ARTYKUŁY

Kinowy przebój 2015 roku. Ekranizacja pierwszej części kontrowersyjnej, sprzedanej w 125 mln egzemplarzy trylogii autorstwa brytyjskiej pisarki E.L. James. Historia romansu perwersyjnego miliardera i niedoświadczonej studentki. W obsadzie Dakota Johnson („The Social Network”) i Jamie Dornan (serial „Upadek”). „Pięćdziesiąt twarzy Greya” 13 lutego (sobota), godz.21:00. Po raz pierwszy w telewizji. Tylko w CANAL+.
29.01.2016
CANAL+ jako pierwsza telewizja w Polsce pokaże filmy, które święciły triumfy podczas gali oscarowej® 2015. Jest wśród nich „Teoria wszystkiego” z nagrodzoną Oscarem pierwszoplanową rolą Eddie’ego Redmayne’a oraz „Gra tajemnic”, wyróżniona nominacjami aż w 8 kategoriach, z których zwycięska okazała się ta za najlepszy scenariusz adaptowany. W lutym, CANAL+ przypomni także takie oscarowe hity jak: „Birdman”, „Boyhood”, „Dzikie historie” i dokument „Citizenfour”.
29.01.2016
„Mikroprzygoda” - najnowsza polska produkcja CANAL+ DISCOVERY – to propozycja dla tych, którzy mają dosyć miasta, dobija ich rutyna, brakuje im czasu na wypoczynek. W programie udowodnimy, że fascynujące miejsca i ekstremalne przygody czekają tuż za rogiem. Nie trzeba dużych pieniędzy i długiego urlopu. Wystarczy weekend, żeby oderwać się od rzeczywistości.
13.01.2016
CANAL+ jako jedyna telewizja w Polsce udostępni na żywo 88. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej®. Transmisję w nocy z 28 na 29 lutego poprzedzi półgodzinna relacja z czerwonego dywanu sprzed Hollywood & Highland Center. CANAL+ zaprasza także na skróconą relację z imprezy we wtorek, 1 marca o 21:00. Transmisja gali wręczenia Oscarów, relacja z czerwonego dywanu oraz wtorkowy skrót będą dostępne w ramach otwartego okna dla wszystkich abonentów platformy nc+, czyli nawet dla tych, którzy na co dzień nie mają CANAL+ w swoich pakietach.
08.01.2016
Okrucieństwo wojny z perspektywy zwykłego żołnierza, historyczny realizm i dbałość o detale. "Furia" to trzymający w napięciu dramat wojenny Davida Ayera („Bogowie ulicy”). W rolach głównych Brad Pitt („Big Short", „Bękarty wojny") i Shia LaBeouf („Transformers", „Nimfomanka"). Niepowtarzalny, realistyczny klimat "Furia" zawdzięcza autorowi zdjęć (Roman Vasyanov). Wysoką jakość obrazu doceniło jury Festiwalu CAMERIMAGE 2014, zapraszając "Furię" do udziału w Konkursie Głównym. „Furia” po raz pierwszy w telewizji, w sobotę, 16 stycznia, o 21:00 tylko w CANAL+.
07.01.2016
„Wersal. Prawo krwi” to wyprodukowany przez CANAL+ najdroższy francuski serial wszech czasów, z sukcesem nawiązujący do takich historycznych produkcji, jak „Rodzina Borgiów” i „Dynastia Tudorów”. W roli Ludwika XIV Georges Blagden (serial „Wikingowie”), za kamerą m.in. Jalil Lespert („Yves Saint Laurent”). „Wersal. Prawo krwi” po raz pierwszy w telewizji 28 stycznia 2016, o 21:00 tylko w CANAL+.

WYSZUKIWARKA AKTUALNOŚCI

wpisz szukaną frazę