NAJBLIŻSZE TRANSMISJE

Liga Europy UEFA
RSC Anderlecht - AS Saint-Étienne
CZ | 08.12
18:55
Liga Europy UEFA
FC Astra Giurgiu - AS Roma
CZ | 08.12
18:55
Liga Europy UEFA
AZ - Zenit Sankt Petersburg
CZ | 08.12
18:55
Liga Europy UEFA
Southampton FC - Hapoel Beer-Szewa
CZ | 08.12
21:00
Liga Europy UEFA
Panathinaikos AO - Celta Vigo
CZ | 08.12
21:00
Liga Europy UEFA
inter Mediolan - AC Sparta Praga
CZ | 08.12
21:00
Liga Europy UEFA
Losowanie 1/16 finału -
PN | 12.12
13:00
Liga Europy UEFA
Losowanie 1/16 finału -
PN | 12.12
13:00

TABELA

Grupa A

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
12

Fenerbahce SK

53117:610
23

Manchester United

530210:49
31

Feyenoord

52123:67
44

FC Zorya Luhansk

50232:62

Grupa B

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

APOEL

53026:69
22

Olympiakos Pireus

52217:48
33

BSC Young Boys Berno

51224:45
44

Astana

51225:85

Grupa C

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

RSC Anderlecht

532014:511
22

Saint Étienne

52305:39
33

1. FSV Mainz 05

51316:106
44

Qabala

50055:120

Grupa D

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Zenit

550015:515
24

AZ Alkmaar

51223:85
33

Dundalk

51134:64
42

Maccabi Tel Aviv FC

51135:84

Grupa E

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

AS Roma

532016:711
23

Astra Ploiesti

52127:107
32

FK Austria Wiedeń

51229:115
44

FC Viktoria Plzen

50324:83

Grupa F

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

KRC Genk

530211:99
22

Athletic Bilbao

53029:109
34

SK Rapid Wiedeń

51226:75
43

US Sassuolo Calcio

51229:95

Grupa G

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Ajax Amsterdam

541010:513
22

Standard de Liège

51317:56
33

Celta de Vigo

51318:76
44

Panathinaikos Ateny

50143:111

Grupa H

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

FC Shakhtar Donieck

550017:315
22

Sporting Braga

51317:76
33

KAA Gent

51228:135
44

Konyaspor

50142:111

Grupa I

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Schalke 04

55009:115
22

Krasnodar

52127:67
33

FC Salzburg

51134:64
44

Nicea

51043:103

Grupa J

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Fiorentina

531113:510
22

Qarabağ

52126:107
33

PAOK Saloniki

52125:67
44

FC Slovan Liberec

51137:104

Grupa K

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

AC Sparta Praga

54017:412
23

Hapoel Beer Sheva

52125:57
32

Southampton FC

52125:37
44

Inter Mediolan

51045:103

Grupa L

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

BB Ankaraspor

52128:77
24

FC Steaua Bukareszt

51314:56
33

FC Zürich

51315:56
42

Villareal

51317:76

WYNIKI I TERMINARZ

runda 1

Grupa A
Feyenoord
1:0
Manchester United
CZ | 15.09 | 17:00
Grupa A
FC Zorya Luhansk
1:1
Fenerbahce SK
CZ | 15.09 | 17:00
Grupa B
BSC Young Boys Berno
0:1
Olympiakos Pireus
CZ | 15.09 | 17:00
Grupa B
APOEL
2:1
Astana
CZ | 15.09 | 17:00
Grupa C
1. FSV Mainz 05
1:1
Saint Étienne
CZ | 15.09 | 17:00
Grupa C
RSC Anderlecht
3:1
Qabala
CZ | 15.09 | 17:00
Grupa D
AZ Alkmaar
1:1
Dundalk
CZ | 15.09 | 17:00
Grupa D
Maccabi Tel Aviv FC
3:4
Zenit
CZ | 15.09 | 17:00
Grupa E
FC Viktoria Plzen
1:1
AS Roma
CZ | 15.09 | 17:00
Grupa E
Astra Ploiesti
2:3
FK Austria Wiedeń
CZ | 15.09 | 17:00
Grupa F
SK Rapid Wiedeń
3:2
KRC Genk
CZ | 15.09 | 17:00
Grupa F
US Sassuolo Calcio
3:0
Athletic Bilbao
CZ | 15.09 | 17:00
Grupa G
Standard de Liège
1:1
Celta de Vigo
CZ | 15.09 | 19:05
Grupa G
Panathinaikos Ateny
1:2
Ajax Amsterdam
CZ | 15.09 | 19:05
Grupa H
Konyaspor
0:1
FC Shakhtar Donieck
CZ | 15.09 | 19:05
Grupa H
Sporting Braga
1:1
KAA Gent
CZ | 15.09 | 19:05
Grupa I
FC Salzburg
0:1
Krasnodar
CZ | 15.09 | 19:05
Grupa I
Nicea
0:1
Schalke 04
CZ | 15.09 | 19:05
Grupa J
Qarabağ
2:2
FC Slovan Liberec
CZ | 15.09 | 15:00
Grupa J
PAOK Saloniki
0:0
Fiorentina
CZ | 15.09 | 19:05
Grupa K
Inter Mediolan
0:2
Hapoel Beer Sheva
CZ | 15.09 | 19:05
Grupa K
Southampton FC
3:0
AC Sparta Praga
CZ | 15.09 | 19:05
Grupa L
BB Ankaraspor
2:0
FC Steaua Bukareszt
CZ | 15.09 | 19:05
Grupa L
Villareal
2:1
FC Zürich
CZ | 15.09 | 19:05

