Piłka ręczna Liga Mistrzów VELUX EHF

Najważniejsze klubowe rozgrywki w piłce ręcznej. Rywalizację o tytuł najlepszego zespołu Europy obejrzysz w kanałach nc+. Tytułu broni zespół z Polski - KS Vive Tauron Kielce.

Ostatnia edycja Ligi Mistrzów EHF zakończyła się wielkim sukcesem polskiego szczypiorniaka. Zespół KS Vive Tauron Kielce po emocjonujących finałowym turnieju z udziałem czterech najlepszych klubów Europy sięgnął po trofeum, w decydującym meczu pokonując węgierski Veszprem. To największy sukces kielczan, ale też dowód stałej obecności tego zespołu w ścisłej europejskiej elicie. W ostatnich czterech sezonach Vive aż trzykrotnie docierało do Final Four. Dwukrotnie kończyło na trzecim miejscu, by wreszcie zapewnić polskiej piłce ręcznej najważniejsze klubowe trofeum.

Dowiedz się więcej o piłce ręcznej w nc+

Stara sportowa prawda mówi, że łatwiej wspiąć się na szczyt niż na nim pozostać. W sezonie 2016/17 będziemy emocjonować się walką kielczan o jak najlepszy wynik, a celem jest przynajmniej kolejny awans do finałowej czwórki. Skromniejsze ambicje ma drugi z przedstawicieli naszego kraju, Orlen Wisła Płock, który musi walczyć o wyjście z grupy. W rozgrywkach bierze udział 28 zespołów, spośród których szesnaście zamelduje się w fazie play- off.

NAJBLIŻSZE TRANSMISJE

Liga Mistrzów VELUX EHF

HBC Nantes - Paris Saint-Germain Handball

ND | 26.03
09:00
Liga Mistrzów VELUX EHF

RK Zagrzeb - Telekom Veszprem

ND | 26.03
11:00
Liga Mistrzów VELUX EHF

Montpellier Handball - KS Vive Tauron Kielce

więcej
ND | 26.03
16:55
Liga Mistrzów VELUX EHF

THW Kiel - Rhein-Neckar Löwen

WT | 28.03
14:00
Liga Mistrzów VELUX EHF

Rhein-Neckar Löwen - THW Kiel

CZ | 30.03
18:55