08)

Sheriff Tyraspol na drodze Legii do fazy grupowej Ligi...

W piątek w Nyonie odbyło się losowanie czwartej rundy...

WIĘCEJ

El. LE: Zmarnowane szanse i remis Lecha z FC Utrecht

Lech Poznań zremisował na wyjeździe z FC Utrecht 0:0 w...

20:53 (27.07)

Sheridan: Nie potrafiliśmy wykorzystać dobrych okazji

Jagiellonia Białystok przegrała u siebie z FK Gabala 0:2...

09:40 (21.07)

Makuszewski: Zasłużyliśmy na awans

Lech Poznań wygrał u siebie z FK Haugesund 2:0 i zagra w...

09:14 (21.07)

El. LE: Jagiellonia przegrała i odpadła

Jagiellonia Białystok przegrała u siebie z FK Gabala 0:2...

22:27 (20.07)

Eliminacje LE: Arka Gdynia poznała potencjalnego rywala w...

Arka Gdynia poznał potencjalnego rywala, z którym zmierzy...

14:12 (14.07)

Eliminacje LE: Jagiellonia poznała potencjalnego rywala w...

Jagiellonia poznał potencjalnego rywala, z którym zmierzy...

13:52 (14.07)

Eliminacje LE: Lech Poznań poznał potencjalnego rywala w...

Lech Poznań poznał potencjalnego rywala, z którym zmierzy...

13:31 (14.07)

Wyniki losowania trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy

Znamy wyniki losowania trzeciej rundy eliminacji Ligi...

WIĘCEJ

El. LE: Remis Jagiellonii

Jagiellonia Białystok zremisowała na wyjeździe z azerskim...

21:06 (13.07)

