LOTTO EKSTRAKLASA najbliższe transmisje

artykuły

TRANSMISJE

LOTTO Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

SO | 29.04
20:10
Magazyn Ekstraklasy

Liga+

więcej
SO | 29.04
22:30
LOTTO Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

ND | 30.04
15:10
LOTTO Ekstraklasa

Legia Warszawa - Wisła Kraków

więcej
ND | 30.04
17:35
Magazyn Ekstraklasy

Liga+ Extra

więcej
ND | 30.04
20:00
Liga+ Extra

Dogrywka

więcej
ND | 30.04
21:30
Magazyn LOTTO Ekstraklasy

Ekstraklasa po godzinach

więcej
PN | 01.05
20:00
LOTTO Ekstraklasa

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok

PT | 05.05
20:25
LOTTO Ekstraklasa

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław

SO | 06.05
15:10
LOTTO Ekstraklasa

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław

SO | 06.05
15:10
LOTTO Ekstraklasa

Górnik Łęczna - Wisła Płock

SO | 06.05
17:40
LOTTO Ekstraklasa

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk

SO | 06.05
20:10
Magazyn Ekstraklasy

Liga+

więcej
SO | 06.05
22:30
LOTTO Ekstraklasa

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań

więcej
ND | 07.05
15:10
LOTTO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

ND | 07.05
17:35
Magazyn Ekstraklasy

Liga+ Extra

więcej
ND | 07.05
20:00
Liga+ Extra

Dogrywka

więcej
ND | 07.05
21:30
Magazyn LOTTO Ekstraklasy

Ekstraklasa po godzinach

więcej
PN | 08.05
20:00

NEWSY

LOTTO Ekstraklasa: Podział punktów w Płocku

Wisła Płock zremisowała u siebie z Ruchem Chorzów 1:1 w...

17:27 (29.04)

Magiera: Walkę do ostatniej minuty mamy we krwi

- Nasz cel jest jeden, krok po kroku wygrywać. Mam...

14:52 (29.04)

Gergel i Smuczyński nie zagrają z Lechią

Drużyna Bruk-Betu Termaliki Nieciecza w sobotę zmierzy...

13:38 (29.04)

Tetteh nie zagra z Termalicą

Abdul Aziz Tetteh nie zagra w kolejnym meczu ligowym....

13:03 (29.04)

Kiełb: Żałujemy, że nie udało nam się zdobyć chociaż punktu

W piątkowym spotkaniu 31. kolejki LOTTO Ekstraklasy...

12:04 (29.04)

Sedlar: Po tym meczu mam mieszane uczucia

- Jestem rozdarty. Z jednej strony cieszę się, że drużyna...

11:35 (29.04)

Sampaoli zostanie nowym selekcjonerem Argentyny

Jorge Sampaoli będzie nowym selekcjonerem reprezentacji...

11:01 (29.04)

Makuszewski: Trzy punkty są najważniejsze

Zadowoleni ze zdobycia trzech punktów są piłkarze Lecha...

10:32 (29.04)

Bartoszek: Czasami zdarzają się takie mecze, w których...

- Czasami zdarzają się takie mecze, w których jest się...

09:51 (29.04)

Bjelica: Jestem zadowolony z wyniku, ale nie z gry

W drugim piątkowym meczu 31. kolejki LOTTO Ekstraklasy...

09:14 (29.04)

Ojrzyński: Piłka jest brutalna i ta brutalność nas dopadła

- Daliśmy wbić sobie strzelić jedną bramkę, która drogo...

08:43 (29.04)

Wdowczyk: To cenny punkt

- To cenny punkt, szczególnie po tym, co się wydarzyło...

08:16 (29.04)

LOTTO Ekstraklasa: Lech pokonał Koronę i został liderem...

W drugim piątkowym meczu 31. kolejki LOTTO Ekstraklasy...

22:33 (28.04)

Urban przed meczem z Górnikiem: Zawodnicy grają o swoją...

- Różnice w tabeli są minimalne, więc trzeba skupiać się...

21:18 (28.04)

Peszko: Wszystko jest w naszych nogach i głowach

- Zaczynamy grę w grupie mistrzowskiej z czwartej lokaty,...

