Magazyn LOTTO Ekstraklasy Ekstraklasa po godzinach

Podsumowanie ostatnich wydarzeń w Ekstraklasie. Obok poważnych analiz spotkań minionego weekendu, autorzy programu z przymrużeniem oka i nutą ironii prezentują też ciekawostki z ligi. Przybliżają sylwetki piłkarzy i trenerów, w tym zagranicznych gwiazd, a także odsłaniają sekrety treningów i wydarzeń w szatniach. Przedstawiane przez nich są także zabawne komentarze, memy i komiksy autorstwa kibiców, a także nowi kandydaci na Turbokozaka. Program prowadzi Krzysztof Marciniak.

PN | 21.08 | 20:00

CANAL+ SPORT NA ŻYWO

PN | 21.08 | 23:00

CANAL+ SPORT2

WT | 22.08 | 06:00

CANAL+ SPORT
W weekend na ekstraklasowych boiskach działo się sporo, więc tematów do dyskusji na pewno nie zabraknie. Z Tomaszem Frankowskim poruszymy kwestię brutalnych fauli, których na początku sezonu obserwujemy znacznie więcej niż zazwyczaj. Zajmiemy się też fenomenem hiszpańskiego superstrzelca, Igora Angulo. W ramach cyklu "Co u Ciebie" Paweł Grabowski odwiedził króla strzelców Ekstraklasy z 1998 roku. Co teraz porabia Sylwester Czereszewski? Jak wspomina swoją piłkarską karierę? Odpowiedź w naszym reportażu.

W Turbokozaku extra level będzie okazja przekonać się, kto wyszedł zwycięsko z pojedynku Hajto-Gabor. Nie zabraknie też podróży w czasie, tym razem z naszego archiwum wyciągamy perłę z roku 1999.

FRAGMENTY EKSTRAKLASY PO GODZINACH

POLECANE

 

Liverpool lepszy od Hoffenheim

ZOBACZ SKRÓT SPOTKANIA
 

Rajd Niemiec w CANAL+ SPORT

DZIESIĄTA RUNDA RAJDOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA
 

Nowy sezon Radia Canal

ZOBACZ PIERWSZY ODCINEK NOWEGO SEZONU
 

Rafał Siemaszko w Turbokozaku

ZOBACZ ILE PUNKTÓW ZDOBYŁ PIŁKARZ ARKI GDYNIA
 

Pomidor: Maciej Makuszewski

PIŁKARZ LECHA POZNAŃ W OGNIU PYTAŃ
 

Tottenham - Chelsea

ND / 20 SIERPNIA / 16:55 / CANAL+ SPORT2
 

Terminarz sezonu Premier League

MECZE OD 12 SIERPNIA W CANAL+
 

Siatkarska Liga Mistrzów CEV

OD SEZONU 2018/19 WYŁĄCZNIE W NC+