PREMIERY

2014.03.16

CANAL+
Rabat 20% na 20-lecie

Bezpieczna przystań

Safe Haven

USA, 2013

reżyseria: Lasse Hallström

obsada: Julianne Hough, