Michael Kenneth Williams wycięty z filmu o Hanie Solo

Michael Kenneth Williams wycięty z filmu o Hanie Solo
ZOBACZ GALERIĘ Michael Kenneth Williams wycięty z filmu o Hanie Solo

Michael Kenneth Williams wycięty z filmu o Hanie Solo

Nie zobaczymy Michaela Kennetha Williamsa w filmie o Hanie Solo. Rola grana przez aktora została wycięta ze spin-offu "Gwiezdnych wojen".

Aktor, który otrzymał nominację do Emmy ("Długa noc") miał zagrać kluczową dla fabuły postać. Okazało się, że jednak nie jest ona aż tak ważna, i po tym jak reżyserię projektu przejął (po odejściu Phila Lorda i Chrisa Millera) Ron Howard, cała sekwencja z udziałem Michaela Kennetha Williamsa została wycięta.

- Jestem bardzo zadowolony z tego, co stworzyłem z tamtymi reżyserami, ale jest jak jest - skomentował aktor.

Przypomnijmy, że w filmie o Hanie Solo w roli głównej występuje Alden Ehrenreich. W obsadzie znaleźli się także Emilia Clarke, Woody Harrelson, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover, Thandie Newton i Michael Kenneth Williams.

Dzieło opowiadać będzie o młodym Hanie Solo, przemytniku i złodzieju, którego Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznają w kantynie Mos Eisley.

Produkcja trafi do kin 25 maja 2018 roku.

Michael K. Williams znany jest z seriali "Zakazane imperium", "Długa noc" czy filmów "Zniewolony: 12 Years a Slave", "Wada ukryta" i "Assassin's Creed".

OSTATNIE

24.11.2017
James Cameron ujawnił kilka dodatkowych informacji na temat sequela przeboju "Avatara". Nie jest to zwyczajny film. więcej
24.11.2017
Demi Lovato i Idina Menzel zostały pozwane o plagiat. Dotyczy to hitu "Let it Go" z animowanego hitu "Kraina lodu" ("Frozen") Disneya. więcej
24.11.2017
Prace nad nowym filmem z serii "Halloween" rozpoczną się nieco później niż oryginalnie planowano. więcej
24.11.2017
Uma Thurman jakiś czas temu powiedziała, że opowie o Harveyu Weinsteinie i molestowaniu kobiet w Hollywood, jak przestanie być tak bardzo wściekła. Gwiazda otworzyła się w dniu Święta Dziękczynienia. więcej
24.11.2017
W sieci pojawił się jeszcze jeden miniklip zapowiadający "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi". więcej