LOTTO EKSTRAKLASA najbliższe transmisje

artykuły

TRANSMISJE

LOTTO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin - Lech Poznań

PT | 24.02
20:25
LOTTO Ekstraklasa

Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin

SO | 25.02
15:00
LOTTO Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Cracovia

SO | 25.02
17:40
LOTTO Ekstraklasa

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

SO | 25.02
20:10
Magazyn Ekstraklasy

Liga+

więcej
SO | 25.02
22:30
LOTTO Ekstraklasa

Górnik Łęczna - Piast Gliwice

ND | 26.02
15:10
LOTTO Ekstraklasa

Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

ND | 26.02
17:35
Magazyn Ekstraklasy

Liga+ Extra

więcej
ND | 26.02
20:00
Liga+ Extra

Dogrywka

więcej
ND | 26.02
21:30
Magazyn LOTTO Ekstraklasy

Ekstraklasa po godzinach

więcej
PN | 27.02
20:00

NEWSY

Popović na testach medycznych w Rosji

Włodarze Wisły Kraków wyrazili zgodę na testy medyczne...

11:42 (23.02)

Moulin wrócił do treningów. Zagra z Ajaxem?

W środę o godzinie piłkarze warszawskiej Legii 19:00...

11:23 (23.02)

Magiera: Naszym celem jest 1/8 finału LE

- Naszym celem jest 1/8 finału i zrobimy wszystko, by...

21:06 (22.02)

Łukasz Zwoliński na testach w Śląsku Wrocław

W najbliższy czwartek testy medyczne w Śląsku Wrocław...

20:30 (22.02)

Pazdan: Nie jest łatwo po takim meczu jak z Ruchem

- Nie jest łatwo po takim meczu jak z Ruchem, dlatego...

20:09 (22.02)

Gyurcso: Chcemy być w pierwszej ósemce

- W LOTTO Ekstraklasie wiele drużyn ma podobną liczbę...

18:14 (22.02)

Aleksander Kurczyk nie jest już prezesem Ruchu Chorzów

Aleksander Kurczyk przestał pełnić obowiązki prezesa...

17:21 (22.02)

Sławczew: Mam nadzieję, że wkrótce wrócę do gry

- Strasznie długo ciągnęła się za mną ta kontuzja, ale...

16:44 (22.02)

Krasić: Cieszę się, że znów mogę grać

- Niemożność wyjścia na boisko i pomocy drużynie podczas...

15:42 (22.02)

Przybyła będzie trenował z Chojniczanką

Napastnik Korony Kielce Michał Przybyła przejdzie testy w...

15:14 (22.02)

Kazaiszwili: Brosz to trener z mentalnością zwycięzcy

Waleri Kazaiszwili grał przeciwko Ajaksowi Amsterdam...

14:29 (22.02)

Majewski: Mamy swój cel i robimy swoje

Od dwóch efektownych zwycięstw drugą część sezonu...

13:02 (22.02)

Bramkarz Wisły Kraków powołany do reprezentacji Iraku

Bramkarz Wisły Kraków - Kais Al-Ani został powołany do...

12:02 (22.02)

Radut: Mam nadzieję, że już wkrótce znajdę się w...

- Przeszedłem walczyć o trofea, a w Lechu jest to możliwe...

11:30 (22.02)

LE: Kadra Legii na mecz z Ajaxem

Trener warszawskiej Legii, Jacek Magiera zabrał na mecz...

10:42 (22.02)

Moulin wrócił do treningów z drużyną

Podczas pierwszego zimowego zgrupowania pomocnik...

10:26 (22.02)

