ARTYKUŁY

Odkryj na nowo miejsca, w których powstały kultowe polskie filmy i seriale.
03.04.2016
Ostatni film kultowego cyklu „Szybcy i wściekli” z udziałem Paula Walkera, „Agentka” Melissa McCarthy u boku Jude’a Law i Jasona Stathama oraz Pierce Brosnan i Milla Jovovich w thrillerze wyreżyserowanym przez współtwórcę serii „Matrix” – oto sobotnie hity akcji w kwietniu w CANAL+. Gwarantującą emocje filmową ofertę CANAL+ uzupełni wyprodukowany przez Ridleya Scotta znakomity kryminał „System” z Tomem Hardym (nominacja do Oscara®2016 za rolę w „Zjawie”), Noomi Rapace i Garym Oldmanem.
11.03.2016
Film twórczyni „Coco Chanel” (Anne Fontaine) trafi na ekrany kin w całej Polsce od 11 marca br. Najnowsza koprodukcja CANAL+, dramat „Niewinne”, to oparta na faktach produkcja polsko-francuska. Dramat opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce tuż po II wojnie światowej w jednym z polskich klasztorów. Film został w całości zrealizowany w Polsce. W obsadzie, m.in., znakomite polskie aktorki – Agata Kulesza („Ida”, „Moje córki krowy”), Agata Buzek („Rewers”), Joanna Kulig („Disco polo”, „Sponsoring”) oraz Katarzyna Dąbrowska (serial kryminalny „Belfer”).
04.03.2016
Kto nosił ortalionowe dresy i białe skarpetki, a kto buty na koturnie? Dlaczego słuchaliśmy eurodance i odwiedzaliśmy kafejki internetowe? Czym było kapslowe szaleństwo i jak się żyło bez telefonu komórkowego? Na te i wiele innych pytań o kultowy okres lat 90. interesująco i z przymrużeniem oka odpowiada najnowsza polska produkcja CANAL+ DISCOVERY. „Niezapomniane lata 90.” Premiera we wtorek, 15 marca, o 20:00.
03.03.2016
Z okazji 21. urodzin CANAL+ przygotowało cykl „Najnowsze polskie hity”. W programie znalazły się polskie przeboje kinowe, prezentowane w telewizji po raz pierwszy. Wśród nich m.in. „Ziarno prawdy”, „Carte Blanche”, „Disco Polo”.
01.03.2016
CANAL+ zorganizował wyjątkowe spotkanie oscarowe dla środowiska filmowego. W gwiazdorskim wieczorze wzięło udział blisko 150 osób, w tym reżyserzy, aktorzy, scenarzyści, scenografowie, kostiumografowie, kompozytorzy, menadżerowie instytucji wspierających polską kinematografię oraz przedstawiciele showbiznesu. Gwiazdorski wieczór w siedzibie platformy nc+ w Warszawie był preludium do Gali Oscarowej, którą na żywo można było oglądać wyłącznie na antenie CANAL+.

WYSZUKIWARKA AKTUALNOŚCI

wpisz szukaną frazę