Denis O'Hare w serialu twórcy "Układów" i "Dochodzenia"

Denis O'Hare w serialu twórcy "Układów" i "Dochodzenia"
ZOBACZ GALERIĘ Denis O'Hare w serialu twórcy "Układów" i "Dochodzenia"

Denis O'Hare w serialu twórcy "Układów" i "Dochodzenia"

Denis O'Hare ("Witaj w klubie", "American Horror Story") zagra w zapowiedzianym niedawno serialu "Crash and Burn", nad którym pracuje Aaron Zelman, znany z realizacji produkcji "Układy", "Dochodzenie" i "Zabójcze umysły".

Serial ma być thrillerem i opowieścią o dojrzewaniu. Za podstawę scenariusza posłużyła bestsellerowa książka pióra Michaela Hassana. Akcja koncentruje się na trzech nastolatkach z przedmieść, których typowe młodzieńcze życie przerwane zostaje przez strzelaninę w szkole. Poznajemy ich młodość, ale i dorosłość.

Alex Fitzalan zagra Steve'a Newmana, przystojnego i czarującego chłopaka, który po strzelaninie uznany zostaje za bohatera. Ojciec namawia go do napisania książki o swoich doświadczeniach. Ma nadzieję, że to ułatwi Steve'owi dostanie się do dobrego college'u. Właśnie w tatę głównego bohatera wcieli się Denis O'Hare.

Sebastian Chacon zagra JR-a Lopeza, którego udział w strzelaninie jest niejasny. Alex Wolff wcieli się natomiast w Gabriela, niegdyś dobrego kumpla Steve'a i JR-a. Gdy chłopak dowiaduje się, że Steve pisze książkę, postanawia wpłynąć na to, co się w niej znajdzie. Camila Perez pojawi się na ekranie jako Roxanne Lopez, starsza siostra JR-a, postać bardzo ważna w życiu wszystkich chłopców.

Denis O'Hare znany jest z filmów "Witaj w klubie", "Obywatel Milk" czy "Narzeczony mimo woli" oraz seriali "American Horror Story" i "Żona idealna".

OSTATNIE

24.11.2017
James Cameron ujawnił kilka dodatkowych informacji na temat sequela przeboju "Avatara". Nie jest to zwyczajny film. więcej
24.11.2017
Demi Lovato i Idina Menzel zostały pozwane o plagiat. Dotyczy to hitu "Let it Go" z animowanego hitu "Kraina lodu" ("Frozen") Disneya. więcej
24.11.2017
Prace nad nowym filmem z serii "Halloween" rozpoczną się nieco później niż oryginalnie planowano. więcej
24.11.2017
Uma Thurman jakiś czas temu powiedziała, że opowie o Harveyu Weinsteinie i molestowaniu kobiet w Hollywood, jak przestanie być tak bardzo wściekła. Gwiazda otworzyła się w dniu Święta Dziękczynienia. więcej
24.11.2017
W sieci pojawił się jeszcze jeden miniklip zapowiadający "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi". więcej