Jonathan Rhys Meyers gra "Clash City Rockers"

Jonathan Rhys Meyers mocno wczuł się w rolę Joe Strummera w filmie "London Town". Do sieci trafiła muzyczna zapowiedź dzieła.

Bohaterem obrazu jest 14-latek Shay (Daniel Huttlestone) , którego życie zmienia się, gdy poznaje muzykę The Clash i pewną ładną dziewczynę. Akcja dzieje się pod koniec lat 70.

Jonathan Rhys Meyers wciela się w wokalistę, Joe Strummera. W obsadzie znaleźli się także Dougray Scott i Natascha McElhone. Za kamerą stanął Derrick Borte. Scenariusz napisali Kirsten Sheridan, Sonya Gildeai Matthew Brown.

W zaprezentowanym klipie widzimy fragment występu The Clash, a dokładnie wykonanie utworu "Clash City Rockers". Wideo z filmu można obejrzeć tutaj. Pod tym adresem znajduje się oryginał.

Premiera wyznaczona została na 7 października.

Grupa The Clash działała w latach 1976-1986. Wśród najważniejszych utworów formacji są "London Calling", "Train in Vain", "Rock the Casbah" czy "Should I Stay or Should I Go", "Straight to Hell". Joe Strummer, frontman bandu, zmarł w 2002 roku w wieku 50 lat.

OSTATNIE

23.02.2017
Hailee Steinfeld, choć powinna być zajęta na planie "Pitch Perfect 3", nie zaniedbuje swej muzycznej kariery. Gwiazda połączyła siły z brytyjskim producentem o pseudonimie Sigala i duńskim DJ-em, Kato. więcej
23.02.2017
Stacja USA Network rozważa realizację spin-offu prawniczej produkcji "W garniturach" ("Suits"). więcej
23.02.2017
John Ortiz wystąpi w serialu "Mayans MC", będącym spin-offem popularnych "Synów anarchii". więcej
23.02.2017
Michelle Rodriguez, gwiazda serii "Szybcy i wściekli", zasiliła obsadę produkcji "Alita: Battle Angel", którą nadzoruje James Cameron. więcej
23.02.2017
Życie i kariera Jennifer Lopez zostaną przeniesione na deski teatru. W planach jest broadwayowski show zainspirowany historią gwiazdy kina i muzyki. więcej