runda 2

Grupa A
Fenerbahce SK
1:0
Feyenoord
CZ | 29.09 | 19:05
Grupa A
Manchester United
1:0
FC Zorya Luhansk
CZ | 29.09 | 19:05
Grupa B
Astana
0:0
BSC Young Boys Berno
CZ | 29.09 | 15:00
Grupa B
Olympiakos Pireus
0:1
APOEL
CZ | 29.09 | 19:05
Grupa C
Qabala
2:3
1. FSV Mainz 05
CZ | 29.09 | 15:00
Grupa C
Saint Étienne
1:1
RSC Anderlecht
CZ | 29.09 | 19:05
Grupa D
Zenit
5:0
AZ Alkmaar
CZ | 29.09 | 19:05
Grupa D
Dundalk
1:0
Maccabi Tel Aviv FC
CZ | 29.09 | 19:05
Grupa E
FK Austria Wiedeń
0:0
FC Viktoria Plzen
CZ | 29.09 | 19:05
Grupa E
AS Roma
4:0
Astra Ploiesti
CZ | 29.09 | 19:05
Grupa F
Athletic Bilbao
1:0
SK Rapid Wiedeń
CZ | 29.09 | 19:05
Grupa F
KRC Genk
3:1
US Sassuolo Calcio
CZ | 29.09 | 19:05
Grupa G
Ajax Amsterdam
1:0
Standard de Liège
CZ | 29.09 | 17:00
Grupa G
Celta de Vigo
2:0
Panathinaikos Ateny
CZ | 29.09 | 17:00
Grupa H
KAA Gent
2:0
Konyaspor
CZ | 29.09 | 17:00
Grupa H
FC Shakhtar Donieck
2:0
Sporting Braga
CZ | 29.09 | 17:00
Grupa I
Schalke 04
3:1
FC Salzburg
CZ | 29.09 | 17:00
Grupa I
Krasnodar
5:2
Nicea
CZ | 29.09 | 17:00
Grupa J
Fiorentina
5:1
Qarabağ
CZ | 29.09 | 17:00
Grupa J
FC Slovan Liberec
1:2
PAOK Saloniki
CZ | 29.09 | 17:00
Grupa K
AC Sparta Praga
3:1
Inter Mediolan
CZ | 29.09 | 17:00
Grupa K
Hapoel Beer Sheva
0:0
Southampton FC
CZ | 29.09 | 17:00
Grupa L
FC Zürich
2:1
BB Ankaraspor
CZ | 29.09 | 17:00
Grupa L
FC Steaua Bukareszt
1:1
Villareal
CZ | 29.09 | 17:00

