Gdybym tylko tu był

PREMIERY

2015.10.18

CANAL+
Hity jesieni
Kontrowersyjne biografie w CANAL+

Wish I Was Here

USA, 2014

reżyseria:

obsada: , , , ,

gatunek: komediodramat

0.00

Drugi film Zacha Braffa, autora "Powrotu do Garden State". W obsadzie m.in. Kate Hudson i znany z roli Saula w serialu "Homeland" Mandy Patinkin.

Aidan Bloom (Zach Braff) i jego żona Sarah (Kate Hudson) mieszkają w Los Angeles z dwójką dzieci, Grace (Joey King) i Tuckerem (Pierce Gagnon). Sarah utrzymuje rodzinę, pracując w administracji publicznej, podczas gdy Aidan, niespełniony aktor, spędza czas na przesłuchaniach i przenoszeniu się w świat dziecięcych marzeń. Kiedy walczący z poważną chorobą Gabe (Mandy Patinkin), owdowiały ojciec Aidana, nie jest już w stanie dłużej opłacać szkoły swoich wnuków, Aidan decyduje się uczyć dzieci w domu. Przygotowany przez ojca program zajęć prowadzi wszystkich do zaskakujących odkryć.

Film wyreżyserował i zagrał w nim główną rolę ZACH BRAFF, gwiazda serialu "Hoży doktorzy", autor "Powrotu do Garden State" z Peterem Sarsgaardem i Natalie Portman. Również tym razem Braffowi udało się zgromadzić na planie doborową obsadę, w tym Kate Hudson, wcielająca się w żonę głównego bohatera, która pracuje na utrzymanie rodziny oraz Mandy Patinkina, znanego jako Saul Berenson z serialu "Homeland".

ZWIASTUNY

HITY JESIENI
ANDRZEJ BARGIEL - ŚNIEŻNA PANTERA
KONTROWERSYJNE BIOGRAFIE W CANAL+
SEKRETY MONY LISY
WT / 25 PAŹDZIERNIKA / 22:00 / CANAL+ DISCOVERY
KEBAB I HOROSKOP
PN / 24 PAŹDZIERNIKA / 21:00 / CANAL+
MOST SZPIEGÓW
ND / 23 PAŹDZIERNIKA / 22:15 / CANAL+ FILM