Była w "Mieście kocic" będzie miała kochane kłopoty

Carolyn Hennesy, znana z sitcomu "Cougar Town: Miasto kocic", zasiliła obsadę serialu "Gilmore Girls: A Year in the Life", czyli nowej odsłony "Kochanych kłopotów".

Produkcja wróci do widzów za sprawą platformy Netflix, która zamówiła realizację czterech nowych odcinków. Przypomnijmy, że cykl opowiada o perypetiach matki i córki - Lorelai (Lauren Graham) i Rory (Alexis Bledel), które mieszkają w fikcyjnym miasteczku Stars Hollow.

Carolyn Hennesy wcieli się w Toni, członkinię DAR (Daughters of the American Revolution - córki amerykańskiej rewolucji). Postać opisywana jest jako osoba, która lubi porządek i nie przepada z konfliktami.

W nowych odcinkach poza głównymi aktorkami do swoich ról wracają Melissa McCarthy, Scott Patterson, Kelly Bishop, Keiko Agena, Sean Gunn, Milo Ventimiglia, Matt Czuchry, Liza Weil, Jared Padalecki, Sebastian Bach i Yanic Truesdale.

- To będą cztery 90-minutowe odcinki - wyjaśniała wcześniej Lauren Graham. - Zima, wiosna, lato i jesień, dlatego "A Year in the Life" (rok z życia).

Premiera planowana jest na 25 listopada 2016 roku.

Oryginalna seria "Kochane kłopoty" gościła w telewizji w latach 2000 - 2007.

Carolyn Hennesy ma na koncie udział w produkcjach "Cougar Town: Miasto kocic", "Czysta krew", "Szpital miejski" i "Zemsta".

OSTATNIE

Casey Affleck chce zamknąć Robertem Redfordem
28.10.2016
Casey Affleck zagra u boku Roberta Redforda w filmie "The Old Man and the Gun". więcej
Nowi aktorzy i reżyser spin-offu "Żony idealnej"
28.10.2016
Spin-off serialu "Żona idealna" zaczyna nabierać kształtu. Obsadę zasilili kolejni aktorzy, poza tym wiadomo, kto stanie za kamerą pierwszego odcinka. więcej
James Bond nie nadawałby się do MI6
28.10.2016
Wszyscy wiemy, że James Bond to szpieg Jej Królewskiej Mości. W prawdziwym świecie 007 nie miałby jednak szans zostać agentem MI6. więcej
Eric Bana spotka się z Desmondem Tutu
28.10.2016
Eric Bana wystąpi u boku Foresta Whitakera w obrazie "The Forgiven" (wcześniej znanym po tytułem "The Archbishop and the Antichrist"). więcej
Topher Grace przyjacielem Andrew Garfielda
28.10.2016
Topher Grace dołączył do obsady thrillera "Under the Silver Lake" z Andrew Garfieldem w roli głównej. więcej