runda 3

Grupa A
Manchester United
4:1
Fenerbahce SK
CZ | 20.10 | 19:05
Grupa A
Feyenoord
1:0
FC Zorya Luhansk
CZ | 20.10 | 19:05
Grupa B
Olympiakos Pireus
4:1
Astana
CZ | 20.10 | 19:05
Grupa B
BSC Young Boys Berno
3:1
APOEL
CZ | 20.10 | 19:05
Grupa C
Saint Étienne
1:0
Qabala
CZ | 20.10 | 19:05
Grupa C
1. FSV Mainz 05
1:1
RSC Anderlecht
CZ | 20.10 | 19:05
Grupa D
Dundalk
1:2
Zenit
CZ | 20.10 | 19:05
Grupa D
AZ Alkmaar
1:2
Maccabi Tel Aviv FC
CZ | 20.10 | 19:05
Grupa E
AS Roma
3:3
FK Austria Wiedeń
CZ | 20.10 | 19:05
Grupa E
FC Viktoria Plzen
1:2
Astra Ploiesti
CZ | 20.10 | 19:05
Grupa F
KRC Genk
2:0
Athletic Bilbao
CZ | 20.10 | 19:05
Grupa F
SK Rapid Wiedeń
1:1
US Sassuolo Calcio
CZ | 20.10 | 19:05
Grupa G
Celta de Vigo
2:2
Ajax Amsterdam
CZ | 20.10 | 17:00
Grupa G
Standard de Liège
2:2
Panathinaikos Ateny
CZ | 20.10 | 17:00
Grupa H
FC Shakhtar Donieck
5:0
KAA Gent
CZ | 20.10 | 17:00
Grupa H
Konyaspor
1:1
Sporting Braga
CZ | 20.10 | 17:00
Grupa I
Krasnodar
0:1
Schalke 04
CZ | 20.10 | 17:00
Grupa I
FC Salzburg
0:1
Nicea
CZ | 20.10 | 17:00
Grupa J
FC Slovan Liberec
1:3
Fiorentina
CZ | 20.10 | 17:00
Grupa J
Qarabağ
2:0
PAOK Saloniki
CZ | 20.10 | 17:00
Grupa K
Hapoel Beer Sheva
0:1
AC Sparta Praga
CZ | 20.10 | 17:00
Grupa K
Inter Mediolan
1:0
Southampton FC
CZ | 20.10 | 17:00
Grupa L
FC Steaua Bukareszt
1:1
FC Zürich
CZ | 20.10 | 17:00
Grupa L
BB Ankaraspor
2:2
Villareal
CZ | 20.10 | 17:00

runda 4

Grupa A
Fenerbahce SK
2:1
Manchester United
CZ | 03.11 | 18:00
Grupa A
FC Zorya Luhansk
1:1
Feyenoord
CZ | 03.11 | 18:00
Grupa B
Astana
1:1
Olympiakos Pireus
CZ | 03.11 | 16:00
Grupa B
APOEL
1:0
BSC Young Boys Berno
CZ | 03.11 | 18:00
Grupa C
Qabala
1:2
Saint Étienne
CZ | 03.11 | 18:00
Grupa C
RSC Anderlecht
6:1
1. FSV Mainz 05
CZ | 03.11 | 18:00
Grupa D
Zenit
2:1
Dundalk
CZ | 03.11 | 18:00
Grupa D
Maccabi Tel Aviv FC
0:0
AZ Alkmaar
CZ | 03.11 | 18:00
Grupa E
FK Austria Wiedeń
2:4
AS Roma
CZ | 03.11 | 18:00
Grupa E
Astra Ploiesti
1:1
FC Viktoria Plzen
CZ | 03.11 | 18:00
Grupa F
Athletic Bilbao
5:3
KRC Genk
CZ | 03.11 | 18:00
Grupa F
US Sassuolo Calcio
2:2
SK Rapid Wiedeń
CZ | 03.11 | 18:00
Grupa G
Ajax Amsterdam
3:2
Celta de Vigo
CZ | 03.11 | 20:05
Grupa G
Panathinaikos Ateny
0:3
Standard de Liège
CZ | 03.11 | 20:05
Grupa H
KAA Gent
3:5
FC Shakhtar Donieck
CZ | 03.11 | 20:05
Grupa H
Sporting Braga
3:1
Konyaspor
CZ | 03.11 | 20:05
Grupa I
Schalke 04
2:0
Krasnodar
CZ | 03.11 | 20:05
Grupa I
Nicea
0:2
FC Salzburg
CZ | 03.11 | 20:05
Grupa J
Fiorentina
3:0
FC Slovan Liberec
CZ | 03.11 | 20:05
Grupa J
PAOK Saloniki
0:1
Qarabağ
CZ | 03.11 | 20:05
Grupa K
AC Sparta Praga
2:0
Hapoel Beer Sheva
CZ | 03.11 | 20:05
Grupa K
Southampton FC
2:1
Inter Mediolan
CZ | 03.11 | 20:05
Grupa L
FC Zürich
0:0
FC Steaua Bukareszt
CZ | 03.11 | 20:05
Grupa L
Villareal
1:2
BB Ankaraspor
CZ | 03.11 | 20:05

