Magazyn LOTTO Ekstraklasy Ekstraklasa po godzinach

Podsumowanie ostatnich wydarzeń w Ekstraklasie. Obok poważnych analiz spotkań minionego weekendu, autorzy programu z przymrużeniem oka i nutą ironii prezentują też ciekawostki z ligi. Przybliżają sylwetki piłkarzy i trenerów, w tym zagranicznych gwiazd, a także odsłaniają sekrety treningów i wydarzeń w szatniach. Przedstawiane przez nich są także zabawne komentarze, memy i komiksy autorstwa kibiców, a także nowi kandydaci na Turbokozaka. Program prowadzi Krzysztof Marciniak.

ND | 26.03 | 08:00

CANAL+ SPORT2

PN | 27.03 | 02:00

CANAL+ SPORT

PN | 27.03 | 17:00

CANAL+ SPORT2

Ekstraklasa po godzinach - 20 marca


Dziś w programie pokażemy różne aspekty kibicowania. W weekend na ligowych stadionach pojawiło się ponad 112 tys. fanów a nasze kamery przyjrzały się bliżej dwum szczególnym. Pani Julia Kmiecik od pół wieku Wisłę Kraków, nic dziwnego skoro jej syn Kazimierz jest najlepszym strzelcem w historii klubu. Posłuchamy jej opowieści o wieloletnim kibicowaniu, z jej perspektywy spojrzymy też na bardzo emocjonujący mecz krakowian z Wisłą Płock.

Przyjrzymy się też jak relacje na linii drużyna-kibice buduje się w Lubinie. Piłkarz Zagłębia Konrad Forenc mocno utożsamia się z fanami, dlatego podczas ostatniego meczu ligowego pojawił się na trybunach i wspólnie zagrzewał Miedziowych do walki. Wszystko zarejestrowały nasze mikrofony i kamery.

Sprawdzimy też lingwistyczne zdolności Miroslava Radovicia. Serb świetnie mówi po polsku, ale językowy połamaniec ułożony przez Żelka Żyżyńskiego był dla niego wyjątkowo trudnym wyzwaniem.

Startujemy tradycyjnie o 20, dziś gosciem Tomasz Frankowski.

FRAGMENTY EKSTRAKLASY PO GODZINACH (ZOBACZ WIĘCEJ)