Radio Canal

so 21 stycznia 2017

Poniedziałkowy podcast Radio Canal poświęcony piłce nożnej. Zaprasza dziennikarz redakcji sportowej NC+, Bartosz Gleń.

Odcinek 5/2017 (20 marca 2017)

Od czego najlepiej zacząć tydzień - od piłkarskiego podcastu RADIO CANAL! Tym razem Bartek Gleń zaprosił do swojego studia Kazimierza Węgrzyna i Michała Gutkę. Nie zabrakło też gości z Ekstraklasy - trenera Piasta Gliwice Dariusza Wdowczyka i Łukasza Zwolińskiego. Zawodnik Śląska Wrocław zdradził nam ile wyciska na siłce i jaki artysta dominuje na jego playliście. Tradycyjnie rozmawiamy także o Premier League i Champions League. Kto był lepszy Klopp czy Guardiola? Kto wygra Ligę Mistrzów? Barcelona, Real, a może Juve? Czy macie inne typy?Odcinek 4/2017 (13 marca 2017)

W czwartym odcinku spotkali się Bartek Gleń, Maciej Murawski i Tomasz Lipiński. Rozmawiamy o Ekstraklasie, Premier League i Lidze Mistrzów, a dokładniej... Bartek i jego goście omówili między innymi włoską robotę w premier League, czyli sukces Antonio Conte w Chelsea. Panowie pochylili się także nad szansami Starej Damy w Lidze Mistrzów. Nie zabrakło też tematów z Lotto Ekstraklasy i gości telefonicznych. Trener Waldemar Fornalik odpowiedział na pytanie, które zwycięstwo było ważniejsze, z Legią czy z Lechią, a Radosław Majewski opowiedział o swoich ulubionych dźwiękach. Ponadto zawodnik Lecha Poznań zdradził jakiego radia słucha, kto jest DJ-em w szatni przy Bułgarskiej i jakie są jego ulubione formy rozrywki.Odcinek 3/2017 (6 marca 2017)

W trzecim odcinku spotkali się Bartek Gleń, Wojciech Jagoda i Michał Gutka. Rozmawiamy o Ekstraklasie, Premier League i Lidze Mistrzów. Podsumowujemy zimowe okienko transferowe. Która z polskich drużyn najwięcej na nim zyskała? Dzwonimy do trenera Macieja Bartoszka, który zdradza nam sekret siły Korony Kielce. Łączymy się też z Patrykiem Lipskim, który opowiada o tym, co słychać w szatni Ruchu Chorzów i na jakie koncerty chodzi. Ponadto podsumowujemy miesiąc Kamila Grosickiego w Premier League - czy reprezentant polski na długo zagości w Hull City?Odcinek 2/2017 (27 lutego 2017)

Z moimi gośćmi Grzegorzem Mielcarskim i Rafałem Nahornym zastanawiamy się, czy to dobrze dla Premier League, że większość managerów to obcokrajowcy. Oceniamy występ Legii w Amsterdamie. Omawiamy pary 1/8 finału ligi Mistrzów po pierwszych meczach i dzwonimy do trenera Wisły Płock Marcina Kaczmarka, by spytać o formę duetu Kante/Merebaszwili. Łączymy się również z Antonim Łukasiewiczem, piłkarzem Arki, który zdradza nam, do jakich poświęceń jest zdolny dla swojej żony, jakiej muzyki słucha się w szatni Arki oraz kto jest tam głównym DJ-em.Odcinek 1/2017 (20 lutego 2017)

W pierwszym odcinku spotkali się Bartek Gleń, Wojciech Jagoda i Michał Gutka z „Przeglądu Sportowego”. Rozmawiamy o Ekstraklasie i Lidze Mistrzów. Dzwonimy do Jana Urbana i Sebastiana Mili, który zdradza m.in. jakiej muzyki słucha się na rybach z Tomkiem Wieszczyckim.