Jonathan Rhys Meyers gra "Clash City Rockers"

Jonathan Rhys Meyers mocno wczuł się w rolę Joe Strummera w filmie "London Town". Do sieci trafiła muzyczna zapowiedź dzieła.

Bohaterem obrazu jest 14-latek Shay (Daniel Huttlestone) , którego życie zmienia się, gdy poznaje muzykę The Clash i pewną ładną dziewczynę. Akcja dzieje się pod koniec lat 70.

Jonathan Rhys Meyers wciela się w wokalistę, Joe Strummera. W obsadzie znaleźli się także Dougray Scott i Natascha McElhone. Za kamerą stanął Derrick Borte. Scenariusz napisali Kirsten Sheridan, Sonya Gildeai Matthew Brown.

W zaprezentowanym klipie widzimy fragment występu The Clash, a dokładnie wykonanie utworu "Clash City Rockers". Wideo z filmu można obejrzeć tutaj. Pod tym adresem znajduje się oryginał.

Premiera wyznaczona została na 7 października.

Grupa The Clash działała w latach 1976-1986. Wśród najważniejszych utworów formacji są "London Calling", "Train in Vain", "Rock the Casbah" czy "Should I Stay or Should I Go", "Straight to Hell". Joe Strummer, frontman bandu, zmarł w 2002 roku w wieku 50 lat.

OSTATNIE

26.04.2017
W Nowym Jorku, w wieku 73 lat, po długiej chorobie zmarł Jonathan Demme, reżyser, scenarzysta i producent, twórca m.in. "Milczenia owiec" i "Filadelfii". więcej
26.04.2017
Jeff Goldblum dołączył do obsady "Jurassic World 2". więcej
26.04.2017
W dniach 28 - 30 kwietnia w Poznaniu odbędzie się 17. edycja Festiwalu Fantastyki Pyrkon. W programie zapowiedziano wiele atrakcji nie tylko dla fanów fantastyki, ale i seriali. więcej
26.04.2017
Od 5 maja będziemy mogli oglądać Magdalenę Berus w nowym filmie Katarzyny Rosłaniec - "Szatan kazał tańczyć". więcej
26.04.2017
Will Smith w najbliższych miesiącach nie zamierza schodzić z planu. Aktor stara się o rolę w nowym projekcie science fiction Anga Lee - "Gemini Man". więcej