20:50 (28.04)

LOTTO Ekstraklasa: Podział punktów w Gdyni

Arka Gdynia zremisowała z Piastem Gliwice 1:1 w pierwszym...

20:02 (28.04)

TABELA LOTTO EKSTRAKLASY - Grupa mistrzowska

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
13

Lech Poznań

31177753:2431
21

Jagiellonia Białystok

30185756:3130
35

Legia Warszawa

30177658:3029
44

Lechia Gdańsk

30165946:3727
58

Wisła Kraków

301351245:4622
67

Pogoń Szczecin

301012847:4021
76

Nieciecza

301261231:3821
82

Korona Kielce

311231641:5820

WYNIKI I TERMINARZ

kolejka 1

Lech Poznań
3:2
Korona Kielce
PT | 28.04 | 20:30
Lechia Gdańsk
:
Nieciecza
SO | 29.04 | 20:30
Jagiellonia Białystok
:
Pogoń Szczecin
ND | 30.04 | 15:30
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
ND | 30.04 | 18:00

kolejka 2

Korona Kielce
:
Jagiellonia Białystok
PT | 05.05 | 20:30
Wisła Kraków
:
Lechia Gdańsk
SO | 06.05 | 20:30
Nieciecza
:
Lech Poznań
ND | 07.05 | 15:30
Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
ND | 07.05 | 18:00

kolejka 3

Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
SO | 13.05 | 15:30
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
ND | 14.05 | 15:30
Lechia Gdańsk
:
Korona Kielce
ND | 14.05 | 15:30
Legia Warszawa
:
Nieciecza
ND | 14.05 | 18:00

kolejka 4

Lechia Gdańsk
:
Jagiellonia Białystok
ŚR | 17.05 | 18:00
Korona Kielce
:
Wisła Kraków
ŚR | 17.05 | 18:00
Legia Warszawa
:
Lech Poznań
ŚR | 17.05 | 20:30
Pogoń Szczecin
:
Nieciecza
ŚR | 17.05 | 20:30

kolejka 5

Wisła Kraków
:
Pogoń Szczecin
SO | 20.05 | 20:30
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
ND | 21.05 | 15:30
Jagiellonia Białystok
:
Legia Warszawa
ND | 21.05 | 18:00
Nieciecza
:
Korona Kielce
PN | 22.05 | 18:00

kolejka 6

Nieciecza
:
Jagiellonia Białystok
ND | 28.05 | 18:00
Lechia Gdańsk
:
Pogoń Szczecin
ND | 28.05 | 18:00
Korona Kielce
:
Legia Warszawa
ND | 28.05 | 18:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
ND | 28.05 | 18:00

kolejka 7

Jagiellonia Białystok
:
Lech Poznań
ND | 04.06 | 18:00
Wisła Kraków
:
Nieciecza
ND | 04.06 | 18:00
Legia Warszawa
:
Lechia Gdańsk
ND | 04.06 | 18:00
Pogoń Szczecin
:
Korona Kielce
ND | 04.06 | 18:00

TABELA LOTTO EKSTRAKLASY - Grupa spadkowa

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
110

Wisła Płock

3110101143:4521
29

Zagłębie Lubin

301091137:3620
312

Śląsk Wrocław

308101234:4517
414

Arka Gdynia

31881538:5117
513

Cracovia Kraków

306131138:4316
611

Ruch Chorzów

311051638:4716
715

Piast Gliwice

317101432:5016
816

Górnik Łęczna

30791436:5215

WYNIKI I TERMINARZ

kolejka 1

Arka Gdynia
1:1
Piast Gliwice
PT | 28.04 | 18:00
Wisła Płock
1:1
Ruch Chorzów
SO | 29.04 | 15:30
Śląsk Wrocław
0:2
Górnik Łęczna
SO | 29.04 | 18:00
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
PN | 01.05 | 18:00

kolejka 2

Ruch Chorzów
:
Zagłębie Lubin
PT | 05.05 | 18:00
Piast Gliwice
:
Śląsk Wrocław
SO | 06.05 | 15:30
Górnik Łęczna
:
Wisła Płock
SO | 06.05 | 18:00
Cracovia Kraków
:
Arka Gdynia
PN | 08.05 | 18:00

