Królowe krzyku znów krzyczą

Reakcja na królowe krzyku może być tylko jedna - krzyk.

W sieci pojawił się kolejny klip zapowiadający drugą odsłonę serialu "Królowe krzyku". Tym razem widzimy Zayday Williams (w tej roli Keke Palmer), która krzykiem reaguje na widok Chanel Oberlin (Emma Roberts), Chanel #3 (Billie Lourd) i Chanel #5 (Abigail Breslin). W nowym teaserze ponownie pojawia się również Hester Ulrich (Lea Michele) w masce Hannibala Lectera oraz wcielający się w lekarzy Jamie Lee Curtis, John Stamos (jako dr Brock Holt) i Taylor Lautner (dr Cassidy Cascad). 30-sekundowe wideo można obejrzeć pod tym adresem.

Przypomnijmy, że w nadchodzącym sezonie antologicznej serii Ryana Murphy'ego ("Glee", "American Horror Story") obserwować będziemy, co dzieje się w szpitalu, którym zarządza Cathy Munsch (Jamie Lee Curtis) i w którym zatrudnione zostają Chanel. Dr Cassidy cierpi na dziwną przypadłość i zostaje głównym podejrzanym, gdy w szpitalu zaczyna dochodzić do tragedii, a dr Brock jest genialnym, acz tajemniczym chirurgiem.

Amerykańska premiera drugiego sezonu odbędzie się 20 września. W Polsce cykl emituje kanał Fox.

OSTATNIE

20.09.2017
Sia zaprezentowała teledysk do najnowszej piosenki, którą nagrała do animacji "My Little Pony. Film" ("My Little Pony: The Movie"). więcej
20.09.2017
Zack Snyder niespodziewanie zaprezentował nowy, krótki film. więcej
20.09.2017
Daniel Cudmore zasilił obsadę filmu "X-Men: Dark Phoenix". więcej
20.09.2017
Lady Gaga zaprezentowała nową zapowiedź dokumentu "Gaga: Five Foot Two", który powstał dla Netfliksa. więcej
20.09.2017
Jamie Lee Curtis zagra w komediowej produkcji, której akcja rozgrywać będzie się w domu pogrzebowym. więcej