EMISJE

WT | 17.01 | 04:15

CANAL+ DISCOVERY
PRZYPOMNIJ

CZ | 19.01 | 20:00

CANAL+ FILM
PRZYPOMNIJ

SO | 21.01 | 18:15

CANAL+ FAMILY
PRZYPOMNIJ

Listy do M. 2

Polska, 2015

reżyseria:

obsada: , , , ,

gatunek: komedia

czas trwania: 105 min

3.00

Wciągająca historia, dużo humoru i przebojowa ścieżka dźwiękowa, czyli kontynuacja najpopularniejszej polskiej komedii ostatnich... 25 lat!. W rolach głównych m.in.: Maciej Stuhr ("Pokłosie", "Obława"), Tomasz Karolak ("39,5", "Ciacho") i Agnieszka Dygant ("Pitbull. Nowe porządki", "Tylko mnie kochaj").

Bohaterowie znani z "Listów do M." powracają po czterech latach nieobecności. Mikołaj (Maciej Stuhr) jest w szczęśliwym związku z Doris (Roma Gąsiorowska), jednak wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny. Małgorzata (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat), muszą zmierzyć się z chorobą adoptowanej Małgosi (Julia Wróblewska). Związek Kariny (Agnieszka Dygant) i Szczepana (Piotr Adamczyk) nie przetrwał próby czasu, chociaż oboje są w sobie nadal zakochani. Co tym razem przyniesie im Boże Narodzenie?

"Listy do M. 2" mają w sobie wszystko to, za co pierwszy film pokochały miliony Polaków - światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, błyskotliwy humor, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd w obsadzie. Na ekranie m.in. Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Maciej Zakościelny, Marta Żmuda- Trzebiatowska, Magdalena Lamparska, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Katarzyna Zielińska, Paweł Małaszyński, Marcin Perchuć, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki, Nikodem Rozbicki i Małgorzata Kożuchowska w pierwszej od lat roli na dużym ekranie.