Jonathan Rhys Meyers gra "Clash City Rockers"

Jonathan Rhys Meyers mocno wczuł się w rolę Joe Strummera w filmie "London Town". Do sieci trafiła muzyczna zapowiedź dzieła.

Bohaterem obrazu jest 14-latek Shay (Daniel Huttlestone) , którego życie zmienia się, gdy poznaje muzykę The Clash i pewną ładną dziewczynę. Akcja dzieje się pod koniec lat 70.

Jonathan Rhys Meyers wciela się w wokalistę, Joe Strummera. W obsadzie znaleźli się także Dougray Scott i Natascha McElhone. Za kamerą stanął Derrick Borte. Scenariusz napisali Kirsten Sheridan, Sonya Gildeai Matthew Brown.

W zaprezentowanym klipie widzimy fragment występu The Clash, a dokładnie wykonanie utworu "Clash City Rockers". Wideo z filmu można obejrzeć tutaj. Pod tym adresem znajduje się oryginał.

Premiera wyznaczona została na 7 października.

Grupa The Clash działała w latach 1976-1986. Wśród najważniejszych utworów formacji są "London Calling", "Train in Vain", "Rock the Casbah" czy "Should I Stay or Should I Go", "Straight to Hell". Joe Strummer, frontman bandu, zmarł w 2002 roku w wieku 50 lat.

OSTATNIE

Lady Gaga i Taylor Kinney chcą dać sobie szansę
27.10.2016
Lady Gaga i jej były narzeczony Taylor Kinney, chcą spróbować wrócić do siebie i odbudować związek. więcej
Stana Katic agentką FBI
27.10.2016
Znana z serialu "Castle" Stana Katic prowadzi ostatnie negocjacje w sprawie udziału w nowym cyklu - kryminalnym thrillerze "Absentia". więcej
Doug Liman bada obcą planetę
27.10.2016
Doug Liman planuje przenieść na ekran powieść "Unearthed", której autorami są Amie Kaufman i Meagan Spooner. więcej
Abel Korzeniowski gra dla Toma Forda
27.10.2016
Abel Korzeniowski opublikował utwór, który przygotował do najnowszego dzieła Toma Forda, "Zwierzęta nocy" ("Nocturnal Animals"). więcej
Kevin Hart będzie świętym Mikołajem
27.10.2016
Kevin Hart zagra świętego Mikołaja w nowej bożonarodzeniowej produkcji Disneya, "Dashing Through the Snow". więcej