ARTYKUŁY W KATEGORII:
Liga Mistrzów

17.08.2017
Zespół Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego pokonał francuską Niceę 2-0 w pierwszym meczu IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA.
16.08.2017
W pierwszym spotkaniu IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, Liverpool pokonał na wyjeździe niemieckie Hoffenheim 2-1.
09.08.2017
Rozpoczęcie sezonu 2017/18 w europejskich pucharach dla Królewskich. W Skopje Real Madryt pokonał Manchester United 2:1. Zobacz skrót spotkania.
04.08.2017
Poniżej przedstawiamy kompletny plan transmisji 4. rundy eliminacji (rundy play-off) Ligi Mistrzów UEFA - pierwsze mecze i rewanże - w kanałach sportowych NC+.
04.08.2017
Neymar został nowym zawodnikiem Paris Saint-Germain - poinformowali w czwartek wieczorem na swojej oficjalnej stronie aktualni wicemistrzowie Francji. 25-letni Brazylijczyk związał się z klubem znad Sekwany pięcioletnią umową, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku.
14.07.2017
Legia Warszawa poznała potencjalnego rywala, z którym zmierzy się w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, jeśli wyeliminuje IFK Mariehamn. W szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie III rundy eliminacji Ligi Mistrzów.
19.06.2017
Legia Warszawa poznała rywala w II rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów UEFA sezonu 2017/18. Przeciwnikiem mistrza Polski będzie fiński zespół Mariehamn.
04.06.2017
Po wspaniałym finale w Cardiff Real Madryt stał się pierwszym klubem w historii nowożytnej Ligi Mistrzów, który obronił trofeum. Na gola Cristiano Ronaldo odpowiedział co prawda pięknym trafieniem Mandżukic, ale w drugiej połowie trafienia Casemiro, ponownie Ronaldo oraz Asensio nie pozostawiły złudzeń, który zespół zasłużył na wygraną.
31.05.2017
W sobotnim finale najważniejszych klubowych rozgrywek piłkarskich w Europie Juventus Turyn zmierzy się z Realem Madryt. W weekend rozstrzygną się także losy tytułu mistrza Polski, na który wciąż szanse mają aż cztery drużyny.
11.05.2017
Atletico po kilkunastu minutach prowadziło z Realem 2:0 i wydawało się, że może odrobić straty z pierwszego, przegranego 0:3 spotkania. Jednak kontaktowy gol Isco przed przerwą rozstrzygnął kwestię awansu na korzyść Królewskich i w finale w Cardiff to Real zmierzy się z Juventusem.