LOTTO EKSTRAKLASA najbliższe transmisje

artykuły

TRANSMISJE

LOTTO Ekstraklasa

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok

PT | 24.11
20:25
LOTTO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

SO | 25.11
15:10
LOTTO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

SO | 25.11
15:10
LOTTO Ekstraklasa

Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz

SO | 25.11
17:40
LOTTO Ekstraklasa

Korona Kielce - Legia Warszawa

SO | 25.11
20:10
Magazyn Ekstraklasy

Liga+

więcej
SO | 25.11
22:30
LOTTO Ekstraklasa

Lech Poznań - Wisła Płock

ND | 26.11
15:10
LOTTO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin

ND | 26.11
17:35
Magazyn LOTTO Ekstraklasy

Liga+ Extra

więcej
ND | 26.11
20:00
Liga+ Extra

Dogrywka

więcej
ND | 26.11
21:30
Liga+ Extra

Dogrywka

więcej
ND | 26.11
22:30
Magazyn LOTTO Ekstraklasy

Ekstraklasa po godzinach

więcej
PN | 27.11
20:00

NEWSY

LOTTO Ekstraklasa: Bez bramek w Lubinie

Zagłębie Lubin zremisowało u siebie z Koroną Kielce 0:0 w...

19:58 (20.11)

Wasilewski: Dziękuję włodarzom Wisły za zaufanie

- Chciałbym podziękować włodarzom klubu za zaufanie,...

17:43 (20.11)

Kamil Jóźwiak na dłużej w Lechu Poznań

Kamil Jóźwiak przedłużył kontrakt z Lechem Poznań -...

15:42 (20.11)

Michał Gliwa przedłużył kontrakt z Sandecją

Michał Gliwa podpisał nowy kontrakt z Sandecją Nowy Sącz....

14:19 (20.11)

Jozak: Zasłużyliśmy na to zwycięstwo

- To my zasłużyliśmy na zwycięstwo. Uważam, że mogliśmy...

21:52 (19.11)

Brosz: Staraliśmy się do końca walczyć o korzystny wynik

- Staraliśmy się do końca walczyć o korzystny wynik....

21:30 (19.11)

Urban: Za łatwo straciliśmy bramki

- Za łatwo straciliśmy bramki, a zwłaszcza tą na 2:0....

21:09 (19.11)

Ojrzyński: Wygraliśmy mecz na trudnym terenie

- Wygraliśmy ciężki mecz na trudnym terenie. Szczęście...

20:50 (19.11)

LOTTO Ekstraklasa: Porażka Górnika Zabrze w Warszawie

Legia Warszawa przed własna publicznością pokonała...

20:15 (19.11)

LOTTO Ekstraklasa: Zwycięstwo Arki Gdynia we Wrocławiu

Arka Gdynia pokonała na wyjeździe Śląsk Wrocław 2:1 (1:0)...

17:25 (19.11)

Brzęczek: Mecz zaczął się dla nas fatalnie

Wisła Płock przegrała na wyjeździe z Lechią Gdańsk 0:3 w...

09:15 (19.11)

Owen: Druga wygrana z rzędu daje nam dużą pewność siebie

Lechia Gdańsk pokonała u siebie Wisłę Płock 3:0 w...

08:52 (19.11)

LOTTO Ekstraklasa: Lechia rozbiła Wisłę Płock

Lechia Gdańsk rozbiła u siebie Wisłę Płock 3:0 (3:0) w...

22:26 (18.11)

Probierz: Szkoda bramki straconej w ten sposób

Trener Cracovii Michał Probierz był rozczarowany porażką...

21:21 (18.11)

Fornalik: Czasami trzeba zawodnikowi okazać wsparcie

Trener Piasta Gliwice Waldemar Fornalik nie krył...

21:08 (18.11)

LOTTO Ekstraklasa: Sandecja zremisowała z Lechem

Sandecja Nowy Sącz zremisowała w Niecieczy z Lechem...

