PREMIERY

2007.03.19

CANAL+
Rabat 20% na 20-lecie

OSTATNI ZJAZD

Last Exit

Kanada, 2006

reżyseria: John Fawcett

obsada: Andrea Roth, Kathleen Robertson

gatunek: thriller

czas trwania: 89 min

Losy dwóch, zupełnie obcych sobie kobiet pewnego dnia krzyżują się. Beth (Kathleen Robertson) samotnie wychowuje niepełnosprawnego syna. Po rozwodzie rozpaczliwie walczy o pracę, która zapewniłaby jej środki do życia.

Diana (Andrea Roth) jest obrotną bizneswoman, która niebezpiecznie balansuje pomiędzy obowiązkami żony i matki a zawodową karierą. Kobiety połączy tragiczny wypadek na rozpalonej letnim słońcem szosie. Z retrospekcji i policyjnych ustaleń wyłania się prawda, która rzuca nowe światło na całe zdarzenie. Z czasem okazuje się, że nie jest ono nawet wypadkiem.

"Ostatni zjazd" to pasjonująca i przerażająca podróż, która sprawi, że zastanowisz się, zanim następnym razem usiądziesz za kierownicą" - mówiła Susanne Boyce, prezes Canadian Television (CTV), która wyprodukowała thriller JOHNA FAWCETTA. Kanadyjski twórca znany jest przede wszystkim jako współreżyser serialu "Nikita" i autor horroru "Zdjęcia Ginger", w którym główna rolę zagrała Katharine Isabelle. Fawcett od zawsze fascynował się horrorami. W tym duchu utrzymany jest jeden z jego pierwszych filmów krótkometrażowych "Scratch Ticket" (1994), za który został nagrodzony na festiwalu w Montrealu. Pochlebne opinie zebrał też za serial "Da Vinci's Inquest", który został nagrodzony przez Directors Guild of Canada. Główne role w "Ostatnim zjeździe" zagrały Kathleen Robertson i Andrea Roth. Robertson, znana szerokiej publiczności jako Clare z "Beverly Hills 90210", wystąpiła u boku Adriena Brody'ego i Bena Afflecka w "Hollywoodland" Allena Coultera. Roth to przede wszystkim aktorka serialowa. Pojawiła się m.in. w serialach takich, jak "Żar tropików", "Kameleon" i "Nash Bridges".

RECENZJE

Na wybory pojedźmy „Taxi Teheran”

W związku z tym, że pewna asystentka pewnego kandydata wyraziła zachwyt irańskim prawem,...

więcej

PODOBNE FILMY

Sezon na zabijanie
24.05 / 01:25 / CANAL+
Sezon na zabijanie
24.05 / 02:25 / CANAL+1
Link do zbrodni
25.05 / 21:00 / CANAL+
Link do zbrodni
25.05 / 22:00 / CANAL+1
Więcej

ZWIASTUNY

GRACE KSIĘŻNA MONAKO
ND / 24 MAJA / 21:30 / CANAL+
AKTUALNOŚCI FILMOWE+ 16.05.2015
RECEPTA NA BIZNES
BRACTWO CZERWONEJ OPASKI
ND / 24 MAJA / 17:30 / CANAL+ FAMILY
BRZEGIEM NILU
MEGALOPOLIS