TABELA EKSTRAKLASY

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Lechia Gdańsk

22134535:2543
22

Jagiellonia Białystok

22133641:2342
33

Legia Warszawa

22115645:2538
44

Lech Poznań

22115635:1938
56

Zagłębie Lubin

2197529:2234
65

Nieciecza

22104825:3034
77

Pogoń Szczecin

2279634:2930
810

Korona Kielce

22921131:4229
98

Wisła Kraków

22841032:3628
109

Arka Gdynia

22751024:2926
1113

Śląsk Wrocław

2268822:3026
1212

Cracovia Kraków

22510731:2825
1311

Wisła Płock

2267928:3225
1414

Piast Gliwice

22571022:3822
1515

Ruch Chorzów

22721331:3919
1616

Górnik Łęczna

21461121:3918

WYNIKI I TERMINARZ

kolejka 1

Wisła Płock
2:1
Lechia Gdańsk
PT | 15.07 | 16:00
Śląsk Wrocław
0:0
Lech Poznań
PT | 15.07 | 18:30
Ruch Chorzów
2:1
Górnik Łęczna
SO | 16.07 | 13:30
Wisła Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
SO | 16.07 | 16:00
Legia Warszawa
1:1
Jagiellonia Białystok
SO | 16.07 | 18:30
Zagłębie Lubin
4:0
Korona Kielce
ND | 17.07 | 13:30
Cracovia Kraków
5:1
Piast Gliwice
ND | 17.07 | 16:00
Nieciecza
2:0
Arka Gdynia
PN | 18.07 | 16:00

kolejka 2

Pogoń Szczecin
1:1
Korona Kielce
PT | 22.07 | 16:00
Arka Gdynia
3:0
Wisła Kraków
PT | 22.07 | 18:30
Jagiellonia Białystok
4:1
Ruch Chorzów
SO | 23.07 | 16:00
Legia Warszawa
0:0
Śląsk Wrocław
SO | 23.07 | 18:30
Piast Gliwice
2:1
Wisła Płock
ND | 24.07 | 13:30
Nieciecza
3:2
Cracovia Kraków
ND | 24.07 | 13:30
Lech Poznań
0:2
Zagłębie Lubin
ND | 24.07 | 16:00
Górnik Łęczna
1:2
Lechia Gdańsk
PN | 25.07 | 16:00

kolejka 3

Arka Gdynia
3:0
Ruch Chorzów
PT | 29.07 | 16:00
Lech Poznań
0:2
Jagiellonia Białystok
PT | 29.07 | 18:30
Lechia Gdańsk
3:1
Wisła Kraków
SO | 30.07 | 16:00
Wisła Płock
2:3
Legia Warszawa
SO | 30.07 | 18:30
Górnik Łęczna
0:0
Cracovia Kraków
ND | 31.07 | 13:30
Zagłębie Lubin
2:0
Nieciecza
ND | 31.07 | 13:30
Korona Kielce
1:1
Piast Gliwice
ND | 31.07 | 16:00
Pogoń Szczecin
0:2
Śląsk Wrocław
PN | 01.08 | 16:00

kolejka 4

Jagiellonia Białystok
4:1
Arka Gdynia
PT | 05.08 | 16:00
Cracovia Kraków
2:1
Wisła Kraków
PT | 05.08 | 18:30
Nieciecza
2:1
Górnik Łęczna
SO | 06.08 | 13:30
Śląsk Wrocław
0:0
Lechia Gdańsk
SO | 06.08 | 16:00
Korona Kielce
4:1
Lech Poznań
SO | 06.08 | 18:30
Zagłębie Lubin
1:1
Pogoń Szczecin
ND | 07.08 | 13:30
Legia Warszawa
0:0
Piast Gliwice
ND | 07.08 | 16:00
Ruch Chorzów
2:2
Wisła Płock
PN | 08.08 | 16:00

kolejka 5

Lechia Gdańsk
3:2
Korona Kielce
PT | 12.08 | 16:00
Lech Poznań
2:1
Cracovia Kraków
PT | 12.08 | 18:30
Arka Gdynia
2:0
Śląsk Wrocław
SO | 13.08 | 13:30
Górnik Łęczna
1:0
Legia Warszawa
SO | 13.08 | 16:00
Pogoń Szczecin
5:0
Nieciecza
SO | 13.08 | 18:30
Piast Gliwice
0:0
Zagłębie Lubin
ND | 14.08 | 13:30
Wisła Kraków
1:2
Ruch Chorzów
ND | 14.08 | 16:00
Wisła Płock
1:0
Jagiellonia Białystok
PN | 15.08 | 16:00