kolejka 3

Zagłębie Lubin
:
Piast Gliwice
PT | 12.05 | 18:00
Arka Gdynia
:
Górnik Łęczna
PT | 12.05 | 20:30
Śląsk Wrocław
:
Ruch Chorzów
SO | 13.05 | 18:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
SO | 13.05 | 20:30

kolejka 4

Górnik Łęczna
:
Cracovia Kraków
WT | 16.05 | 18:00
Arka Gdynia
:
Wisła Płock
WT | 16.05 | 18:00
Zagłębie Lubin
:
Śląsk Wrocław
WT | 16.05 | 20:30
Ruch Chorzów
:
Piast Gliwice
WT | 16.05 | 20:30

kolejka 5

Śląsk Wrocław
:
Arka Gdynia
PT | 19.05 | 18:00
Cracovia Kraków
:
Ruch Chorzów
PT | 19.05 | 20:30
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
SO | 20.05 | 15:30
Piast Gliwice
:
Górnik Łęczna
SO | 20.05 | 18:00

kolejka 6

Piast Gliwice
:
Wisła Płock
SO | 27.05 | 18:00
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
SO | 27.05 | 18:00
Górnik Łęczna
:
Zagłębie Lubin
SO | 27.05 | 18:00
Arka Gdynia
:
Ruch Chorzów
SO | 27.05 | 18:00

kolejka 7

Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
PT | 02.06 | 20:30
Cracovia Kraków
:
Piast Gliwice
PT | 02.06 | 20:30
Zagłębie Lubin
:
Arka Gdynia
PT | 02.06 | 20:30
Ruch Chorzów
:
Górnik Łęczna
PT | 02.06 | 20:30

TABELA LOTTO EKSTRAKLASY - Runda zasadnicza

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Jagiellonia Białystok

30185756:3159
25

Legia Warszawa

30177658:3058
33

Lech Poznań

30167750:2255
44

Lechia Gdańsk

30165946:3753
58

Wisła Kraków

301351245:4644
67

Pogoń Szczecin

301012847:4042
76

Nieciecza

301261231:3842
82

Korona Kielce

301231539:5539
910

Wisła Płock

301091142:4439
109

Zagłębie Lubin

301091137:3639
1112

Śląsk Wrocław

308101234:4534
1214

Arka Gdynia

30871537:5031
1313

Cracovia Kraków

306131138:4331
1411

Ruch Chorzów

301041637:4630
1515

Piast Gliwice

30791431:4930
1616

Górnik Łęczna

30791436:5230

WYNIKI I TERMINARZ

kolejka 1

Wisła Płock
2:1
Lechia Gdańsk
PT | 15.07 | 18:00
Śląsk Wrocław
0:0
Lech Poznań
PT | 15.07 | 20:30
Ruch Chorzów
2:1
Górnik Łęczna
SO | 16.07 | 15:30
Wisła Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
SO | 16.07 | 18:00
Legia Warszawa
1:1
Jagiellonia Białystok
SO | 16.07 | 20:30
Zagłębie Lubin
4:0
Korona Kielce
ND | 17.07 | 15:30
Cracovia Kraków
5:1
Piast Gliwice
ND | 17.07 | 18:00
Nieciecza
2:0
Arka Gdynia
PN | 18.07 | 18:00

kolejka 2

Pogoń Szczecin
1:1
Korona Kielce
PT | 22.07 | 18:00
Arka Gdynia
3:0
Wisła Kraków
PT | 22.07 | 20:30
Jagiellonia Białystok
4:1
Ruch Chorzów
SO | 23.07 | 18:00
Legia Warszawa
0:0
Śląsk Wrocław
SO | 23.07 | 20:30
Piast Gliwice
2:1
Wisła Płock
ND | 24.07 | 15:30
Nieciecza
3:2
Cracovia Kraków
ND | 24.07 | 15:30
Lech Poznań
0:2
Zagłębie Lubin
ND | 24.07 | 18:00
Górnik Łęczna
1:2
Lechia Gdańsk
PN | 25.07 | 18:00

