Jamie Lee Curtis pokieruje królowymi krzyku

Jamie Lee Curtis będzie zarządzać królowymi krzyku nie tylko przed kamerą, ale i za nią. Aktorka nakręci jeden z odcinków serialu Ryana Murphy'ego.

Jamie Lee Curtis stanie za kamerą ósmego epizodu nadchodzącej, drugiej odsłony komediowo-horrorowej produkcji. Zdjęcia wyznaczone są na 12 października z emisją planowaną na listopad.

Gwiazda ma już niewielkie doświadczenie za kamerą - nakręciła jeden z odcinków sitcomu "Anything But Love".

W nadchodzących odcinkach antologicznej serii obserwować będziemy, co dzieje się w medycznym Instytucie C.U.R.E., którym zarządza Cathy Munsch (Jamie Lee Curtis) i w którym zatrudnione zostają Chanel (Emma Roberts, Billie Lourd i Abigail Breslin). Dr Cassidy (Taylor Lautner) cierpi na dziwną przypadłość i zostaje głównym podejrzanym, gdy w szpitalu zaczyna dochodzić do tragedii, a dr Brock (John Stamos) jest genialnym, acz tajemniczym chirurgiem.

Udział potwierdziła też znana z cyklu komedii "I kto to mówi" czy serialu "Zdrówko" Kirstie Alley, która wcieli się w administratorkę instytutu. W obsadzie znaleźli się ponadto Lea Michele, Keke Palmer, Glen Powell, Niecy Nash i James Earl.

Amerykańska premiera drugiego sezonu "Królowych krzyku" odbędzie się 20 września.

OSTATNIE

20.09.2017
Sia zaprezentowała teledysk do najnowszej piosenki, którą nagrała do animacji "My Little Pony. Film" ("My Little Pony: The Movie"). więcej
20.09.2017
Zack Snyder niespodziewanie zaprezentował nowy, krótki film. więcej
20.09.2017
Daniel Cudmore zasilił obsadę filmu "X-Men: Dark Phoenix". więcej
20.09.2017
Lady Gaga zaprezentowała nową zapowiedź dokumentu "Gaga: Five Foot Two", który powstał dla Netfliksa. więcej
20.09.2017
Jamie Lee Curtis zagra w komediowej produkcji, której akcja rozgrywać będzie się w domu pogrzebowym. więcej