Daniel Wu u boku Lary Croft

Do obsady nowej wersji "Tomb Raidera" dołączył Daniel Wu, aktor znany do tej pory głównie z "Into The Badlands: Kraina Bezprawia".

Daniel Wu wcieli się w postać Lu Rena, kapitana statku, który łączy siły z Larą Croft w poszukiwaniach ojca dziewczyny.

Przypomnijmy, że w główną bohaterkę, Larę Croft, wcieli się Alicia Vikander ("Dziewczyna z portretu", "Kryptonim U.N.C.L.E.", "Ex Machina"). Jej wroga zagra Walton Goggins, aktor znany m.in. z filmów "Django", "Nienawistna ósemka" i "Tożsamość Bourne'a".

Przypomnijmy, że nad nową wersją hitu sprzed lat, opartego na popularnej grze komputerowej, pracują wytwórnie Warner Bros. i MGM. Premiera zapowiedziana została na 16 marca 2018 roku.

Scenariusz wznowienia pisze Geneva Robertson-Dworet, która ma na koncie m.in. piątą część "Transformersów". Reżyserią zajmie się Norweg Roar Uthaug.

Na podstawie słynnej gry komputerowej z 1996 roku powstały dwa filmy z Angeliną Jole w roli tytułowej - "Lara Croft: Tomb Raider" i sequel "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia". Produkcje przyniosły studiu Paramount, które je zrealizowało, 432 milionów dolarów.
Tagi: Daniel Wu

OSTATNIE

30.05.2017
Shawn Levy, który ostatnio pracował przy serialu "Stranger Things", stanie za kamerą produkcji science fiction, "The Fall". więcej
30.05.2017
Andy Bellin napisze scenariusz militarnego filmu sensacyjnego, "Drone Warrior". więcej
30.05.2017
Lauren Graham znana z serialu "Kochane kłopoty" ("Gilmore Girls") potwierdziła, że pojawi się w nadchodzącej odsłonie komediowego cyklu "Pohamuj entuzjazm" ("Curb Your Enthusiasm"). więcej
30.05.2017
Sophia Bush, jedna z głównych aktorek w "Chicago P.D.", rozstała się z serią. więcej
30.05.2017
Netflix coraz chętniej realizuje produkcje z zagranicznych rynków. Najnowszy projekt pochodzi z Turcji. więcej