kolejka 3

Arka Gdynia
3:0
Ruch Chorzów
PT | 29.07 | 18:00
Lech Poznań
0:2
Jagiellonia Białystok
PT | 29.07 | 20:30
Lechia Gdańsk
3:1
Wisła Kraków
SO | 30.07 | 18:00
Wisła Płock
2:3
Legia Warszawa
SO | 30.07 | 20:30
Górnik Łęczna
0:0
Cracovia Kraków
ND | 31.07 | 15:30
Zagłębie Lubin
2:0
Nieciecza
ND | 31.07 | 15:30
Korona Kielce
1:1
Piast Gliwice
ND | 31.07 | 18:00
Pogoń Szczecin
0:2
Śląsk Wrocław
PN | 01.08 | 18:00

kolejka 4

Jagiellonia Białystok
4:1
Arka Gdynia
PT | 05.08 | 18:00
Cracovia Kraków
2:1
Wisła Kraków
PT | 05.08 | 20:30
Nieciecza
2:1
Górnik Łęczna
SO | 06.08 | 15:30
Śląsk Wrocław
0:0
Lechia Gdańsk
SO | 06.08 | 18:00
Korona Kielce
4:1
Lech Poznań
SO | 06.08 | 20:30
Zagłębie Lubin
1:1
Pogoń Szczecin
ND | 07.08 | 15:30
Legia Warszawa
0:0
Piast Gliwice
ND | 07.08 | 18:00
Ruch Chorzów
2:2
Wisła Płock
PN | 08.08 | 18:00

kolejka 5

Lechia Gdańsk
3:2
Korona Kielce
PT | 12.08 | 18:00
Lech Poznań
2:1
Cracovia Kraków
PT | 12.08 | 20:30
Arka Gdynia
2:0
Śląsk Wrocław
SO | 13.08 | 15:30
Górnik Łęczna
1:0
Legia Warszawa
SO | 13.08 | 18:00
Pogoń Szczecin
5:0
Nieciecza
SO | 13.08 | 20:30
Piast Gliwice
0:0
Zagłębie Lubin
ND | 14.08 | 15:30
Wisła Kraków
1:2
Ruch Chorzów
ND | 14.08 | 18:00
Wisła Płock
1:0
Jagiellonia Białystok
PN | 15.08 | 18:00

kolejka 6

Śląsk Wrocław
0:0
Wisła Płock
PT | 19.08 | 18:00
Nieciecza
0:0
Lech Poznań
PT | 19.08 | 20:30
Cracovia Kraków
1:1
Ruch Chorzów
SO | 20.08 | 15:30
Piast Gliwice
0:2
Pogoń Szczecin
SO | 20.08 | 18:00
Legia Warszawa
1:3
Arka Gdynia
SO | 20.08 | 20:30
Zagłębie Lubin
0:0
Górnik Łęczna
ND | 21.08 | 15:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Lechia Gdańsk
ND | 21.08 | 18:00
Korona Kielce
1:0
Wisła Kraków
PN | 22.08 | 18:00

kolejka 7

Wisła Płock
1:2
Korona Kielce
PT | 26.08 | 18:00
Wisła Kraków
1:5
Śląsk Wrocław
PT | 26.08 | 20:30
Pogoń Szczecin
1:1
Cracovia Kraków
SO | 27.08 | 15:30
Górnik Łęczna
0:2
Jagiellonia Białystok
SO | 27.08 | 18:00
Arka Gdynia
1:1
Zagłębie Lubin
SO | 27.08 | 20:30
Lech Poznań
2:0
Piast Gliwice
ND | 28.08 | 15:30
Lechia Gdańsk
1:2
Nieciecza
ND | 28.08 | 18:00
Ruch Chorzów
0:2
Legia Warszawa
ND | 28.08 | 18:00

kolejka 8

Cracovia Kraków
0:1
Lechia Gdańsk
PT | 09.09 | 18:00
Zagłębie Lubin
1:2
Wisła Płock
PT | 09.09 | 20:30
Piast Gliwice
3:3
Górnik Łęczna
SO | 10.09 | 15:30
Korona Kielce
1:0
Arka Gdynia
SO | 10.09 | 18:00
Nieciecza
2:1
Legia Warszawa
SO | 10.09 | 20:30
Lech Poznań
3:1
Pogoń Szczecin
ND | 11.09 | 15:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Wisła Kraków
ND | 11.09 | 18:00
Śląsk Wrocław
1:2
Ruch Chorzów
PN | 12.09 | 18:00

