EMISJE

SO | 22.10 | 19:10

CANAL+
PRZYPOMNIJ

SO | 22.10 | 20:10

CANAL+1
PRZYPOMNIJ
Hity jesieni
MR. ROBOT 2

The Gift

Australia, USA

reżyseria:

obsada: , ,

gatunek: thriller

czas trwania: 110 min

4.14

Świetny scenariusz i niejednoznaczni bohaterowie w debiucie reżyserskim Joela Edgertona, znanego ze znakomitej roli w "Królestwie zwierząt", a także takich produkcji jak "Wielki Gatsby" i "Pakt z diabłem". Mocny thriller z Jasonem Batemanem ("Szefowie wrogowie") i Rebeccą Hall ("Vicky Cristina Barcelona", "Transcendencja") w rolach głównych.

Młode małżeństwo - Simon (Jason Bateman) i Robyn (Rebecca Hall) - kupuje nareszcie swój wymarzony dom, a za kilka miesięcy na świat ma przyjść ich długo wyczekiwane dziecko. Przyszłość pary rysuje się zatem w tęczowych barwach i zdaje się, że nic nie może zakłócić ich spokoju. Pewnego dnia Simon i Robyn spotkają przypadkiem dawnego kolegę Simona (sam reżyser Joel Edgerton), który z czasem staje się nowym przyjacielem domu. Gordo jest miły, skory do pomocy i co jakiś czas przesyła parze drobne podarunki. Jednak sympatyczne prezenty z czasem stają się niepokojące, by pod koniec wzbudzać już tylko przerażenie.

"Dar" to świetnie nakręcony dramat małżeński, który wymyka się jednoznacznym podziałom i ocenom. Jest to w dużej mierze zasługa świetnie napisanego scenariusza, za który również odpowiada Joel Edgerton.

RECENZJE

Wajda. Powidok.

“Chyba nie będziemy tu wygłaszać panegiryku” - bulwersował się jeden z...

więcej

ZWIASTUNY

HITY JESIENI
MOST SZPIEGÓW
SO / 22 PAŹDZIERNIKA / 21:00 / CANAL+
THE BEATLES VS. THE ROLLING STONES
SO / 22 PAŹDZIERNIKA / 18:00 / CANAL+
THE DUFF [#TA BRZYDKA I GRUBA]
SO / 22 PAŹDZIERNIKA / 16:00 / CANAL+
JEROZOLIMA
SO / 22 PAŹDZIERNIKA / 12:45 / CANAL+ DISCOVERY
SZYBKA AKCJA