19:53 (18.11)

TABELA LOTTO EKSTRAKLASY - Runda zasadnicza

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
12

Legia Warszawa

16101520:1431
21

Górnik Zabrze

1685333:2329
36

Wisła Kraków

1683520:1627
43

Jagiellonia Białystok

1676321:1927
54

Korona Kielce

1675425:1526
65

Lech Poznań

1667324:1425
77

Zagłębie Lubin

1666422:1724
810

Arka Gdynia

1657417:1722
912

Lechia Gdańsk

1655622:2420
109

Śląsk Wrocław

1655620:2420
118

Wisła Płock

1662818:2320
1211

Sandecja Nowy Sącz

1646614:1818
1313

Nieciecza

1645715:1917
1415

Piast Gliwice

1644817:2516
1514

Cracovia Kraków

1636719:2415
1616

Pogoń Szczecin

16231112:279

WYNIKI I TERMINARZ

kolejka 1

Wisła Płock
0:2
Lechia Gdańsk
PT | 14.07 | 18:00
Pogoń Szczecin
1:2
Wisła Kraków
PT | 14.07 | 20:30
Cracovia Kraków
1:1
Piast Gliwice
SO | 15.07 | 18:00
Górnik Zabrze
3:1
Legia Warszawa
SO | 15.07 | 20:30
Arka Gdynia
2:0
Śląsk Wrocław
ND | 16.07 | 15:30
Nieciecza
0:1
Jagiellonia Białystok
ND | 16.07 | 15:30
Lech Poznań
0:0
Sandecja Nowy Sącz
ND | 16.07 | 18:00
Korona Kielce
0:1
Zagłębie Lubin
PN | 17.07 | 18:00

kolejka 2

Sandecja Nowy Sącz
0:0
Arka Gdynia
PT | 21.07 | 18:00
Wisła Kraków
1:0
Nieciecza
PT | 21.07 | 20:30
Piast Gliwice
1:2
Pogoń Szczecin
SO | 22.07 | 15:30
Lechia Gdańsk
0:1
Cracovia Kraków
SO | 22.07 | 18:00
Legia Warszawa
1:1
Korona Kielce
SO | 22.07 | 20:30
Wisła Płock
1:0
Lech Poznań
ND | 23.07 | 15:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Górnik Zabrze
ND | 23.07 | 18:00
Zagłębie Lubin
1:0
Śląsk Wrocław
PN | 24.07 | 18:00

kolejka 3

Nieciecza
1:1
Zagłębie Lubin
PT | 28.07 | 18:00
Śląsk Wrocław
3:2
Lechia Gdańsk
PT | 28.07 | 20:30
Legia Warszawa
2:0
Sandecja Nowy Sącz
SO | 29.07 | 18:00
Górnik Zabrze
3:2
Wisła Kraków
SO | 29.07 | 20:30
Arka Gdynia
1:1
Wisła Płock
ND | 30.07 | 15:30
Pogoń Szczecin
0:1
Jagiellonia Białystok
ND | 30.07 | 15:30
Lech Poznań
5:1
Piast Gliwice
ND | 30.07 | 18:00
Korona Kielce
4:2
Cracovia Kraków
PN | 31.07 | 18:00

kolejka 4

Piast Gliwice
1:1
Śląsk Wrocław
PT | 04.08 | 18:00
Wisła Płock
0:1
Wisła Kraków
PT | 04.08 | 20:30
Lechia Gdańsk
1:1
Górnik Zabrze
SO | 05.08 | 15:30
Zagłębie Lubin
3:0
Pogoń Szczecin
SO | 05.08 | 18:00
Nieciecza
1:0
Legia Warszawa
SO | 05.08 | 20:30
Jagiellonia Białystok
1:3
Sandecja Nowy Sącz
ND | 06.08 | 15:30
Cracovia Kraków
0:2
Lech Poznań
ND | 06.08 | 18:00
Arka Gdynia
0:0
Korona Kielce
PN | 07.08 | 18:00

kolejka 5

Legia Warszawa
3:1
Piast Gliwice
PT | 11.08 | 20:30
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Wisła Płock
SO | 12.08 | 15:30
Lech Poznań
1:1
Zagłębie Lubin
SO | 12.08 | 18:00
Wisła Kraków
2:1
Cracovia Kraków
SO | 12.08 | 20:30
Górnik Zabrze
1:1
Arka Gdynia
ND | 13.08 | 15:30
Korona Kielce
2:3
Jagiellonia Białystok
ND | 13.08 | 18:00
Pogoń Szczecin
0:0
Lechia Gdańsk
PN | 14.08 | 18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Nieciecza
WT | 15.08 | 15:30

