ARTYKUŁY W KATEGORII:
piłka ręczna

10.01.2017
Magazyn PGNiG Superligi #15
Podsumowanie 15. kolejki PGNiG Superligi. Zapraszają Piotr Karpiński, Krzysztof Bandych i Piotr Bugajny.
13.12.2016
Kulisy Świętej Wojny (wideo)
Starcie Vive Tauron Kielce i Orlen Wisły Płock oglądał od kuchni dziennikarz CANAL+ SPORT, Piotr Bugajny.
05.12.2016
"Święta Wojna" oczami Tkaczyka i Lijewskiego
Grzegorz Tkaczyk i Marcin Lijewski w temacie "Świętej Wojny" wiedzą praktycznie wszystko. Rozmawiał z nimi dziennikarz nc+, Krzysztof Bandych.
16.11.2016
Piłka ręczna w nc+: Vive może wrócić na szczyt
Mecze polskich zespołów w VELUX EHF Lidze Mistrzów to obowiązkowa pozycja dla fanów szczypiorniaka. Już w środę rozpocznie się siódma seria gier.
19.10.2016
Piłka ręczna w nc+: mistrz Polski kontra mistrz Niemiec
Mecze polskich zespołów w VELUX EHF Ligi Mistrzów to obowiązkowa pozycja dla fanów szczypiorniaka. Już w środę rozpocznie się piąta seria gier. Komplet zwycięstw zachowuje drużyna Vive Tauronu Kielce, która w niedzielę podejmie u siebie mistrza Niemiec Rhein-Neckar Lowen. O pierwsze zwycięstwo w tym sezonie powalczą zawodnicy Orlenu Wisły Płock, których czeka wyjazdowe starcie we Flensburgu. Kibiców piłki ręcznej platforma nc+ zaprosi także na mecz 8. kolejki PGNiG Superligi oraz spotkanie kobiecej EHF Ligi Mistrzyń.
12.10.2016
Piłka ręczna w nc+: walka o punkty w VELUX EHF Lidze Mistrzów nabiera tempa
To będzie emocjonujący tydzień dla fanów szczypiorniaka. O punkty w VELUX EHF Lidze Mistrzów walczyć będą zawodnicy Vive Tauronu Kielce oraz Orlenu Wisły Płock. Mistrzowie Polski podejmą mistrza Słowenii, RK Celije Pivovarna Lasko, zaś „Nafciarze” zmierzą się na wyjeździe z Bjerringbro-Silkeborgiem. Kibiców piłki ręcznej platforma nc+ zaprosi także na mecz 7. kolejki PGNiG Superligi oraz spotkanie kobiecej Ligi Mistrzów.