Ludzie potrzebują Luke'a Cage'a

Ludzie potrzebują Luke'a Cage'a
ZOBACZ GALERIĘ Ludzie potrzebują Luke'a Cage'a

Ludzie potrzebują Luke'a Cage'a

Netflix opublikował kolejny trailer serialu "Luke Cage" na podstawie komiksu Marvela. - Ludzie potrzebują Luke'a Cage'a - słyszmy w klipie.

Luke Cage to były członek ulicznego gangu, który został wrobiony przez kumpli i trafia do więzienia. Tutaj zgłasza się na ochotnika do eksperymentów medycznych, w wyniku których staje się supermocarzem z kuloodpornym organizmem. Po wyjściu z więzienia zostaje bohaterem do wynajęcia. W roli głównej występuje Mike Colter.

Zaprezentowany zwiastun przybliża kuloodpornego Cage'a, który nie chce być bohaterem oraz jego wroga, gangstera i handlarza narkotyków, Cornella Stokesa zwanego też Cottonmouth (w tej roli Mahershala Ali). Zapowiedź można sprawdzić tutaj.

W obsadzie znaleźli się ponadto Simone Missick jako Misty Knight, Frank Whaley jako Rafael Scarfe, Theo Rossi jako Shades, Alfre Woodard jako Mariah Dillard oraz Rosario Dawson ponownie w roli Claire Temple.

Ważnym elementem produkcji jest muzyka. W tworzeniu soundtracku udział biorą Adrian Younge, A$AP Ferg czy Method Man. - Każdy z odcinków jest jak osobny album - mówi Young. - 13 epizodów, 13 płyt.

Premiera na platformie Netflix została wyznaczona na 30 września.

OSTATNIE

21.01.2017
Shia LaBeouf rozpoczął kolejny w swojej karierze nietypowy projekt artystyczny. Tym razem ma on charakter polityczny. więcej
21.01.2017
Niedługo po "Demonie" i "Córkach dancingu" do amerykańskich kin ma trafić kolejny polski film. Tym razem będzie to obraz "Wszystkie nieprzespane noce" Michała Marczaka. więcej
21.01.2017
W sieci pojawił się materiał zza kulis filmu "T2 Trainspotting". więcej
20.01.2017
Travis Fimmel, znany z "Wikingów", zajmie się nowym serialem. Aktor zagra w antologicznej produkcji kanału A+E. więcej
20.01.2017
Ceniony alternatywny muzyk Flying Lotus zaprezentował zapowiedź swego filmu, "Kuso". - Zamysł "Kuso" jest prosty - to wszystko, czego się boję - mówił wcześniej twórca. więcej