ARTYKUŁY

Kim byli ludzie, których mordowano w obozach zagłady? Ich poruszające historie po wielu latach wychodzą na światło dzienne, dzięki niezwykłej pracy wysoko wykwalifikowanych konserwatorów. Na podstawie jednego drobnego elementu eksperci potrafią odtworzyć historię ludzi, którzy zostali zamordowani w obozach zagłady. Tajniki ich pracy mogą teraz poznać widzowie CANAL+ DISCOVERY w autorskiej serii „Strażnicy pamięci”, przedstawiającej sekrety przeszłości w zupełnie nowy sposób. Premiera pierwszego odcinka już we wtorek, 14 czerwca o godz. 20:30.
01.06.2016
W czerwcu CANAL+ SERIALE zaprasza na „Tydzień z kryminałem”, a w nim na premierę serialu „Porzucony według Harlana Cobena”. Oryginalny scenariusz autorstwa mistrza powieści kryminalnej Harlana Cobena to gwarancja tego, co w rasowym thrillerze najlepsze: wciągającej fabuły, nieoczekiwanych zwrotów akcji oraz wyjątkowego klimatu. Premierowe emisje w niedziele od 5 czerwca, o 22:00. Po raz pierwszy w telewizji. Tylko w CANAL+ SERIALE.
12.05.2016
Andrzej Bargiel, rekordzista świata w biegu na Elbrus i pierwszy człowiek na Ziemi, który zjechał z wierzchołka Broad Peak na nartach, został ambasadorem dokumentalnego kanału premium CANAL+ DISCOVERY.
25.04.2016
Zbliża się finał 6. edycji najbardziej prestiżowego konkursu scenariuszowego w Polsce – SCRIPT PRO. Jego organizatorami są Szkoła Wajdy i Fundacja OFF CAMERA. Partnerem strategicznym Konkursu jest Canal+, a partnerem Polski Instytut Sztuki Filmowej.
11.04.2016
Odkryj na nowo miejsca, w których powstały kultowe polskie filmy i seriale.
03.04.2016
Ostatni film kultowego cyklu „Szybcy i wściekli” z udziałem Paula Walkera, „Agentka” Melissa McCarthy u boku Jude’a Law i Jasona Stathama oraz Pierce Brosnan i Milla Jovovich w thrillerze wyreżyserowanym przez współtwórcę serii „Matrix” – oto sobotnie hity akcji w kwietniu w CANAL+. Gwarantującą emocje filmową ofertę CANAL+ uzupełni wyprodukowany przez Ridleya Scotta znakomity kryminał „System” z Tomem Hardym (nominacja do Oscara®2016 za rolę w „Zjawie”), Noomi Rapace i Garym Oldmanem.

WYSZUKIWARKA AKTUALNOŚCI

wpisz szukaną frazę