runda 5

Grupa A
Fenerbahce SK
2:0
FC Zorya Luhansk
CZ | 24.11 | 16:00
Grupa A
Manchester United
4:0
Feyenoord
CZ | 24.11 | 20:05
Grupa B
Astana
2:1
APOEL
CZ | 24.11 | 16:00
Grupa B
Olympiakos Pireus
1:1
BSC Young Boys Berno
CZ | 24.11 | 20:05
Grupa C
Qabala
1:3
RSC Anderlecht
CZ | 24.11 | 16:00
Grupa C
Saint Étienne
0:0
1. FSV Mainz 05
CZ | 24.11 | 20:05
Grupa D
Zenit
2:0
Maccabi Tel Aviv FC
CZ | 24.11 | 16:00
Grupa D
Dundalk
0:1
AZ Alkmaar
CZ | 24.11 | 20:05
Grupa E
AS Roma
4:1
FC Viktoria Plzen
CZ | 24.11 | 20:05
Grupa E
FK Austria Wiedeń
1:2
Astra Ploiesti
CZ | 24.11 | 20:05
Grupa F
KRC Genk
1:0
SK Rapid Wiedeń
CZ | 24.11 | 20:05
Grupa F
Athletic Bilbao
3:2
US Sassuolo Calcio
CZ | 24.11 | 20:05
Grupa G
Celta de Vigo
1:1
Standard de Liège
CZ | 24.11 | 18:00
Grupa G
Ajax Amsterdam
2:0
Panathinaikos Ateny
CZ | 24.11 | 18:00
Grupa H
FC Shakhtar Donieck
4:0
Konyaspor
CZ | 24.11 | 18:00
Grupa H
KAA Gent
2:2
Sporting Braga
CZ | 24.11 | 18:00
Grupa I
Krasnodar
1:1
FC Salzburg
CZ | 24.11 | 18:00
Grupa I
Schalke 04
2:0
Nicea
CZ | 24.11 | 18:00
Grupa J
FC Slovan Liberec
3:0
Qarabağ
CZ | 24.11 | 18:00
Grupa J
Fiorentina
2:3
PAOK Saloniki
CZ | 24.11 | 18:00
Grupa K
Hapoel Beer Sheva
3:2
Inter Mediolan
CZ | 24.11 | 18:00
Grupa K
AC Sparta Praga
1:0
Southampton FC
CZ | 24.11 | 18:00
Grupa L
FC Steaua Bukareszt
2:1
BB Ankaraspor
CZ | 24.11 | 18:00
Grupa L
FC Zürich
1:1
Villareal
CZ | 24.11 | 18:00

runda 6

Grupa A
Feyenoord
:
Fenerbahce SK
CZ | 08.12 | 18:00
Grupa A
FC Zorya Luhansk
:
Manchester United
CZ | 08.12 | 18:00
Grupa B
BSC Young Boys Berno
:
Astana
CZ | 08.12 | 18:00
Grupa B
APOEL
:
Olympiakos Pireus
CZ | 08.12 | 18:00
Grupa C
1. FSV Mainz 05
:
Qabala
CZ | 08.12 | 18:00
Grupa C
RSC Anderlecht
:
Saint Étienne
CZ | 08.12 | 18:00
Grupa D
AZ Alkmaar
:
Zenit
CZ | 08.12 | 18:00
Grupa D
Maccabi Tel Aviv FC
:
Dundalk
CZ | 08.12 | 18:00
Grupa E
FC Viktoria Plzen
:
FK Austria Wiedeń
CZ | 08.12 | 18:00
Grupa E
Astra Ploiesti
:
AS Roma
CZ | 08.12 | 18:00
Grupa F
SK Rapid Wiedeń
:
Athletic Bilbao
CZ | 08.12 | 18:00
Grupa F
US Sassuolo Calcio
:
KRC Genk
CZ | 08.12 | 18:00
Grupa G
Standard de Liège
:
Ajax Amsterdam
CZ | 08.12 | 20:05
Grupa G
Panathinaikos Ateny
:
Celta de Vigo
CZ | 08.12 | 20:05
Grupa H
Konyaspor
0:0
KAA Gent
CZ | 08.12 | 16:00
Grupa H
Sporting Braga
0:0
FC Shakhtar Donieck
CZ | 08.12 | 16:00
Grupa I
FC Salzburg
:
Schalke 04
CZ | 08.12 | 20:05
Grupa I
Nicea
:
Krasnodar
CZ | 08.12 | 20:05
Grupa J
Qarabağ
0:0
Fiorentina
CZ | 08.12 | 16:00
Grupa J
PAOK Saloniki
0:0
FC Slovan Liberec
CZ | 08.12 | 16:00
Grupa K
Inter Mediolan
:
AC Sparta Praga
CZ | 08.12 | 20:05
Grupa K
Southampton FC
:
Hapoel Beer Sheva
CZ | 08.12 | 20:05
Grupa L
BB Ankaraspor
0:0
FC Zürich
CZ | 08.12 | 16:00
Grupa L
Villareal
0:0
FC Steaua Bukareszt
CZ | 08.12 | 16:00