kolejka 6

Śląsk Wrocław
0:0
Wisła Płock
PT | 19.08 | 16:00
Nieciecza
0:0
Lech Poznań
PT | 19.08 | 18:30
Cracovia Kraków
1:1
Ruch Chorzów
SO | 20.08 | 13:30
Piast Gliwice
0:2
Pogoń Szczecin
SO | 20.08 | 16:00
Legia Warszawa
1:3
Arka Gdynia
SO | 20.08 | 18:30
Zagłębie Lubin
0:0
Górnik Łęczna
ND | 21.08 | 13:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Lechia Gdańsk
ND | 21.08 | 16:00
Korona Kielce
1:0
Wisła Kraków
PN | 22.08 | 16:00

kolejka 7

Wisła Płock
1:2
Korona Kielce
PT | 26.08 | 16:00
Wisła Kraków
1:5
Śląsk Wrocław
PT | 26.08 | 18:30
Pogoń Szczecin
1:1
Cracovia Kraków
SO | 27.08 | 13:30
Górnik Łęczna
0:2
Jagiellonia Białystok
SO | 27.08 | 16:00
Arka Gdynia
1:1
Zagłębie Lubin
SO | 27.08 | 18:30
Lech Poznań
2:0
Piast Gliwice
ND | 28.08 | 13:30
Lechia Gdańsk
1:2
Nieciecza
ND | 28.08 | 16:00
Ruch Chorzów
0:2
Legia Warszawa
ND | 28.08 | 16:00

kolejka 8

Cracovia Kraków
0:1
Lechia Gdańsk
PT | 09.09 | 16:00
Zagłębie Lubin
1:2
Wisła Płock
PT | 09.09 | 18:30
Piast Gliwice
3:3
Górnik Łęczna
SO | 10.09 | 13:30
Korona Kielce
1:0
Arka Gdynia
SO | 10.09 | 16:00
Nieciecza
2:1
Legia Warszawa
SO | 10.09 | 18:30
Lech Poznań
3:1
Pogoń Szczecin
ND | 11.09 | 13:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Wisła Kraków
ND | 11.09 | 16:00
Śląsk Wrocław
1:2
Ruch Chorzów
PN | 12.09 | 16:00

kolejka 9

Ruch Chorzów
0:1
Nieciecza
PT | 16.09 | 16:00
Śląsk Wrocław
0:4
Jagiellonia Białystok
PT | 16.09 | 18:30
Górnik Łęczna
4:0
Korona Kielce
SO | 17.09 | 13:30
Wisła Płock
2:0
Pogoń Szczecin
SO | 17.09 | 16:00
Wisła Kraków
1:0
Piast Gliwice
SO | 17.09 | 18:30
Lechia Gdańsk
2:1
Lech Poznań
ND | 18.09 | 13:30
Legia Warszawa
2:3
Zagłębie Lubin
ND | 18.09 | 16:00
Arka Gdynia
1:0
Cracovia Kraków
PN | 19.09 | 16:00

kolejka 10

Nieciecza
0:0
Wisła Płock
PT | 23.09 | 16:00
Wisła Kraków
0:0
Legia Warszawa
PT | 23.09 | 18:30
Pogoń Szczecin
1:1
Górnik Łęczna
SO | 24.09 | 13:30
Lechia Gdańsk
2:1
Ruch Chorzów
SO | 24.09 | 16:00
Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
SO | 24.09 | 18:30
Korona Kielce
1:2
Jagiellonia Białystok
ND | 25.09 | 13:30
Lech Poznań
0:0
Arka Gdynia
ND | 25.09 | 16:00
Piast Gliwice
1:1
Śląsk Wrocław
PN | 26.09 | 16:00

kolejka 11

Ruch Chorzów
1:2
Zagłębie Lubin
PT | 30.09 | 16:00
Górnik Łęczna
1:2
Lech Poznań
PT | 30.09 | 18:30
Arka Gdynia
1:2
Piast Gliwice
SO | 01.10 | 13:30
Wisła Płock
2:3
Wisła Kraków
SO | 01.10 | 16:00
Legia Warszawa
3:0
Lechia Gdańsk
SO | 01.10 | 18:30
Cracovia Kraków
6:0
Korona Kielce
ND | 02.10 | 13:30
Śląsk Wrocław
1:2
Nieciecza
ND | 02.10 | 13:30
Jagiellonia Białystok
0:0
Pogoń Szczecin
ND | 02.10 | 16:00

