Aplikacja CANAL+ Idź do aplikacji Zamknij
ZAMÓW >
RSS

CANAL+ HD - oglądaj sport, najnowsze filmy

Kibicuj

FORUM

TWOJE KONTO

UŻYTKOWNIK 
HASŁO 
zapamiętaj 

NIE PAMIĘTAM HASŁA

LISTA POKOI

ZNAJDŹ NA FORUM

ZNAJDŹ UŻYTKOWNIKA

ARCHIWUM
 Odkodowana transmisja w Canal+Sport     
temat:  881/1564  

30.03.2009 15:54

Na niedzielę 5 kwietnia CANAL+ przygotowuje gratkę dla kibiców sportowych: szlagierowe spotkanie 22 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Kraków zostanie zaprezentowane w paśmie odkodowanym. Oznacza to, że mecz będą mogli obejrzeć także ci widzowie, którzy na co dzień nie mają dostępu do oferty stacji. Transmisja będzie przeprowadzona jednocześnie w CANAL+ Sport i CANAL+ Sport HD. Oprócz wszystkich abonentów CYFRY+, także tych nie mających wykupionego pakietu CANAL+, spotkanie zobaczą również posiadacze własnych anten satelitarnych oraz widzowie wybranych sieci kablowych.

Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00, a już od 16.30 kibice będą mogli uczestniczyć w rozbudowanym, półgodzinnym wstępie do meczu. W przerwie i po spotkaniu zobaczą też wszystkie wydarzenia ze studia telewizyjnego zlokalizowanego na stadionie Lecha Poznań. Od kilkunastu lat CANAL+ wyznacza w polskiej telewizji najwyższe standardy prezentacji widowisk sportowych - w niedzielę kibice będą się mogli przekonać co odróżnia transmisje stacji od standardowej produkcji meczu piłkarskiego. Dzięki odkodowanej relacji przekonają się jak od strony realizacyjnej
i dziennikarskiej wyglądają słynne transmisje ligowe w CANAL+.

Zaraz po meczu, o godzinie 19.15 rozpocznie się prowadzony przez Tomasza Smokowskiego i Andrzeja Twarowskiego magazyn Liga+ Extra. Pierwszą część będą mogli oglądać wszyscy widzowie, następnie sygnał będzie docierał jedynie do abonentów CANAL+.

obserwator123 

30.03.2009 17:07

tez ten c+ juz byscie mogli cala lige+extra odkodowac-co kibice mogli by zobaczyc jak powinny wygladac magazyny sportowe

art1970 

04.04.2009 22:08

moze zadam głupie pytanie: ale po co to "odkodowanie". przecież canal już nie nadaje "z ziemi", a co za tym idzie chyba nikt poza abonentami tego nie zobaczy.

piterek_rek 

05.04.2009 08:38

art1970 napisał 04.04.2009 22:08 
...nikt poza abonentami tego nie zobaczy.
Tego nie rozumiem. Moja babcia posiada Cyfrowy Polsat. Przeszukałem jej antenę i znalazło wszystkie kanały Canal+. Oczywiście są zakodowane. Główny Canal+ jest odkodowywany rankiem i wieczorem. Dziś napewno pójdę i sprawdzę czy Canal+Sport jest odkodowany. Czyli wychodzi na to, że moja babcia nie jest abonentką Canal+ czy Cyfry+, a mecz będzie mogła obejrzeć. Dobrze cię zrozumiałem ? Czy może chodziło ci o jeszcze innych abonentów ?

Masster.mk 

05.04.2009 10:17

canal+sport bedzie odkodowany i bedziesz mogl obejrzec mecz w c+. po meczu program zostanie zakodowany. mozesz tez obejrzec mecz na tvp2, publiczna ma prawa do 2 meczow w rundzie i puszcza wlasnie lech-wisla

post edytowany 1 raz, ostatnio 05.04.2009 10:18

piterek_rek 

05.04.2009 10:50

Rozumiem to co napisała Adminka. Nie rozumiem natomiast ostatnich słów art1970. Napisał, że "nikt poza abonentami tego nie zobaczy". Jak to nie jak zobaczy. Posiadacze własnych anten i odbiorników, którzy nie płacą abonamentu i nie są abonentami odbierają wszystkie niekodowane stacje będą mogli oglądać dziś bez przeszkód Canal+Sport.

art1970 

05.04.2009 13:01

Przyznam szczerze, że nie wiedziałem, iż Canal Plus można oglądać na innych platformach (np. Polsat Cyfrowy). W takim wypadku moje pytanie jest nie na miejscu. Pisząc, "poza abonentami", miałem oczywiście na myśli abonentów Cyfry Plus lub Canal Plus przez kablówki. Kiedyś, kiedy sygnał canal plus nadawany był z nadajników naziemnych, grupa "szczęśliwców", oglądających odkodowany sygnał była zdecydowanie większa niż obecnie. Wtedy taki manewr z odkodowaniem atrakcyjnej transmisji, miał większy sens.

PS. Oczywiście mając wybór oglądania meczu na żywo w C+ i TVP2, nie znam osoby, która wybiera drugą opcję.
PS2. Idę o zakład, że dziś publiczna nie zdąży z wejściem live na drugą połowę, jak zawsze przez pierwsze kilkadziesiąt sekund drugiej części meczu, oglądać będzie można reklamy.

tomsts 

05.04.2009 14:52

witam serdecznie. jak mam z kolei nastapujaca watpliwosc. otoz posiadam odbiornik ferguson i talerz -umozliwia mi to odbior stacji z astry1. problem w tym ze jesli chodzi o canal + , to owszem, odbieram sygnal. lecz mam kilka sygnalow zakodowanych a sadzac po nazwach to raczej nie jest to sygnal polski. odbieram na pewno francuski sygnal, hiszpanski rowniez. poza tym mam sygnal canal + jednak nie ma zadnych informacji, po prostu nie moge stwierdzic czy to jest polski sygnal czy nie. Czy c+ na satelicie astra1 jest mozliwy do odbioru, jak rozpoznac czy to ten sygnal jest sygnalem polskim? moze jakies parametry odbioru moga mi to podpowiedziec? proszę o jakies podpowiedzi gdyz zalezy mi na obejrzeniu etgo meczu w c+. pozdrawiam

kozik1981 

13.04.2009 20:26

Polski Canalplus nadaje tylko z hotbirda. Na astrze nie jest możliwy odbiór sygnału Polskiego Canalplus.

temat:  881/1564  
EDYCJA WPISU
zawijanie tekstu