ZAMÓW >
RSS

CANAL+ HD - oglądaj sport, najnowsze filmy

Kibicuj

FORUM

TWOJE KONTO

UŻYTKOWNIK 
HASŁO 
zapamiętaj 

NIE PAMIĘTAM HASŁA

LISTA POKOI

ZNAJDŹ NA FORUM

ZNAJDŹ UŻYTKOWNIKA

HYDE PARK
 DEKODER     
temat:  90/186  

tufta 
 05.01.2011 19:55CYTUJ

Postanowiłem wynająć dekoder z nagrywarką PACE PVR HD.Pisze to tutaj gdyż chciałbym poznać Wasza opinię na jego temat zanim się z nim zaprzyjaźnię podpisując umowę.
Jesteście zadowoleni z tego sprzętu? Można na nim zaprogramować nagrywanie z tygodniowym wyprzedzeniem kilkunastu filmów naraz?Ma takie coś jak wgrany program telewizyjny aby móc swobodnie i bez ustawiania ręcznie czasu nagrania ustawić nagranie wciskając zapisaną pozycję w programie ? Podzielcie się swoimi wrażeniami .

kobieta niepowazna 

06.01.2011 00:37CYTUJ

..musisz uwazac na czerwony guzik

Pio 

06.01.2011 11:48CYTUJ

Ja posiadam Philipsa PVR 250 GB ponieważ dopóki nowy (Pace HD PVR 500GB z
którym chcesz się zaprzyjaźnić) nie będzie dopracowany i nie będzie miał porządnego
softu to obiecałem sobie, że go nie wezmę bo nie chcę się z nim drażnić jak robi to
wiele ludzi. Dam ci link na sat-kuriera w którym omawiany jest ten dekoder od
początku istnienia:
http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=6&t=12279

tufta 
 06.01.2011 12:23CYTUJ

Dziękuję Pio,bardzo mi pomogłeś.Już wszystko wiem co chciałem wiedzieć. Dzwoniłem na infolinie i mi powiedzieli ,że za 20 zł miesięcznie mogę go mieć . To tylko 2 paczki papierosów .Wyjdzie mi to na zdrowie.

tufta 
 07.01.2011 14:03CYTUJ

Musiałem do nagrywarki HD wziąść kanały HD bo inaczej się nie dało.Teraz miesięcznie będę płacił prawie 190 zł.Drogo mnie to nagrywanie wyszło.
Za co teraz będę żył? Muszę przeprosić ogródek i zasiać na nim trochę warzyw na zimę .Na czym tu jeszcze zaoszczędzić? Co to?? Bieda zostaw mnieeeee.........!

Pio 

08.01.2011 21:08CYTUJ

No coś za coś, trzeba nieraz zrezygnować z innych kołaczy na jeden większy. Teraz
telewizja dostosuje się do twoich potrzeb a nie ty do niej

kiki79 

14.01.2011 22:18CYTUJ

Posiadam dekoder PACE PVR HD od 2 miesięcy i jestem zadowolony. Zauważyłem mały problem w ustawieniach dysku jak chce zmienić tryb czyszczenia z automatycznego na ręczny dekoder się zawiesza i tylko wyciągnięcie wtyczki pomaga .
Moja ocena dekodera 5/5 .

lars999 

16.01.2011 09:42CYTUJ

Mam dekoder Canal + SAGEMCOM podłączonym bardzo dobrym kablem HDMI z telewizorem. Co jakiś czas przez sekundę jest zanik głosu. Jeśli ktoś ma podobny problem, lub zna przyczynę, rozwiązanie proszę o podzielenie się informacją na forum.

kiki79 

22.01.2011 14:13CYTUJ

Czy wiadomo czy będzie odblokowany port usb w PACE PVR

Pio 

22.01.2011 20:36CYTUJ

Na razie cisza...

milan1899 

23.01.2011 23:33CYTUJ

witam posiadam dekoder pvr hd 500 giga dysk od niedawna ,podczas nagrywania gdy przelanczam na inny kanal to mi sie wylancza nagrywanie ,czy ktos wie o co chodzi z nim?

kev72 

31.01.2011 16:09CYTUJ

Ja posiadam najstarszy typ,bo gdy wymieniłem na nowszy,to nie było niektórych programów.Ponoc to wina konwertera.Jest mozliwosc,ze go wymienia?Pewnie skapiradła tego nie zrobią.Moze po prostu rozwiazac umowę i podpisać na nowo?(jak kupia prawa do polskiej ligii).Macie jakieś rady?

tufta 
 01.02.2011 21:46CYTUJ

No muszę przyznać ,że teraz telewizja dostosowuje się do moich potrzeb.Nareszcie oglądam to co chce a nie to na co mi czas pozwala.Co niedzielę przeglądam sobie program, wybieram filmy które w nadchodzącym tygodniu mnie interesują i je nagrywam.Gdy mam czas to je oglądam.Nagrywarka to naprawdę fajna sprawa.Szkoda tylko ,że tak drogo to wychodzi.