kolejka 12

Cracovia Kraków
1:0
Wisła Płock
PT | 14.10 | 16:00
Pogoń Szczecin
3:2
Legia Warszawa
PT | 14.10 | 18:30
Górnik Łęczna
0:0
Arka Gdynia
SO | 15.10 | 13:30
Piast Gliwice
2:1
Ruch Chorzów
SO | 15.10 | 16:00
Zagłębie Lubin
1:2
Lechia Gdańsk
SO | 15.10 | 18:30
Nieciecza
0:0
Jagiellonia Białystok
ND | 16.10 | 13:30
Lech Poznań
1:1
Wisła Kraków
ND | 16.10 | 16:00
Korona Kielce
1:2
Śląsk Wrocław
PN | 17.10 | 16:00

kolejka 13

Arka Gdynia
0:3
Pogoń Szczecin
PT | 21.10 | 16:00
Wisła Kraków
2:0
Nieciecza
PT | 21.10 | 18:30
Wisła Płock
1:2
Górnik Łęczna
SO | 22.10 | 13:30
Śląsk Wrocław
2:2
Cracovia Kraków
SO | 22.10 | 16:00
Legia Warszawa
2:1
Lech Poznań
SO | 22.10 | 18:30
Lechia Gdańsk
3:2
Piast Gliwice
ND | 23.10 | 13:30
Jagiellonia Białystok
1:2
Zagłębie Lubin
ND | 23.10 | 16:00
Ruch Chorzów
4:0
Korona Kielce
PN | 24.10 | 16:00

kolejka 14

Piast Gliwice
2:1
Nieciecza
PT | 28.10 | 16:00
Korona Kielce
2:4
Legia Warszawa
PT | 28.10 | 18:30
Górnik Łęczna
0:3
Śląsk Wrocław
SO | 29.10 | 13:30
Pogoń Szczecin
2:1
Ruch Chorzów
SO | 29.10 | 16:00
Lech Poznań
2:0
Wisła Płock
SO | 29.10 | 18:30
Cracovia Kraków
1:3
Jagiellonia Białystok
ND | 30.10 | 14:30
Arka Gdynia
1:1
Lechia Gdańsk
ND | 30.10 | 17:00
Zagłębie Lubin
2:2
Wisła Kraków
PN | 31.10 | 17:00

kolejka 15

Wisła Płock
0:0
Arka Gdynia
PT | 04.11 | 17:00
Ruch Chorzów
0:5
Lech Poznań
PT | 04.11 | 19:30
Nieciecza
1:3
Korona Kielce
SO | 05.11 | 14:30
Jagiellonia Białystok
2:0
Piast Gliwice
SO | 05.11 | 17:00
Lechia Gdańsk
1:1
Pogoń Szczecin
SO | 05.11 | 19:30
Śląsk Wrocław
2:1
Zagłębie Lubin
ND | 06.11 | 14:30
Wisła Kraków
3:2
Górnik Łęczna
ND | 06.11 | 14:30
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
ND | 06.11 | 17:00

kolejka 16

Piast Gliwice
2:2
Cracovia Kraków
PT | 18.11 | 17:00
Jagiellonia Białystok
1:4
Legia Warszawa
PT | 18.11 | 19:30
Górnik Łęczna
0:4
Ruch Chorzów
SO | 19.11 | 14:30
Pogoń Szczecin
6:2
Wisła Kraków
SO | 19.11 | 17:00
Lechia Gdańsk
2:1
Wisła Płock
SO | 19.11 | 19:30
Arka Gdynia
1:3
Nieciecza
ND | 20.11 | 14:30
Lech Poznań
3:0
Śląsk Wrocław
ND | 20.11 | 17:00
Korona Kielce
2:1
Zagłębie Lubin
PN | 21.11 | 17:00

kolejka 17

Cracovia Kraków
1:3
Nieciecza
PT | 25.11 | 17:00
Zagłębie Lubin
0:3
Lech Poznań
PT | 25.11 | 19:30
Korona Kielce
4:1
Pogoń Szczecin
SO | 26.11 | 14:30
Ruch Chorzów
1:2
Jagiellonia Białystok
SO | 26.11 | 17:00
Wisła Kraków
5:1
Arka Gdynia
SO | 26.11 | 19:30
Wisła Płock
0:0
Piast Gliwice
ND | 27.11 | 14:30
Śląsk Wrocław
0:4
Legia Warszawa
ND | 27.11 | 17:00
Lechia Gdańsk
3:0
Górnik Łęczna
PN | 28.11 | 17:00

