Najwyższy wyrok

PREMIERY

2013.07.01

CANAL+

2013.10.04

CANAL+1
Weekendowy Konkurs z Mikroprzygodą
HITY MAJA W CANAL+

Maximum Conviction

USA, 2012

reżyseria:

obsada: , , , ,

gatunek: film sensacyjny

Dwaj byli komandosi, wytrawny strateg Tom Steele (Steven Seagal) oraz specjalista od broni Manning (Steve Austin), biorą udział w eskorcie więźniów z zamykanego więzienia wojskowego. Wśród osadzonych znajdują się dwie tajemnicze kobiety, Samantha (Steph Song) i Charlotte (Aliyah O'Brien).

Niespodziewanie więzienie zostaje zaatakowane przez grupę znakomicie wyszkolonych najemników, dowodzonych przez bezwzględnego Chrisa Blake'a (Michael Paré). Napastnicy starają się pojmać Samanthę, która prawdopodobnie posiada cenne informacje. Podczas gdy wychodzi na jaw przeszłość więźniarek, Steele i Manning muszą odeprzeć atak najemników.

"Wygląda na to, że Steven Seagal znalazł reżysera, któremu może ufać, a który wie, jak reżyserować filmy akcji tak, jak życzyłby sobie tego sam Seagal. Tym człowiekiem jest KEONI WAXMAN" - pisał w recenzji "Najwyższego wyroku" serwis BZFilm. Waxman ("Protektor", "Zabójcze polowanie"), prawdziwy specjalista od kina akcji, wyreżyserował "Najwyższy wyrok" na podstawie scenariusza Richarda Beattiego ("Obcy przybywają do Kolorado", serial "Bez litości"). Obaj pracowali już wcześniej zarówno z przeżywającym drugą aktorską młodość Stevenem Seagalem, jak i Steve'em Austinem, znanym nie tylko jako aktor ("Potępieni", "Niezniszczalny"), ale też gwiazda zapasów WWE. Ponadto na ekranie można także zobaczyć Steph Song (seriale "Szach-mat", "Tajemnice Smallville"), Aliyah O'Brien ("Zabójczy cel", serial "Bates Motel") i Michaela Paré ("Wioska przeklętych", "Seed: Skazany na śmierć").


CZYTAJ BLOGI FILMOWE CANAL+

RECENZJE

O manifestach, na święto pracy

Zasada numer 5 brzmi: “Nic nie jest oryginalne. Kradnij z każdego miejsca, które cię...

więcej

PODOBNE FILMY

Aktualności filmowe+
06.05 / 13:25 / CANAL+1
Piąte: nie odchodź!
06.05 / 13:30 / CANAL+ FILM
Daleko od domu
06.05 / 13:45 / CANAL+
Pinokio
06.05 / 14:15 / CANAL+ FAMILY

ZWIASTUNY

BELFER
WYWIAD Z TWÓRCAMI FILMU "#WSZYSTKOGRA"
AKTUALNOŚCI FILMOWE+ - 30.04.2016
PT / 6 MAJA / 13:25 / CANAL+1
JURASSIC WORLD
SO / 7 MAJA / 21:00 / CANAL+
ELITA BODYGUARDÓW
SO / 7 MAJA / 20:10 / CANAL+ DISCOVERY
HITY MAJA