Twentieth Century Fox Film Corporation

EMISJE

PT | 21.10 | 06:00

CANAL+
PRZYPOMNIJ

PT | 21.10 | 07:00

CANAL+1
PRZYPOMNIJ

WT | 25.10 | 18:05

CANAL+ FILM
PRZYPOMNIJ
Papierowe miasta
Hity jesieni

Paper Towns

USA, 2015

reżyseria:

obsada: , ,

gatunek: dramat

czas trwania: 110 min

0.00

Miłość, przygoda i... stroje ninja, czyli odlotowa ekranizacja bestsellerowej powieści Johna Greena, autora przeboju "Gwiazd naszych wina". W roli głównej rozpoczynająca swoją karierę aktorską brytyjska topmodelka Cara Delevingne ("Anna Karenina", "Twarz anioła").

Pewnego wieczoru do pokoju nastoletniego Quentina (Nat Wolff) wskakuje przez okno Margo (Cara Delevingne), jego sąsiadka i nieodwzajemniony obiekt westchnień. Dziewczyna potrzebuje pomocy, by zemścić się na byłym chłopaku, który ją zdradzał i znajomych, którzy przed nią tę prawdę ukrywali. Bohater, do tej pory nieśmiały outsider, ulegnie czarowi dziewczyny i wyruszy na spotkanie z przygodą. Gdy okaże się, że Margo zniknęła, Quentin, zarażony już jej niespokojnym duchem, nie zawaha się i rozpocznie wielkie poszukiwania. W wyprawie towarzyszyć mu będą jego najlepsi kumple.

Wdzięczna opowieść o wchodzeniu w dorosłość, nie tylko dla nastolatków. Za filmem stoi grupa doświadczonych filmowców: reżyser Jake Schreier, twórca nagrodzonego w Sundance "Robota i Franka" oraz scenarzyści Scott Neustadter i Michael H. Weber odpowiedzialni za scenariusz do niezwykle udanej komedii "500 dni miłości".

RECENZJE

Wajda. Powidok.

“Chyba nie będziemy tu wygłaszać panegiryku” - bulwersował się jeden z...

więcej

ZWIASTUNY

HITY JESIENI
MOST SZPIEGÓW
SO / 22 PAŹDZIERNIKA / 21:00 / CANAL+
THE BEATLES VS. THE ROLLING STONES
SO / 22 PAŹDZIERNIKA / 18:00 / CANAL+
THE DUFF [#TA BRZYDKA I GRUBA]
SO / 22 PAŹDZIERNIKA / 16:00 / CANAL+
JEROZOLIMA
SO / 22 PAŹDZIERNIKA / 12:45 / CANAL+ DISCOVERY
SZYBKA AKCJA