ARTYKUŁY W KATEGORII:
Liga Mistrzów

19.06.2017
Legia Warszawa poznała rywala w II rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów UEFA sezonu 2017/18. Przeciwnikiem mistrza Polski będzie fiński zespół Mariehamn.
04.06.2017
Po wspaniałym finale w Cardiff Real Madryt stał się pierwszym klubem w historii nowożytnej Ligi Mistrzów, który obronił trofeum. Na gola Cristiano Ronaldo odpowiedział co prawda pięknym trafieniem Mandżukic, ale w drugiej połowie trafienia Casemiro, ponownie Ronaldo oraz Asensio nie pozostawiły złudzeń, który zespół zasłużył na wygraną.
31.05.2017
W sobotnim finale najważniejszych klubowych rozgrywek piłkarskich w Europie Juventus Turyn zmierzy się z Realem Madryt. W weekend rozstrzygną się także losy tytułu mistrza Polski, na który wciąż szanse mają aż cztery drużyny.
11.05.2017
Atletico po kilkunastu minutach prowadziło z Realem 2:0 i wydawało się, że może odrobić straty z pierwszego, przegranego 0:3 spotkania. Jednak kontaktowy gol Isco przed przerwą rozstrzygnął kwestię awansu na korzyść Królewskich i w finale w Cardiff to Real zmierzy się z Juventusem.
10.05.2017
Juventus zagra w finale Ligi Mistrzów UEFA! "Stara Dama" o tytuł powalczy z Realem Madryt.
10.05.2017
Juventus pokonał w półfinale Ligi Mistrzów UEFA AS Monaco (2:0 i 2:1). Mistrzowie Włoch w finale Champions League zmierzą się z Realem Madryt.
10.05.2017
Atletico Madryt pokonało Real 2-1 w rewanżowym meczu 1/2 finału Ligi Mistrzów UEFA. W pierwszym meczu "Królewscy" zwyciężyli 3-0 i to oni zagrają w wielkim finale Champions League.
09.05.2017
Poznaliśmy pierwszego finalistę UEFA Champions League. Po zwycięstwie 2:1 z Monaco w rewanżowym meczu awans zapewnił sobie Juventus. Ozdobą spotkania w Turynie był przepiękny gol Daniego Alvesa.
08.05.2017
Platforma nc+ zaprasza na decydujące starcia o udział w finale Ligi Mistrzów UEFA.
04.05.2017
Rewelacja tego sezonu Ligi Mistrzów - zespół Monaco - nie dała rady mistrzowi Włoch. Po dwóch trafieniach Gonzalo Higuaina Juventus zwyciężył 2:0 i przed rewanżem w Turynie jest bardzo bliski awansu do wielkiego finału UEFA Champions League.