kolejka 18

Nieciecza
0:1
Zagłębie Lubin
PT | 02.12 | 17:00
Legia Warszawa
2:2
Wisła Płock
PT | 02.12 | 19:30
Piast Gliwice
1:0
Korona Kielce
SO | 03.12 | 14:30
Śląsk Wrocław
1:1
Pogoń Szczecin
SO | 03.12 | 17:00
Wisła Kraków
3:0
Lechia Gdańsk
SO | 03.12 | 19:30
Cracovia Kraków
1:1
Górnik Łęczna
ND | 04.12 | 14:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Lech Poznań
ND | 04.12 | 17:00
Ruch Chorzów
1:2
Arka Gdynia
PN | 05.12 | 17:00

kolejka 19

Pogoń Szczecin
1:1
Zagłębie Lubin
PT | 09.12 | 17:00
Lechia Gdańsk
3:0
Śląsk Wrocław
PT | 09.12 | 19:30
Górnik Łęczna
3:0
Nieciecza
SO | 10.12 | 14:30
Wisła Płock
4:3
Ruch Chorzów
SO | 10.12 | 17:00
Wisła Kraków
1:1
Cracovia Kraków
SO | 10.12 | 19:30
Lech Poznań
1:0
Korona Kielce
ND | 11.12 | 14:30
Piast Gliwice
1:5
Legia Warszawa
ND | 11.12 | 17:00
Arka Gdynia
2:3
Jagiellonia Białystok
PN | 12.12 | 17:00

kolejka 20

Nieciecza
2:0
Pogoń Szczecin
PT | 16.12 | 17:00
Ruch Chorzów
1:0
Wisła Kraków
PT | 16.12 | 19:30
Korona Kielce
2:0
Lechia Gdańsk
SO | 17.12 | 14:30
Jagiellonia Białystok
1:2
Wisła Płock
SO | 17.12 | 17:00
Cracovia Kraków
1:1
Lech Poznań
SO | 17.12 | 19:30
Śląsk Wrocław
0:2
Arka Gdynia
ND | 18.12 | 14:30
Legia Warszawa
5:0
Górnik Łęczna
ND | 18.12 | 17:00
Zagłębie Lubin
2:1
Piast Gliwice
PN | 19.12 | 17:00

kolejka 21

Ruch Chorzów
0:1
Cracovia Kraków
PT | 10.02 | 17:00
Lech Poznań
3:0
Nieciecza
PT | 10.02 | 19:30
Wisła Kraków
2:0
Korona Kielce
SO | 11.02 | 17:00
Arka Gdynia
0:1
Legia Warszawa
SO | 11.02 | 19:30
Wisła Płock
1:1
Śląsk Wrocław
ND | 12.02 | 14:30
Lechia Gdańsk
3:0
Jagiellonia Białystok
ND | 12.02 | 17:00
Pogoń Szczecin
2:1
Piast Gliwice
PN | 13.02 | 17:00
Górnik Łęczna
:
Zagłębie Lubin
WT | 07.03 | 17:00

kolejka 22

Jagiellonia Białystok
5:0
Górnik Łęczna
PT | 17.02 | 17:00
Nieciecza
1:1
Lechia Gdańsk
PT | 17.02 | 19:30
Korona Kielce
4:2
Wisła Płock
SO | 18.02 | 14:30
Śląsk Wrocław
1:0
Wisła Kraków
SO | 18.02 | 17:00
Piast Gliwice
0:3
Lech Poznań
SO | 18.02 | 19:30
Cracovia Kraków
1:1
Pogoń Szczecin
ND | 19.02 | 14:30
Legia Warszawa
1:3
Ruch Chorzów
ND | 19.02 | 17:00
Zagłębie Lubin
1:0
Arka Gdynia
PN | 20.02 | 17:00

