Magazyn LOTTO Ekstraklasy Ekstraklasa po godzinach

Podsumowanie ostatnich wydarzeń w Ekstraklasie. Obok poważnych analiz spotkań minionego weekendu, autorzy programu z przymrużeniem oka i nutą ironii prezentują też ciekawostki z ligi. Przybliżają sylwetki piłkarzy i trenerów, w tym zagranicznych gwiazd, a także odsłaniają sekrety treningów i wydarzeń w szatniach. Przedstawiane przez nich są także zabawne komentarze, memy i komiksy autorstwa kibiców, a także nowi kandydaci na Turbokozaka. Program prowadzi Krzysztof Marciniak.

Brak emisji
To już ostatni w tym sezonie odcinek Ekstraklasy po godzinach, więc postaramy się nadać mu odpowiednią oprawę. Zobaczymy oczywiście realcję z ostatniego meczu 35. kolejki: Bruk Bet gra z Koroną Kielce.

Z Robertem Podolińskim przyjrzymy się wybranym wydarzeniom z ostatniej kolejki. Porozmawiamy m.in. o boiskowych symulantach i sposobach radzenia sobie z nimi.

Na tapecie tym razem postać filmowego "Paragona", czyli Mariana Tchórznickiego. Kiedyś idol młodzieży, dziś nieco zapomniany aktor i kibic. Spotkał się z nim Paweł Grabowski.

Tym razem - wyjątkowo - pokażemy też aż dwóch kandydatów na zwyciezcę w Turbokozaku extra level. Rekord Mateusza Szwocha z początku rozgrywek pozostaje niepobity, ale dziś może się to zmienić.

FRAGMENTY EKSTRAKLASY PO GODZINACH