kolejka 6

Lechia Gdańsk
2:3
Sandecja Nowy Sącz
PT | 18.08 | 18:00
Cracovia Kraków
3:3
Górnik Zabrze
PT | 18.08 | 20:30
Arka Gdynia
0:3
Pogoń Szczecin
SO | 19.08 | 15:30
Piast Gliwice
2:0
Korona Kielce
SO | 19.08 | 18:00
Jagiellonia Białystok
1:1
Śląsk Wrocław
SO | 19.08 | 20:30
Wisła Płock
0:1
Legia Warszawa
ND | 20.08 | 15:30
Nieciecza
1:3
Lech Poznań
ND | 20.08 | 18:00
Zagłębie Lubin
3:0
Wisła Kraków
PN | 21.08 | 18:00

kolejka 7

Górnik Zabrze
4:0
Wisła Płock
PT | 25.08 | 18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Cracovia Kraków
PT | 25.08 | 20:30
Korona Kielce
2:1
Nieciecza
SO | 26.08 | 15:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Piast Gliwice
SO | 26.08 | 18:00
Wisła Kraków
1:1
Lechia Gdańsk
SO | 26.08 | 20:30
Lech Poznań
3:0
Arka Gdynia
ND | 27.08 | 15:30
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Pogoń Szczecin
ND | 27.08 | 15:30
Legia Warszawa
2:1
Zagłębie Lubin
ND | 27.08 | 18:00

kolejka 8

Zagłębie Lubin
2:2
Wisła Płock
PT | 08.09 | 18:00
Arka Gdynia
3:1
Wisła Kraków
PT | 08.09 | 20:30
Korona Kielce
1:0
Sandecja Nowy Sącz
SO | 09.09 | 15:30
Śląsk Wrocław
2:1
Legia Warszawa
SO | 09.09 | 18:00
Cracovia Kraków
1:1
Jagiellonia Białystok
SO | 09.09 | 20:30
Nieciecza
1:2
Górnik Zabrze
ND | 10.09 | 15:30
Pogoń Szczecin
0:0
Lech Poznań
ND | 10.09 | 18:00
Piast Gliwice
1:2
Lechia Gdańsk
PN | 11.09 | 18:00

kolejka 9

Arka Gdynia
1:1
Zagłębie Lubin
PT | 15.09 | 18:00
Lech Poznań
1:0
Korona Kielce
PT | 15.09 | 20:30
Wisła Płock
3:1
Pogoń Szczecin
SO | 16.09 | 15:30
Górnik Zabrze
2:2
Śląsk Wrocław
SO | 16.09 | 18:00
Wisła Kraków
2:0
Piast Gliwice
SO | 16.09 | 20:30
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Nieciecza
ND | 17.09 | 15:30
Legia Warszawa
1:0
Cracovia Kraków
ND | 17.09 | 18:00
Lechia Gdańsk
3:3
Jagiellonia Białystok
PN | 18.09 | 18:00

kolejka 10

Piast Gliwice
0:1
Arka Gdynia
PT | 22.09 | 18:00
Śląsk Wrocław
2:0
Lech Poznań
PT | 22.09 | 20:30
Nieciecza
2:1
Lechia Gdańsk
SO | 23.09 | 15:30
Pogoń Szczecin
1:2
Górnik Zabrze
SO | 23.09 | 18:00
Korona Kielce
2:1
Wisła Kraków
SO | 23.09 | 20:30
Zagłębie Lubin
1:0
Sandecja Nowy Sącz
ND | 24.09 | 15:30
Jagiellonia Białystok
1:0
Legia Warszawa
ND | 24.09 | 18:00
Cracovia Kraków
1:3
Wisła Płock
PN | 25.09 | 18:00