kolejka 23

Arka Gdynia
:
Korona Kielce
PT | 24.02 | 17:00
Pogoń Szczecin
:
Lech Poznań
PT | 24.02 | 19:30
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
SO | 25.02 | 14:30
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
SO | 25.02 | 17:00
Wisła Kraków
:
Jagiellonia Białystok
SO | 25.02 | 19:30
Górnik Łęczna
:
Piast Gliwice
ND | 26.02 | 14:30
Legia Warszawa
:
Nieciecza
ND | 26.02 | 17:00
Ruch Chorzów
:
Śląsk Wrocław
PN | 27.02 | 17:00

kolejka 24

Korona Kielce
:
Górnik Łęczna
PT | 03.03 | 17:00
Zagłębie Lubin
:
Legia Warszawa
PT | 03.03 | 19:30
Cracovia Kraków
:
Arka Gdynia
SO | 04.03 | 14:30
Nieciecza
:
Ruch Chorzów
SO | 04.03 | 17:00
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
SO | 04.03 | 19:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
ND | 05.03 | 14:30
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
ND | 05.03 | 17:00
Pogoń Szczecin
:
Wisła Płock
PN | 06.03 | 17:00

kolejka 25

Śląsk Wrocław
:
Piast Gliwice
PT | 10.03 | 17:00
Arka Gdynia
:
Lech Poznań
PT | 10.03 | 19:30
Wisła Płock
:
Nieciecza
SO | 11.03 | 14:30
Ruch Chorzów
:
Lechia Gdańsk
SO | 11.03 | 17:00
Jagiellonia Białystok
:
Korona Kielce
SO | 11.03 | 19:30
Górnik Łęczna
:
Pogoń Szczecin
ND | 12.03 | 14:30
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
ND | 12.03 | 17:00
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
PN | 13.03 | 17:00

kolejka 26

Nieciecza
:
Śląsk Wrocław
PT | 17.03 | 17:00
Wisła Kraków
:
Wisła Płock
PT | 17.03 | 19:30
Korona Kielce
:
Cracovia Kraków
SO | 18.03 | 14:30
Zagłębie Lubin
:
Ruch Chorzów
SO | 18.03 | 17:00
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
SO | 18.03 | 19:30
Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
ND | 19.03 | 14:30
Lech Poznań
:
Górnik Łęczna
ND | 19.03 | 14:30
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
ND | 19.03 | 17:00

kolejka 27

Wisła Kraków
:
Lech Poznań
PT | 31.03 | 18:30
Ruch Chorzów
:
Piast Gliwice
SO | 01.04
Arka Gdynia
:
Górnik Łęczna
SO | 01.04
Śląsk Wrocław
:
Korona Kielce
SO | 01.04
Jagiellonia Białystok
:
Nieciecza
SO | 01.04
Lechia Gdańsk
:
Zagłębie Lubin
SO | 01.04
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
SO | 01.04
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
SO | 01.04 | 18:30

kolejka 28

Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
SO | 08.04
Korona Kielce
:
Ruch Chorzów
SO | 08.04
Nieciecza
:
Wisła Kraków
SO | 08.04
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
SO | 08.04
Górnik Łęczna
:
Wisła Płock
SO | 08.04
Pogoń Szczecin
:
Arka Gdynia
SO | 08.04
Piast Gliwice
:
Lechia Gdańsk
SO | 08.04
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
ND | 09.04 | 16:00

kolejka 29

Ruch Chorzów
:
Pogoń Szczecin
SO | 15.04
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
SO | 15.04
Wisła Płock
:
Lech Poznań
SO | 15.04
Śląsk Wrocław
:
Górnik Łęczna
SO | 15.04
Jagiellonia Białystok
:
Cracovia Kraków
SO | 15.04
Lechia Gdańsk
:
Arka Gdynia
SO | 15.04
Nieciecza
:
Piast Gliwice
SO | 15.04
Legia Warszawa
:
Korona Kielce
SO | 15.04

kolejka 30

Zagłębie Lubin
:
Śląsk Wrocław
SO | 22.04
Lech Poznań
:
Ruch Chorzów
SO | 22.04
Górnik Łęczna
:
Wisła Kraków
SO | 22.04
Korona Kielce
:
Nieciecza
SO | 22.04
Piast Gliwice
:
Jagiellonia Białystok
SO | 22.04
Arka Gdynia
:
Wisła Płock
SO | 22.04
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
SO | 22.04
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
SO | 22.04