ARTYKUŁY

Film twórczyni „Coco Chanel” (Anne Fontaine) trafi na ekrany kin w całej Polsce od 11 marca br. Najnowsza koprodukcja CANAL+, dramat „Niewinne”, to oparta na faktach produkcja polsko-francuska. Dramat opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce tuż po II wojnie światowej w jednym z polskich klasztorów. Film został w całości zrealizowany w Polsce. W obsadzie, m.in., znakomite polskie aktorki – Agata Kulesza („Ida”, „Moje córki krowy”), Agata Buzek („Rewers”), Joanna Kulig („Disco polo”, „Sponsoring”) oraz Katarzyna Dąbrowska (serial kryminalny „Belfer”).
04.03.2016
Kto nosił ortalionowe dresy i białe skarpetki, a kto buty na koturnie? Dlaczego słuchaliśmy eurodance i odwiedzaliśmy kafejki internetowe? Czym było kapslowe szaleństwo i jak się żyło bez telefonu komórkowego? Na te i wiele innych pytań o kultowy okres lat 90. interesująco i z przymrużeniem oka odpowiada najnowsza polska produkcja CANAL+ DISCOVERY. „Niezapomniane lata 90.” Premiera we wtorek, 15 marca, o 20:00.
03.03.2016
Z okazji 21. urodzin CANAL+ przygotowało cykl „Najnowsze polskie hity”. W programie znalazły się polskie przeboje kinowe, prezentowane w telewizji po raz pierwszy. Wśród nich m.in. „Ziarno prawdy”, „Carte Blanche”, „Disco Polo”.
01.03.2016
CANAL+ zorganizował wyjątkowe spotkanie oscarowe dla środowiska filmowego. W gwiazdorskim wieczorze wzięło udział blisko 150 osób, w tym reżyserzy, aktorzy, scenarzyści, scenografowie, kostiumografowie, kompozytorzy, menadżerowie instytucji wspierających polską kinematografię oraz przedstawiciele showbiznesu. Gwiazdorski wieczór w siedzibie platformy nc+ w Warszawie był preludium do Gali Oscarowej, którą na żywo można było oglądać wyłącznie na antenie CANAL+.
03.02.2016
Kinowy przebój 2015 roku. Ekranizacja pierwszej części kontrowersyjnej, sprzedanej w 125 mln egzemplarzy trylogii autorstwa brytyjskiej pisarki E.L. James. Historia romansu perwersyjnego miliardera i niedoświadczonej studentki. W obsadzie Dakota Johnson („The Social Network”) i Jamie Dornan (serial „Upadek”). „Pięćdziesiąt twarzy Greya” 13 lutego (sobota), godz.21:00. Po raz pierwszy w telewizji. Tylko w CANAL+.
29.01.2016
CANAL+ jako pierwsza telewizja w Polsce pokaże filmy, które święciły triumfy podczas gali oscarowej® 2015. Jest wśród nich „Teoria wszystkiego” z nagrodzoną Oscarem pierwszoplanową rolą Eddie’ego Redmayne’a oraz „Gra tajemnic”, wyróżniona nominacjami aż w 8 kategoriach, z których zwycięska okazała się ta za najlepszy scenariusz adaptowany. W lutym, CANAL+ przypomni także takie oscarowe hity jak: „Birdman”, „Boyhood”, „Dzikie historie” i dokument „Citizenfour”.

WYSZUKIWARKA AKTUALNOŚCI

wpisz szukaną frazę