kolejka 11

Sandecja Nowy Sącz
1:1
Śląsk Wrocław
PT | 29.09 | 18:00
Arka Gdynia
1:1
Cracovia Kraków
PT | 29.09 | 20:30
Lechia Gdańsk
1:0
Zagłębie Lubin
SO | 30.09 | 15:30
Pogoń Szczecin
0:0
Korona Kielce
SO | 30.09 | 18:00
Wisła Kraków
0:0
Jagiellonia Białystok
SO | 30.09 | 20:30
Górnik Zabrze
1:0
Piast Gliwice
ND | 01.10 | 15:30
Wisła Płock
1:0
Nieciecza
ND | 01.10 | 15:30
Lech Poznań
3:0
Legia Warszawa
ND | 01.10 | 18:00

kolejka 12

Korona Kielce
2:0
Wisła Płock
PT | 13.10 | 18:00
Jagiellonia Białystok
1:1
Lech Poznań
PT | 13.10 | 20:30
Piast Gliwice
2:2
Sandecja Nowy Sącz
SO | 14.10 | 15:30
Nieciecza
1:1
Arka Gdynia
SO | 14.10 | 18:00
Śląsk Wrocław
0:2
Wisła Kraków
SO | 14.10 | 20:30
Zagłębie Lubin
3:2
Górnik Zabrze
ND | 15.10 | 15:30
Legia Warszawa
1:0
Lechia Gdańsk
ND | 15.10 | 18:00
Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
PN | 16.10 | 18:00

kolejka 13

Zagłębie Lubin
2:2
Piast Gliwice
PT | 20.10 | 18:00
Górnik Zabrze
3:3
Korona Kielce
PT | 20.10 | 20:30
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Cracovia Kraków
SO | 21.10 | 15:30
Pogoń Szczecin
2:3
Nieciecza
SO | 21.10 | 18:00
Lechia Gdańsk
3:3
Lech Poznań
SO | 21.10 | 20:30
Arka Gdynia
4:1
Jagiellonia Białystok
ND | 22.10 | 15:30
Wisła Kraków
0:1
Legia Warszawa
ND | 22.10 | 18:00
Wisła Płock
4:1
Śląsk Wrocław
PN | 23.10 | 18:00

kolejka 14

Śląsk Wrocław
3:0
Pogoń Szczecin
PT | 27.10 | 18:00
Lech Poznań
1:1
Wisła Kraków
PT | 27.10 | 20:30
Piast Gliwice
2:1
Wisła Płock
SO | 28.10 | 15:30
Cracovia Kraków
1:1
Nieciecza
SO | 28.10 | 18:00
Sandecja Nowy Sącz
1:2
Górnik Zabrze
SO | 28.10 | 20:30
Jagiellonia Białystok
3:1
Zagłębie Lubin
ND | 29.10 | 15:30
Legia Warszawa
2:0
Arka Gdynia
ND | 29.10 | 18:00
Lechia Gdańsk
0:5
Korona Kielce
PN | 30.10 | 18:00

kolejka 15

Korona Kielce
3:0
Śląsk Wrocław
PT | 03.11 | 18:00
Arka Gdynia
0:1
Lechia Gdańsk
PT | 03.11 | 20:30
Wisła Płock
1:2
Jagiellonia Białystok
SO | 04.11 | 15:30
Wisła Kraków
3:0
Sandecja Nowy Sącz
SO | 04.11 | 18:00
Górnik Zabrze
3:1
Lech Poznań
SO | 04.11 | 20:30
Nieciecza
2:1
Piast Gliwice
ND | 05.11 | 15:30
Zagłębie Lubin
1:2
Cracovia Kraków
ND | 05.11 | 15:30
Pogoń Szczecin
1:3
Legia Warszawa
ND | 05.11 | 18:00

kolejka 16

Jagiellonia Białystok
0:0
Nieciecza
PT | 17.11 | 18:00
Wisła Kraków
1:0
Pogoń Szczecin
PT | 17.11 | 20:30
Piast Gliwice
1:0
Cracovia Kraków
SO | 18.11 | 15:30
Sandecja Nowy Sącz
0:0
Lech Poznań
SO | 18.11 | 18:00
Lechia Gdańsk
3:0
Wisła Płock
SO | 18.11 | 20:30
Śląsk Wrocław
1:2
Arka Gdynia
ND | 19.11 | 15:30
Legia Warszawa
1:0
Górnik Zabrze
ND | 19.11 | 18:00
Zagłębie Lubin
0:0
Korona Kielce
PN | 20.11 | 18:00