Pio 

05.02.2011 16:05CYTUJ

Pio napisał 08.01.2011 21:08 
Teraz telewizja dostosuje się do twoich potrzeb a nie ty do niej
Wiedziałem, że tak powiesz :)

lukaszinho 

10.02.2011 14:58CYTUJ

a jaki polecacie dekoder który jest do wzięcia na własność?

Pio 

10.02.2011 20:58CYTUJ

Ma wszystko to samo co PVR oprócz oczywiście dysku :)- włączasz i oglądasz

bod 

11.04.2011 14:42CYTUJ

Witam

Mam dekoder Pace PVR - i odnoszę wrażenie, że jakośc obrazu hd jest słaba. Wiem, nie wszystkie filmy będą miały obraz krystalicznie czysty - ale, mając wcześniej doświadczenie z innymi dostawcami tv (albo z c+, ale przez dekoder philips pvr), wydaje mi się, że coś jest nie tak.

Ekstremalne przypadki to te, kiedy ewidentnie widzę piksele, ziarnisty obraz- szczególnie na ciemnym tle jest to widoczne (cały czas mówie o kanałach hd- obecnie mam canal+ i hbo hd). Oczywiście często obraz jest poprawny, -ale wspomniane wyżej problemy zdarzają się moim zdaniem zbyt często.
Sprawdzałem już inny telewizor, kabel hdmi- z tym akurat jest ok. Soft do Pace mam najnowszy.

Zatem nie wiem czy to wina sygnału, mojego egzemplarza dekodera, źle ustawionej anteny- nie mam pojęcia co robić z tym fantem.
pozdrawiam

ps- na samym poczatku miałem problem z nagrywaniem i programowaniem nagrywania, okazało sie, że jeden z kabli (mam konwerter typu twin) nie miał sygnału-usterka poprawiona i od tej pory nie mam problemu pod tym wzgledem z dekoderem

Pio 

14.04.2011 20:49CYTUJ

Wiem, że Pace mają słabszą jakość obrazu co do starego 250GB ale żeby aż tak jak
mówisz? Może też wejście na kabel w dekoderze zaczyna szwankować co zauważyłem
w ostatnim czasie w moim 250.

zn46 

20.04.2011 16:21CYTUJ

No niestety muszę tez potwierdzić, że na Philipsie PVR obraz HD był lepszy niż na Pace PVR ale Pace miał za to dysk 500. Sprawdzę tego Sagemcoma HD jak uruchomią w końcu w sofcie funkcję PVR, jeśli będzie też słaby obraz to kupię jakiegoś GI z PVR chyba.

rass 
 03.05.2011 09:51CYTUJ

Mam pytanie do użytkowników innych dekoderów.
Po powstaniu Canal+HD w EPG pojawiają się tylko 2 kolejne pozycje programowe i wielce mnie to wkurza.
W C+Film HD jest OK - EPG na 7 dni (czyli podejrzenie o problem nadawcy). (Ariva)

SympatyKsg 

07.08.2011 23:07CYTUJ

czy PO PRZEZ dekoder prv z nagrywarka,JEST mzoliwosc ogladania HD?

nagrywarka 

13.12.2011 09:36CYTUJ

cześć, mam dekoder canal plus z nagrywaniem bez dysku twardego, więc podłączam pendriva do usb.
nagrywa się pięknie, jednak, gdy przenoszę zawartość pendr. to w komputerze mam film bez napisów, który widziałam w telewizji, co robię źle, macie jakieś rady?

robertos 
 11.02.2012 18:12CYTUJ

Na sofcie 150 dekoder ze słabego spadł na samo dno a nawet niżej.
Kto ma Pace PVR to wie o co biega.

Swoją drogą z chęcią bym poznał nazwiska tych pseudo programistów piszących softy.
Niestety wszelaki kontakt z działem technicznym to jak pisanie do ściany.
U nich jest wszystko cacy , tylko te tysiące użytkowników dekodera się czepia nie wiadomo po co

sadest 

15.02.2012 14:46CYTUJ

Czy podzczas niekorzystnych warunków atmosferycznych normalne jest ,że obraz HD się zacina,a obraz SD działa bez zarzutów.Pozdrawiam.

sadest 

15.02.2012 14:51CYTUJ

Jeszcze jedno .Czym jest spowodowane,że czasami muszę wyłączyć z gniazdka dekoder,bo na pilocie nic nie działa,zdaża się to wtedy gdy nie ma sygnału(ostatnio 2X takie coś się stało gdy chciałem oglądnąć Canal+Sport)Pozdrawiam.

temat:  90/186  
EDYCJA WPISU
zawijanie tekstu