Maya Rudolph z Melissą McCarthy i kukiełkami

Maya Rudolph z Melissą McCarthy i kukiełkami
ZOBACZ GALERIĘ Maya Rudolph z Melissą McCarthy i kukiełkami

Maya Rudolph z Melissą McCarthy i kukiełkami

Maya Rudolph dołączyła do Melissy McCarthy w komedii kukiełkowej "The Happytime Murders" Briana Hensona. Aktorki już razem występowały w przeboju "Druhny".

Syn legendarnego twórcy Muppetów Jima Hensona, teraz sam przygotowuje kukiełkowy projekt. W przeciwieństwie do dzieł ojca, będzie to pikantna produkcja skierowana do widowni dorosłej.

Film przedstawi świat, w którym ludzie i lalki współegzystują, ale nie na równych prawach. Kiedy kukiełki z popularnego telewizyjnego show "The Happytime Gang" giną w tajemniczych okolicznościach, były glina z ich klasy, a teraz prywatny detektyw, wraz z byłą ludzką partnerką z policji w Los Angeles, postanawiają rozwiązać zagadkę ich śmierci. Melissa McCarthy wcieli się w policjantkę. Nie ujawniono, kogo sportretuje Maya Rudolph.

Scenariusz "The Happytime Murders" piszą Todd Berger, Dee Austin Robertson oraz Erich i Jon Hoeberowie. McCarthy razem z mężem Benem Falcone'em zajmą się produkcją z ramienia ich firmy On the Day Productions.

Maya Rudolph znana jest z komedii "Druhny", "Siostry" czy obrazu "Wada ukryta", a także seriali "The Awesomes" i "Prawomocny" oraz programu "Saturday Night Live".

OSTATNIE

24.11.2017
James Cameron ujawnił kilka dodatkowych informacji na temat sequela przeboju "Avatara". Nie jest to zwyczajny film. więcej
24.11.2017
Demi Lovato i Idina Menzel zostały pozwane o plagiat. Dotyczy to hitu "Let it Go" z animowanego hitu "Kraina lodu" ("Frozen") Disneya. więcej
24.11.2017
Prace nad nowym filmem z serii "Halloween" rozpoczną się nieco później niż oryginalnie planowano. więcej
24.11.2017
Uma Thurman jakiś czas temu powiedziała, że opowie o Harveyu Weinsteinie i molestowaniu kobiet w Hollywood, jak przestanie być tak bardzo wściekła. Gwiazda otworzyła się w dniu Święta Dziękczynienia. więcej
24.11.2017
W sieci pojawił się jeszcze jeden miniklip zapowiadający "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi". więcej