Matt LeBlanc przez dwa sezony w "Top Gear"

Matt LeBlanc nadal będzie prowadził program "Top Gear". Stacja BBC podpisała z gwiazdorem "Przyjaciół" umowę na dwie kolejne odsłony.

Na planie popularnej motoryzacyjnej produkcji amerykańskiego aktora wspierać będą Chris Harris oraz Rory Reid. Regularnie pojawiać będą się również Eddie Jordan, Sabine Schmitz oraz Stig.

- Jestem zachwycony, że Mett LeBlanc wraca do "Top Gear" - cieszy się Patrick Holland, wydawca BBC. - Ma wielki talent, a jego miłość do motoryzacji jest zaraźliwa. Świetnie, że wraca na dwa kolejne lata.

Matt LeBlanc został prowadzącym (razem z Chrisem Evansem) w czerwcu 2015 roku, po tym jak stacja BBC postanowiła rozstać się z Jeremym Clarksonem. W efekcie z produkcji odeszli również James May i Richard Hammond.

Matt LeBlanc, kojarzony głównie z roli Joeya z "Przyjaciół", ostatnio występował w sitcomie "Odcinki".
Tagi: Matt LeBlanc

OSTATNIE

30.05.2017
Shawn Levy, który ostatnio pracował przy serialu "Stranger Things", stanie za kamerą produkcji science fiction, "The Fall". więcej
30.05.2017
Andy Bellin napisze scenariusz militarnego filmu sensacyjnego, "Drone Warrior". więcej
30.05.2017
Lauren Graham znana z serialu "Kochane kłopoty" ("Gilmore Girls") potwierdziła, że pojawi się w nadchodzącej odsłonie komediowego cyklu "Pohamuj entuzjazm" ("Curb Your Enthusiasm"). więcej
30.05.2017
Sophia Bush, jedna z głównych aktorek w "Chicago P.D.", rozstała się z serią. więcej
30.05.2017
Netflix coraz chętniej realizuje produkcje z zagranicznych rynków. Najnowszy projekt pochodzi z Turcji. więcej