TABELA

Grupa A

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Villareal

21103:14
22

SK Slavia Praga

21102:14
33

Maccabi Tel Aviv FC

20110:11
44

Astana

20112:41

Grupa B

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

FC Dynamo Kijów

22006:36
23

BSC Young Boys Berno

20202:22
32

Partizan

20113:41
44

Skënderbeu Korçë

20112:41

Grupa C

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Sporting Braga

22004:26
22

Ludogorets

21102:14
33

Istanbul BB

20111:21
44

Hoffenheim

20022:40

Grupa D

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

AC Milan

22008:36
22

AEK Ateny

21104:34
34

FK Austria Wiedeń

20113:71
43

Rijeka

20023:50

Grupa E

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Atalanta

21104:14
23

Olympique Lyon

20202:22
32

Apollon

20203:32
44

Everton

20112:51

Grupa F

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
12

Lokomotiv Moskva

21103:04
21

FC København

20200:02
33

Sheriff

20200:02
44

FC Zilina

20110:31

Grupa G

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

FC Steaua Bukareszt

22005:16
24

FC Viktoria Plzen

21013:43
32

Hapoel Beer Sheva

21013:43
43

FC Lugano

20022:40

Grupa H

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Arsenal Londyn

22007:36
23

Crvena Zvezda

21102:14
32

BATE

20113:51
44

1. FC Köln

20021:40

Grupa I

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
12

FC Salzburg

21102:14
21

Olympique Marsylia

21011:13
34

Konyaspor

21012:23
43

Vitoria Guimaraes

20112:31

Grupa J

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Östersunds FK

22003:06
24

FC Zorya Luhansk

21011:23
32

Athletic Bilbao

20110:11
43

Hertha BSC Berlin

20110:11

Grupa K

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Nicea

22008:16
22

Lazio Rzym

22005:26
33

Vitesse

20022:60
44

SV Zulte Waregem

20021:70

Grupa L

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Zenit

22008:16
22

Real Sociedad

21015:33
33

Rosenborg

21013:53
44

Vardar

20021:80

WYNIKI I TERMINARZ

runda 1

Grupa A
Villareal
3:1
Astana
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa A
SK Slavia Praga
1:0
Maccabi Tel Aviv FC
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa B
FC Dynamo Kijów
3:1
Skënderbeu Korçë
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa B
BSC Young Boys Berno
1:1
Partizan
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa C
Hoffenheim
1:2
Sporting Braga
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa C
Istanbul BB
0:0
Ludogorets
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa D
FK Austria Wiedeń
1:5
AC Milan
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa D
Rijeka
1:2
AEK Ateny
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa E
Atalanta
3:0
Everton
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa E
Apollon
1:1
Olympique Lyon
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa F
FC Zilina
0:0
Sheriff
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa F
FC København
0:0
Lokomotiv Moskva
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa G
Hapoel Beer Sheva
2:1
FC Lugano
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa G
FC Steaua Bukareszt
3:0
FC Viktoria Plzen
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa H
Crvena Zvezda
1:1
BATE
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa H
Arsenal Londyn
3:1
1. FC Köln
CZ | 14.09 | 22:05
Grupa I
Olympique Marsylia
1:0
Konyaspor
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa I
Vitoria Guimaraes
1:1
FC Salzburg
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa J
FC Zorya Luhansk
0:2
Östersunds FK
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa J
Hertha BSC Berlin
0:0
Athletic Bilbao
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa K
SV Zulte Waregem
1:5
Nicea
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa K
Vitesse
2:3
Lazio Rzym
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa L
Vardar
0:5
Zenit
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa L
Real Sociedad
4:0
Rosenborg
CZ | 14.09 | 21:05

runda 2

Grupa A
Astana
1:1
SK Slavia Praga
CZ | 28.09 | 17:00
Grupa A
Maccabi Tel Aviv FC
0:0
Villareal
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa B
Partizan
2:3
FC Dynamo Kijów
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa B
Skënderbeu Korçë
1:1
BSC Young Boys Berno
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa C
Ludogorets
2:1
Hoffenheim
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa C
Sporting Braga
2:1
Istanbul BB
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa D
AEK Ateny
2:2
FK Austria Wiedeń
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa D
AC Milan
3:2
Rijeka
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa E
Olympique Lyon
1:1
Atalanta
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa E
Everton
2:2
Apollon
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa F
Lokomotiv Moskva
3:0
FC Zilina
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa F
Sheriff
0:0
FC København
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa G
FC Viktoria Plzen
3:1
Hapoel Beer Sheva
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa G
FC Lugano
1:2
FC Steaua Bukareszt
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa H
1. FC Köln
0:1
Crvena Zvezda
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa H
BATE
2:4
Arsenal Londyn
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa I
FC Salzburg
1:0
Olympique Marsylia
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa I
Konyaspor
2:1
Vitoria Guimaraes
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa J
Athletic Bilbao
0:1
FC Zorya Luhansk
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa J
Östersunds FK
1:0
Hertha BSC Berlin
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa K
Lazio Rzym
2:0
SV Zulte Waregem
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa K
Nicea
3:0
Vitesse
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa L
Rosenborg
3:1
Vardar
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa L
Zenit
3:1
Real Sociedad
CZ | 28.09 | 19:00

runda 3

Grupa A
Astana
:
Maccabi Tel Aviv FC
CZ | 19.10 | 17:00
Grupa A
Villareal
:
SK Slavia Praga
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa B
Skënderbeu Korçë
:
Partizan
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa B
FC Dynamo Kijów
:
BSC Young Boys Berno
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa C
Sporting Braga
:
Ludogorets
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa C
Hoffenheim
:
Istanbul BB
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa D
AC Milan
:
AEK Ateny
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa D
FK Austria Wiedeń
:
Rijeka
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa E
Everton
:
Olympique Lyon
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa E
Atalanta
:
Apollon
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa F
Sheriff
:
Lokomotiv Moskva
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa F
FC Zilina
:
FC København
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa G
FC Lugano
:
FC Viktoria Plzen
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa G
Hapoel Beer Sheva
:
FC Steaua Bukareszt
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa H
BATE
:
1. FC Köln
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa H
Crvena Zvezda
:
Arsenal Londyn
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa I
Konyaspor
:
FC Salzburg
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa I
Olympique Marsylia
:
Vitoria Guimaraes
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa J
Östersunds FK
:
Athletic Bilbao
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa J
FC Zorya Luhansk
:
Hertha BSC Berlin
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa K
Nicea
:
Lazio Rzym
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa K
SV Zulte Waregem
:
Vitesse
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa L
Zenit
:
Rosenborg
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa L
Vardar
:
Real Sociedad
CZ | 19.10 | 19:00