kolejka 17

Cracovia Kraków
:
Lechia Gdańsk
PT | 24.11 | 18:00
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
PT | 24.11 | 20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
SO | 25.11 | 15:30
Arka Gdynia
:
Sandecja Nowy Sącz
SO | 25.11 | 18:00
Korona Kielce
:
Legia Warszawa
SO | 25.11 | 20:30
Lech Poznań
:
Wisła Płock
ND | 26.11 | 15:30
Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Lubin
ND | 26.11 | 18:00
Nieciecza
:
Wisła Kraków
PN | 27.11 | 18:00

kolejka 18

Jagiellonia Białystok
:
Pogoń Szczecin
PT | 01.12 | 18:00
Lechia Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
PT | 01.12 | 20:30
Wisła Płock
:
Arka Gdynia
SO | 02.12 | 15:30
Zagłębie Lubin
:
Nieciecza
SO | 02.12 | 18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Legia Warszawa
SO | 02.12 | 20:30
Piast Gliwice
:
Lech Poznań
ND | 03.12 | 15:30
Wisła Kraków
:
Górnik Zabrze
ND | 03.12 | 18:00
Cracovia Kraków
:
Korona Kielce
PN | 04.12 | 18:00

kolejka 19

Sandecja Nowy Sącz
:
Jagiellonia Białystok
PT | 08.12 | 18:00
Górnik Zabrze
:
Lechia Gdańsk
PT | 08.12 | 20:30
Śląsk Wrocław
:
Piast Gliwice
SO | 09.12 | 15:30
Korona Kielce
:
Arka Gdynia
SO | 09.12 | 18:00
Legia Warszawa
:
Nieciecza
SO | 09.12 | 20:30
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
ND | 10.12 | 15:30
Wisła Kraków
:
Wisła Płock
ND | 10.12 | 15:30
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
ND | 10.12 | 18:00

kolejka 20

Jagiellonia Białystok
:
Korona Kielce
WT | 12.12 | 18:00
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
WT | 12.12 | 18:00
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
WT | 12.12 | 20:30
Nieciecza
:
Śląsk Wrocław
WT | 12.12 | 20:30
Lechia Gdańsk
:
Pogoń Szczecin
ŚR | 13.12 | 18:00
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
ŚR | 13.12 | 18:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
ŚR | 13.12 | 20:30
Wisła Płock
:
Sandecja Nowy Sącz
ŚR | 13.12 | 20:30

kolejka 21

Korona Kielce
:
Piast Gliwice
PT | 15.12 | 18:00
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
PT | 15.12 | 20:30
Pogoń Szczecin
:
Arka Gdynia
SO | 16.12 | 15:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Lechia Gdańsk
SO | 16.12 | 18:00
Legia Warszawa
:
Wisła Płock
SO | 16.12 | 20:30
Lech Poznań
:
Nieciecza
ND | 17.12 | 15:30
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
ND | 17.12 | 18:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
PN | 18.12 | 18:00

kolejka 22

Arka Gdynia
:
Lech Poznań
SO | 10.02 | 01:00
Nieciecza
:
Korona Kielce
SO | 10.02 | 01:00
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
SO | 10.02 | 01:00
Lechia Gdańsk
:
Wisła Kraków
SO | 10.02 | 01:00
Piast Gliwice
:
Jagiellonia Białystok
SO | 10.02 | 01:00
Pogoń Szczecin
:
Sandecja Nowy Sącz
SO | 10.02 | 01:00
Wisła Płock
:
Górnik Zabrze
SO | 10.02 | 01:00
Zagłębie Lubin
:
Legia Warszawa
SO | 10.02 | 01:00