kolejka 9

Ruch Chorzów
0:1
Nieciecza
PT | 16.09 | 18:00
Śląsk Wrocław
0:4
Jagiellonia Białystok
PT | 16.09 | 20:30
Górnik Łęczna
4:0
Korona Kielce
SO | 17.09 | 15:30
Wisła Płock
2:0
Pogoń Szczecin
SO | 17.09 | 18:00
Wisła Kraków
1:0
Piast Gliwice
SO | 17.09 | 20:30
Lechia Gdańsk
2:1
Lech Poznań
ND | 18.09 | 15:30
Legia Warszawa
2:3
Zagłębie Lubin
ND | 18.09 | 18:00
Arka Gdynia
1:0
Cracovia Kraków
PN | 19.09 | 18:00

kolejka 10

Nieciecza
0:0
Wisła Płock
PT | 23.09 | 18:00
Wisła Kraków
0:0
Legia Warszawa
PT | 23.09 | 20:30
Pogoń Szczecin
1:1
Górnik Łęczna
SO | 24.09 | 15:30
Lechia Gdańsk
2:1
Ruch Chorzów
SO | 24.09 | 18:00
Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
SO | 24.09 | 20:30
Korona Kielce
1:2
Jagiellonia Białystok
ND | 25.09 | 15:30
Lech Poznań
0:0
Arka Gdynia
ND | 25.09 | 18:00
Piast Gliwice
1:1
Śląsk Wrocław
PN | 26.09 | 18:00

kolejka 11

Ruch Chorzów
1:2
Zagłębie Lubin
PT | 30.09 | 18:00
Górnik Łęczna
1:2
Lech Poznań
PT | 30.09 | 20:30
Arka Gdynia
1:2
Piast Gliwice
SO | 01.10 | 15:30
Wisła Płock
2:3
Wisła Kraków
SO | 01.10 | 18:00
Legia Warszawa
3:0
Lechia Gdańsk
SO | 01.10 | 20:30
Cracovia Kraków
6:0
Korona Kielce
ND | 02.10 | 15:30
Śląsk Wrocław
1:2
Nieciecza
ND | 02.10 | 15:30
Jagiellonia Białystok
0:0
Pogoń Szczecin
ND | 02.10 | 18:00

kolejka 12

Cracovia Kraków
1:0
Wisła Płock
PT | 14.10 | 18:00
Pogoń Szczecin
3:2
Legia Warszawa
PT | 14.10 | 20:30
Górnik Łęczna
0:0
Arka Gdynia
SO | 15.10 | 15:30
Piast Gliwice
2:1
Ruch Chorzów
SO | 15.10 | 18:00
Zagłębie Lubin
1:2
Lechia Gdańsk
SO | 15.10 | 20:30
Nieciecza
0:0
Jagiellonia Białystok
ND | 16.10 | 15:30
Lech Poznań
1:1
Wisła Kraków
ND | 16.10 | 18:00
Korona Kielce
1:2
Śląsk Wrocław
PN | 17.10 | 18:00

kolejka 13

Arka Gdynia
0:3
Pogoń Szczecin
PT | 21.10 | 18:00
Wisła Kraków
2:0
Nieciecza
PT | 21.10 | 20:30
Wisła Płock
1:2
Górnik Łęczna
SO | 22.10 | 15:30
Śląsk Wrocław
2:2
Cracovia Kraków
SO | 22.10 | 18:00
Legia Warszawa
2:1
Lech Poznań
SO | 22.10 | 20:30
Lechia Gdańsk
3:2
Piast Gliwice
ND | 23.10 | 15:30
Jagiellonia Białystok
1:2
Zagłębie Lubin
ND | 23.10 | 18:00
Ruch Chorzów
4:0
Korona Kielce
PN | 24.10 | 18:00

