Ludzie potrzebują Luke'a Cage'a

Ludzie potrzebują Luke'a Cage'a
ZOBACZ GALERIĘ Ludzie potrzebują Luke'a Cage'a

Ludzie potrzebują Luke'a Cage'a

Netflix opublikował kolejny trailer serialu "Luke Cage" na podstawie komiksu Marvela. - Ludzie potrzebują Luke'a Cage'a - słyszmy w klipie.

Luke Cage to były członek ulicznego gangu, który został wrobiony przez kumpli i trafia do więzienia. Tutaj zgłasza się na ochotnika do eksperymentów medycznych, w wyniku których staje się supermocarzem z kuloodpornym organizmem. Po wyjściu z więzienia zostaje bohaterem do wynajęcia. W roli głównej występuje Mike Colter.

Zaprezentowany zwiastun przybliża kuloodpornego Cage'a, który nie chce być bohaterem oraz jego wroga, gangstera i handlarza narkotyków, Cornella Stokesa zwanego też Cottonmouth (w tej roli Mahershala Ali). Zapowiedź można sprawdzić tutaj.

W obsadzie znaleźli się ponadto Simone Missick jako Misty Knight, Frank Whaley jako Rafael Scarfe, Theo Rossi jako Shades, Alfre Woodard jako Mariah Dillard oraz Rosario Dawson ponownie w roli Claire Temple.

Ważnym elementem produkcji jest muzyka. W tworzeniu soundtracku udział biorą Adrian Younge, A$AP Ferg czy Method Man. - Każdy z odcinków jest jak osobny album - mówi Young. - 13 epizodów, 13 płyt.

Premiera na platformie Netflix została wyznaczona na 30 września.

OSTATNIE

08.12.2016
W sieci pojawił się klip z reżyserskiego debiutu Katie Holmes, "All We Had". więcej
08.12.2016
Zgodnie z obietnicą, wytwórnia Paramount Pictures, opublikowała zwiastun filmu "Słoneczny patrol" ("Baywatch"), czyli kinowej wersji popularnego serialu. - Jesteśmy elitą elity - zapewnia grany przez Dwayne'a Johnsona bohater. - Jesteśmy sercem i duszą tej plaży. więcej
08.12.2016
Joe Jonas, znany z boysbandu Jonas Brothers ma nową dziewczyną. Jest nią znana z "Gry o tron", Sophie Turner. więcej
08.12.2016
W sieci pojawił się zwiastun dramatu "A United Kingdom". - Jestem gotowy by wam służyć, bo kocham swój naród i kocham tę ziemię, ale kocham też moją żonę - mówi główny bohater. więcej
08.12.2016
Russell Crowe może odetchnąć z ulgą. Nie zostanie oskarżony o pobicie. Sprawa, którą wniosła Azealia Banks została odrzucona. więcej