kolejka 23

Górnik Zabrze
:
Nieciecza
SO | 17.02 | 01:00
Jagiellonia Białystok
:
Cracovia Kraków
SO | 17.02 | 01:00
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
SO | 17.02 | 01:00
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
SO | 17.02 | 01:00
Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
SO | 17.02 | 01:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona Kielce
SO | 17.02 | 01:00
Wisła Kraków
:
Arka Gdynia
SO | 17.02 | 01:00
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
SO | 17.02 | 01:00

kolejka 24

Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
SO | 24.02 | 01:00
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
SO | 24.02 | 01:00
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
SO | 24.02 | 01:00
Korona Kielce
:
Lech Poznań
SO | 24.02 | 01:00
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
SO | 24.02 | 01:00
Pogoń Szczecin
:
Wisła Płock
SO | 24.02 | 01:00
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
SO | 24.02 | 01:00
Zagłębie Lubin
:
Arka Gdynia
SO | 24.02 | 01:00

kolejka 25

Arka Gdynia
:
Piast Gliwice
ŚR | 28.02 | 01:00
Górnik Zabrze
:
Pogoń Szczecin
ŚR | 28.02 | 01:00
Lech Poznań
:
Śląsk Wrocław
ŚR | 28.02 | 01:00
Lechia Gdańsk
:
Nieciecza
ŚR | 28.02 | 01:00
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
ŚR | 28.02 | 01:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Zagłębie Lubin
ŚR | 28.02 | 01:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
ŚR | 28.02 | 01:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
ŚR | 28.02 | 01:00

kolejka 26

Nieciecza
:
Wisła Płock
SO | 03.03 | 01:00
Cracovia Kraków
:
Arka Gdynia
SO | 03.03 | 01:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
SO | 03.03 | 01:00
Korona Kielce
:
Pogoń Szczecin
SO | 03.03 | 01:00
Legia Warszawa
:
Lech Poznań
SO | 03.03 | 01:00
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
SO | 03.03 | 01:00
Śląsk Wrocław
:
Sandecja Nowy Sącz
SO | 03.03 | 01:00
Zagłębie Lubin
:
Lechia Gdańsk
SO | 03.03 | 01:00

kolejka 27

Arka Gdynia
:
Nieciecza
SO | 10.03 | 01:00
Górnik Zabrze
:
Zagłębie Lubin
SO | 10.03 | 01:00
Lech Poznań
:
Jagiellonia Białystok
SO | 10.03 | 01:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
SO | 10.03 | 01:00
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
SO | 10.03 | 01:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Piast Gliwice
SO | 10.03 | 01:00
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
SO | 10.03 | 01:00
Wisła Płock
:
Korona Kielce
SO | 10.03 | 01:00

kolejka 28

Nieciecza
:
Pogoń Szczecin
SO | 17.03 | 01:00
Cracovia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
SO | 17.03 | 01:00
Jagiellonia Białystok
:
Arka Gdynia
SO | 17.03 | 01:00
Korona Kielce
:
Górnik Zabrze
SO | 17.03 | 01:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
SO | 17.03 | 01:00
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
SO | 17.03 | 01:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
SO | 17.03 | 01:00
Śląsk Wrocław
:
Wisła Płock
SO | 17.03 | 01:00

kolejka 29

Arka Gdynia
:
Legia Warszawa
SO | 31.03 | 02:00
Nieciecza
:
Cracovia Kraków
SO | 31.03 | 02:00
Górnik Zabrze
:
Sandecja Nowy Sącz
SO | 31.03 | 02:00
Korona Kielce
:
Lechia Gdańsk
SO | 31.03 | 02:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
SO | 31.03 | 02:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
SO | 31.03 | 02:00
Wisła Płock
:
Piast Gliwice
SO | 31.03 | 02:00
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
SO | 31.03 | 02:00

kolejka 30

Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
SO | 07.04 | 02:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
SO | 07.04 | 02:00
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
SO | 07.04 | 02:00
Lechia Gdańsk
:
Arka Gdynia
SO | 07.04 | 02:00
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
SO | 07.04 | 02:00
Piast Gliwice
:
Nieciecza
SO | 07.04 | 02:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
SO | 07.04 | 02:00
Śląsk Wrocław
:
Korona Kielce
SO | 07.04 | 02:00