Matt LeBlanc przez dwa sezony w "Top Gear"

Matt LeBlanc nadal będzie prowadził program "Top Gear". Stacja BBC podpisała z gwiazdorem "Przyjaciół" umowę na dwie kolejne odsłony.

Na planie popularnej motoryzacyjnej produkcji amerykańskiego aktora wspierać będą Chris Harris oraz Rory Reid. Regularnie pojawiać będą się również Eddie Jordan, Sabine Schmitz oraz Stig.

- Jestem zachwycony, że Mett LeBlanc wraca do "Top Gear" - cieszy się Patrick Holland, wydawca BBC. - Ma wielki talent, a jego miłość do motoryzacji jest zaraźliwa. Świetnie, że wraca na dwa kolejne lata.

Matt LeBlanc został prowadzącym (razem z Chrisem Evansem) w czerwcu 2015 roku, po tym jak stacja BBC postanowiła rozstać się z Jeremym Clarksonem. W efekcie z produkcji odeszli również James May i Richard Hammond.

Matt LeBlanc, kojarzony głównie z roli Joeya z "Przyjaciół", ostatnio występował w sitcomie "Odcinki".
Tagi: Matt LeBlanc

OSTATNIE

23.07.2017
Niedługo po zaprezentowaniu pierwszego zdjęcia, mamy możliwość obejrzeć zwiastun filmu "Ready Player One" Stevena Spielberga. więcej
23.07.2017
Podczas Comic-Con zaprezentowano zapowiedź superprodukcji "Liga Sprawiedliwości" ("Justice League"). więcej
23.07.2017
Kojarzony z roli ojca w filmie "Kevin sam w domu" John Heard nie żyje. Aktor miał 72 lata. więcej
22.07.2017
Zespół Bokka udostępnił swą muzykę do dokumentalnego filmu "We Are Throwers" o... yoyo. więcej
22.07.2017
Niedługo po ogłoszeniu daty premiery nowej odsłony serialu "The Walking Dead", twórcy zaprezentowali trwającą ponad 5 minut zapowiedź nadchodzących odcinków. więcej