kolejka 14

Piast Gliwice
2:1
Nieciecza
PT | 28.10 | 18:00
Korona Kielce
2:4
Legia Warszawa
PT | 28.10 | 20:30
Górnik Łęczna
0:3
Śląsk Wrocław
SO | 29.10 | 15:30
Pogoń Szczecin
2:1
Ruch Chorzów
SO | 29.10 | 18:00
Lech Poznań
2:0
Wisła Płock
SO | 29.10 | 20:30
Cracovia Kraków
1:3
Jagiellonia Białystok
ND | 30.10 | 15:30
Arka Gdynia
1:1
Lechia Gdańsk
ND | 30.10 | 18:00
Zagłębie Lubin
2:2
Wisła Kraków
PN | 31.10 | 18:00

kolejka 15

Wisła Płock
0:0
Arka Gdynia
PT | 04.11 | 18:00
Ruch Chorzów
0:5
Lech Poznań
PT | 04.11 | 20:30
Nieciecza
1:3
Korona Kielce
SO | 05.11 | 15:30
Jagiellonia Białystok
2:0
Piast Gliwice
SO | 05.11 | 18:00
Lechia Gdańsk
1:1
Pogoń Szczecin
SO | 05.11 | 20:30
Śląsk Wrocław
2:1
Zagłębie Lubin
ND | 06.11 | 15:30
Wisła Kraków
3:2
Górnik Łęczna
ND | 06.11 | 15:30
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
ND | 06.11 | 18:00

kolejka 16

Piast Gliwice
2:2
Cracovia Kraków
PT | 18.11 | 18:00
Jagiellonia Białystok
1:4
Legia Warszawa
PT | 18.11 | 20:30
Górnik Łęczna
0:4
Ruch Chorzów
SO | 19.11 | 15:30
Pogoń Szczecin
6:2
Wisła Kraków
SO | 19.11 | 18:00
Lechia Gdańsk
2:1
Wisła Płock
SO | 19.11 | 20:30
Arka Gdynia
1:3
Nieciecza
ND | 20.11 | 15:30
Lech Poznań
3:0
Śląsk Wrocław
ND | 20.11 | 18:00
Korona Kielce
2:1
Zagłębie Lubin
PN | 21.11 | 18:00

kolejka 17

Cracovia Kraków
1:3
Nieciecza
PT | 25.11 | 18:00
Zagłębie Lubin
0:3
Lech Poznań
PT | 25.11 | 20:30
Korona Kielce
4:1
Pogoń Szczecin
SO | 26.11 | 15:30
Ruch Chorzów
1:2
Jagiellonia Białystok
SO | 26.11 | 18:00
Wisła Kraków
5:1
Arka Gdynia
SO | 26.11 | 20:30
Wisła Płock
0:0
Piast Gliwice
ND | 27.11 | 15:30
Śląsk Wrocław
0:4
Legia Warszawa
ND | 27.11 | 18:00
Lechia Gdańsk
3:0
Górnik Łęczna
PN | 28.11 | 18:00

kolejka 18

Nieciecza
0:1
Zagłębie Lubin
PT | 02.12 | 18:00
Legia Warszawa
2:2
Wisła Płock
PT | 02.12 | 20:30
Piast Gliwice
1:0
Korona Kielce
SO | 03.12 | 15:30
Śląsk Wrocław
1:1
Pogoń Szczecin
SO | 03.12 | 18:00
Wisła Kraków
3:0
Lechia Gdańsk
SO | 03.12 | 20:30
Cracovia Kraków
1:1
Górnik Łęczna
ND | 04.12 | 15:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Lech Poznań
ND | 04.12 | 18:00
Ruch Chorzów
1:2
Arka Gdynia
PN | 05.12 | 18:00

kolejka 19

Pogoń Szczecin
1:1
Zagłębie Lubin
PT | 09.12 | 18:00
Lechia Gdańsk
3:0
Śląsk Wrocław
PT | 09.12 | 20:30
Górnik Łęczna
3:0
Nieciecza
SO | 10.12 | 15:30
Wisła Płock
4:3
Ruch Chorzów
SO | 10.12 | 18:00
Wisła Kraków
1:1
Cracovia Kraków
SO | 10.12 | 20:30
Lech Poznań
1:0
Korona Kielce
ND | 11.12 | 15:30
Piast Gliwice
1:5
Legia Warszawa
ND | 11.12 | 18:00
Arka Gdynia
2:3
Jagiellonia Białystok
PN | 12.12 | 18:00

