Ludzie potrzebują Luke'a Cage'a
ZOBACZ GALERIĘ Ludzie potrzebują Luke'a Cage'a

Ludzie potrzebują Luke'a Cage'a

Netflix opublikował kolejny trailer serialu "Luke Cage" na podstawie komiksu Marvela. - Ludzie potrzebują Luke'a Cage'a - słyszmy w klipie.

Luke Cage to były członek ulicznego gangu, który został wrobiony przez kumpli i trafia do więzienia. Tutaj zgłasza się na ochotnika do eksperymentów medycznych, w wyniku których staje się supermocarzem z kuloodpornym organizmem. Po wyjściu z więzienia zostaje bohaterem do wynajęcia. W roli głównej występuje Mike Colter.

Zaprezentowany zwiastun przybliża kuloodpornego Cage'a, który nie chce być bohaterem oraz jego wroga, gangstera i handlarza narkotyków, Cornella Stokesa zwanego też Cottonmouth (w tej roli Mahershala Ali). Zapowiedź można sprawdzić tutaj.

W obsadzie znaleźli się ponadto Simone Missick jako Misty Knight, Frank Whaley jako Rafael Scarfe, Theo Rossi jako Shades, Alfre Woodard jako Mariah Dillard oraz Rosario Dawson ponownie w roli Claire Temple.

Ważnym elementem produkcji jest muzyka. W tworzeniu soundtracku udział biorą Adrian Younge, A$AP Ferg czy Method Man. - Każdy z odcinków jest jak osobny album - mówi Young. - 13 epizodów, 13 płyt.

Premiera na platformie Netflix została wyznaczona na 30 września.

OSTATNIE

Jack O'Connell będzie Alexandrem McQueenem
25.10.2016
Jack O'Connell zagra główną rolę w niezatytułowanym jeszcze obrazie o projektancie mody, Alexandrze McQueenie. więcej
Z "Harry'ego Pottera" do "Nashville"
25.10.2016
Powiększyła się obsada nadchodzącego, piątego sezonu serialu "Nashville". Udział potwierdził Christian Coulson, znany z filmu "Harry Potter i Komnata Tajemnic". więcej
Cate Blanchett i Sandra Bullock na planie "Ocean's Eight"
25.10.2016
Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia ukazujące prace nad filmem "Ocean's Eight". więcej
Alternatywna scena z "The Walking Dead"
25.10.2016
W sieci można zobaczyć alternatywną scenę z najnowszego odcinka serialu "The Walking Dead", ukazującą inne ofiary Negana. więcej
Quentin Tarantino powinien nakręcić "Deadpoola 2"
25.10.2016
Po tym jak Tim Miller zrezygnował ze stanowiska "Deadpoola 2", w sieci pojawiła się petycja wspierająca kandydaturę Quentina Tarantino. więcej