runda 4

Grupa A
Maccabi Tel Aviv FC
:
Astana
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa A
SK Slavia Praga
:
Villareal
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa B
Partizan
:
Skënderbeu Korçë
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa B
BSC Young Boys Berno
:
FC Dynamo Kijów
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa C
Ludogorets
:
Sporting Braga
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa C
Istanbul BB
:
Hoffenheim
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa D
AEK Ateny
:
AC Milan
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa D
Rijeka
:
FK Austria Wiedeń
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa E
Olympique Lyon
:
Everton
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa E
Apollon
:
Atalanta
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa F
Lokomotiv Moskva
:
Sheriff
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa F
FC København
:
FC Zilina
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa G
FC Viktoria Plzen
:
FC Lugano
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa G
FC Steaua Bukareszt
:
Hapoel Beer Sheva
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa H
1. FC Köln
:
BATE
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa H
Arsenal Londyn
:
Crvena Zvezda
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa I
FC Salzburg
:
Konyaspor
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa I
Vitoria Guimaraes
:
Olympique Marsylia
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa J
Athletic Bilbao
:
Östersunds FK
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa J
Hertha BSC Berlin
:
FC Zorya Luhansk
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa K
Lazio Rzym
:
Nicea
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa K
Vitesse
:
SV Zulte Waregem
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa L
Rosenborg
:
Zenit
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa L
Real Sociedad
:
Vardar
CZ | 02.11 | 21:05

runda 5

Grupa A
Astana
:
Villareal
CZ | 23.11 | 17:00
Grupa A
Maccabi Tel Aviv FC
:
SK Slavia Praga
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa B
Skënderbeu Korçë
:
FC Dynamo Kijów
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa B
Partizan
:
BSC Young Boys Berno
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa C
Sporting Braga
:
Hoffenheim
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa C
Ludogorets
:
Istanbul BB
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa D
AC Milan
:
FK Austria Wiedeń
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa D
AEK Ateny
:
Rijeka
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa E
Everton
:
Atalanta
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa E
Olympique Lyon
:
Apollon
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa F
Lokomotiv Moskva
:
FC København
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa F
Sheriff
:
FC Zilina
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa G
FC Lugano
:
Hapoel Beer Sheva
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa G
FC Viktoria Plzen
:
FC Steaua Bukareszt
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa H
BATE
:
Crvena Zvezda
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa H
1. FC Köln
:
Arsenal Londyn
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa I
Konyaspor
:
Olympique Marsylia
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa I
FC Salzburg
:
Vitoria Guimaraes
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa J
Östersunds FK
:
FC Zorya Luhansk
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa J
Athletic Bilbao
:
Hertha BSC Berlin
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa K
Nicea
:
SV Zulte Waregem
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa K
Lazio Rzym
:
Vitesse
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa L
Zenit
:
Vardar
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa L
Rosenborg
:
Real Sociedad
CZ | 23.11 | 19:00

runda 6

Grupa A
Villareal
:
Maccabi Tel Aviv FC
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa A
SK Slavia Praga
:
Astana
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa B
FC Dynamo Kijów
:
Partizan
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa B
BSC Young Boys Berno
:
Skënderbeu Korçë
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa C
Hoffenheim
:
Ludogorets
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa C
Istanbul BB
:
Sporting Braga
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa D
FK Austria Wiedeń
:
AEK Ateny
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa D
Rijeka
:
AC Milan
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa E
Atalanta
:
Olympique Lyon
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa E
Apollon
:
Everton
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa F
FC Zilina
:
Lokomotiv Moskva
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa F
FC København
:
Sheriff
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa G
Hapoel Beer Sheva
:
FC Viktoria Plzen
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa G
FC Steaua Bukareszt
:
FC Lugano
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa H
Crvena Zvezda
:
1. FC Köln
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa H
Arsenal Londyn
:
BATE
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa I
Olympique Marsylia
:
FC Salzburg
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa I
Vitoria Guimaraes
:
Konyaspor
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa J
FC Zorya Luhansk
:
Athletic Bilbao
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa J
Hertha BSC Berlin
:
Östersunds FK
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa K
SV Zulte Waregem
:
Lazio Rzym
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa K
Vitesse
:
Nicea
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa L
Vardar
:
Rosenborg
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa L
Real Sociedad
:
Zenit
CZ | 07.12 | 21:05

POLECANE

 

Święta Wojna w PGNiG Superlidze

ORLEN WISŁA PŁOCK - PGE VIVE KIELCE W CANAL+ SPORT
 

Remis Realu z Tottenhamem

ZOBACZ SKRÓT MECZU LIGI MISTRZÓW
 

Pogrom w Mariborze

ZOBACZ 7 GOLI LIVERPOOLU
 

Trzecia kolejka Ligi Mistrzów UEFA

ZOBACZ PLAN TRANSMISJI
 

Nowy sezon NBA w CANAL+ SPORT

PIERWSZY MECZ W NOCY Z WTORKU NA ŚRODĘ
 

Nowa formuła Ligi+ Extra

KRZYSZTOF MARCINIAK NOWYM PROWADZĄCYM