kolejka 20

Nieciecza
2:0
Pogoń Szczecin
PT | 16.12 | 18:00
Ruch Chorzów
1:0
Wisła Kraków
PT | 16.12 | 20:30
Korona Kielce
2:0
Lechia Gdańsk
SO | 17.12 | 15:30
Jagiellonia Białystok
1:2
Wisła Płock
SO | 17.12 | 18:00
Cracovia Kraków
1:1
Lech Poznań
SO | 17.12 | 20:30
Śląsk Wrocław
0:2
Arka Gdynia
ND | 18.12 | 15:30
Legia Warszawa
5:0
Górnik Łęczna
ND | 18.12 | 18:00
Zagłębie Lubin
2:1
Piast Gliwice
PN | 19.12 | 18:00

kolejka 21

Ruch Chorzów
0:1
Cracovia Kraków
PT | 10.02 | 18:00
Lech Poznań
3:0
Nieciecza
PT | 10.02 | 20:30
Wisła Kraków
2:0
Korona Kielce
SO | 11.02 | 18:00
Arka Gdynia
0:1
Legia Warszawa
SO | 11.02 | 20:30
Wisła Płock
1:1
Śląsk Wrocław
ND | 12.02 | 15:30
Lechia Gdańsk
3:0
Jagiellonia Białystok
ND | 12.02 | 18:00
Pogoń Szczecin
2:1
Piast Gliwice
PN | 13.02 | 18:00
Górnik Łęczna
0:1
Zagłębie Lubin
WT | 07.03 | 18:00

kolejka 22

Jagiellonia Białystok
5:0
Górnik Łęczna
PT | 17.02 | 18:00
Nieciecza
1:1
Lechia Gdańsk
PT | 17.02 | 20:30
Korona Kielce
4:2
Wisła Płock
SO | 18.02 | 15:30
Śląsk Wrocław
1:0
Wisła Kraków
SO | 18.02 | 18:00
Piast Gliwice
0:3
Lech Poznań
SO | 18.02 | 20:30
Cracovia Kraków
1:1
Pogoń Szczecin
ND | 19.02 | 15:30
Legia Warszawa
1:3
Ruch Chorzów
ND | 19.02 | 18:00
Zagłębie Lubin
1:0
Arka Gdynia
PN | 20.02 | 18:00

kolejka 23

Arka Gdynia
4:1
Korona Kielce
PT | 24.02 | 18:00
Pogoń Szczecin
0:3
Lech Poznań
PT | 24.02 | 20:30
Wisła Płock
2:1
Zagłębie Lubin
SO | 25.02 | 15:30
Lechia Gdańsk
4:2
Cracovia Kraków
SO | 25.02 | 18:00
Wisła Kraków
3:1
Jagiellonia Białystok
SO | 25.02 | 20:30
Górnik Łęczna
1:0
Piast Gliwice
ND | 26.02 | 15:30
Legia Warszawa
1:1
Nieciecza
ND | 26.02 | 18:00
Ruch Chorzów
2:0
Śląsk Wrocław
PN | 27.02 | 18:00

kolejka 24

Korona Kielce
2:1
Górnik Łęczna
PT | 03.03 | 18:00
Zagłębie Lubin
1:3
Legia Warszawa
PT | 03.03 | 20:30
Cracovia Kraków
1:1
Arka Gdynia
SO | 04.03 | 15:30
Nieciecza
0:0
Ruch Chorzów
SO | 04.03 | 18:00
Piast Gliwice
1:2
Wisła Kraków
SO | 04.03 | 20:30
Jagiellonia Białystok
4:1
Śląsk Wrocław
ND | 05.03 | 15:30
Lech Poznań
1:0
Lechia Gdańsk
ND | 05.03 | 18:00
Pogoń Szczecin
1:1
Wisła Płock
PN | 06.03 | 18:00

kolejka 25

Śląsk Wrocław
3:4
Piast Gliwice
PT | 10.03 | 18:10
Arka Gdynia
1:4
Lech Poznań
PT | 10.03 | 20:30
Wisła Płock
1:0
Nieciecza
SO | 11.03 | 15:30
Ruch Chorzów
2:1
Lechia Gdańsk
SO | 11.03 | 18:00
Jagiellonia Białystok
4:1
Korona Kielce
SO | 11.03 | 20:30
Górnik Łęczna
2:2
Pogoń Szczecin
ND | 12.03 | 15:30
Legia Warszawa
1:0
Wisła Kraków
ND | 12.03 | 18:00
Cracovia Kraków
1:1
Zagłębie Lubin
PN | 13.03 | 18:00

kolejka 26

Nieciecza
1:2
Śląsk Wrocław
PT | 17.03 | 18:00
Wisła Kraków
3:2
Wisła Płock
PT | 17.03 | 20:30
Piast Gliwice
3:2
Arka Gdynia
SO | 18.03 | 15:30
Zagłębie Lubin
0:1
Ruch Chorzów
SO | 18.03 | 18:00
Pogoń Szczecin
0:0
Jagiellonia Białystok
SO | 18.03 | 20:30
Korona Kielce
3:0
Cracovia Kraków
ND | 19.03 | 15:30
Lech Poznań
0:0
Górnik Łęczna
ND | 19.03 | 15:30
Lechia Gdańsk
1:2
Legia Warszawa
ND | 19.03 | 18:00

kolejka 27

Śląsk Wrocław
3:0
Korona Kielce
PT | 31.03 | 18:00
Wisła Kraków
0:0
Lech Poznań
PT | 31.03 | 20:30
Arka Gdynia
2:4
Górnik Łęczna
SO | 01.04 | 15:30
Wisła Płock
4:1
Cracovia Kraków
SO | 01.04 | 18:00
Legia Warszawa
2:0
Pogoń Szczecin
SO | 01.04 | 20:30
Jagiellonia Białystok
1:0
Nieciecza
ND | 02.04 | 15:30
Lechia Gdańsk
1:0
Zagłębie Lubin
ND | 02.04 | 18:00
Ruch Chorzów
0:0
Piast Gliwice
PN | 03.04 | 18:00

kolejka 28

Cracovia Kraków
1:0
Śląsk Wrocław
PT | 07.04 | 18:00
Zagłębie Lubin
3:4
Jagiellonia Białystok
PT | 07.04 | 20:30
Górnik Łęczna
2:3
Wisła Płock
SO | 08.04 | 15:30
Pogoń Szczecin
5:1
Arka Gdynia
SO | 08.04 | 18:00
Nieciecza
2:3
Wisła Kraków
SO | 08.04 | 20:30
Piast Gliwice
1:1
Lechia Gdańsk
ND | 09.04 | 15:30
Lech Poznań
1:2
Legia Warszawa
ND | 09.04 | 18:00
Korona Kielce
1:0
Ruch Chorzów
PN | 10.04 | 18:00

kolejka 29

Ruch Chorzów
1:2
Pogoń Szczecin
SO | 15.04 | 15:30
Śląsk Wrocław
2:2
Górnik Łęczna
SO | 15.04 | 15:30
Jagiellonia Białystok
0:0
Cracovia Kraków
SO | 15.04 | 18:00
Wisła Płock
0:3
Lech Poznań
SO | 15.04 | 20:30
Nieciecza
1:0
Piast Gliwice
PN | 17.04 | 15:30
Legia Warszawa
0:0
Korona Kielce
PN | 17.04 | 15:30
Wisła Kraków
1:0
Zagłębie Lubin
PN | 17.04 | 18:00
Lechia Gdańsk
2:1
Arka Gdynia
PN | 17.04 | 18:00

kolejka 30

Zagłębie Lubin
1:1
Śląsk Wrocław
SO | 22.04 | 18:00
Lech Poznań
3:0
Ruch Chorzów
SO | 22.04 | 18:00
Górnik Łęczna
3:1
Wisła Kraków
SO | 22.04 | 18:00
Korona Kielce
0:1
Nieciecza
SO | 22.04 | 18:00
Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
SO | 22.04 | 18:00
Arka Gdynia
1:1
Wisła Płock
SO | 22.04 | 18:00
Cracovia Kraków
1:2
Legia Warszawa
SO | 22.04 | 18:00
Pogoń Szczecin
3:1
Lechia Gdańsk
SO | 22.04 | 18:00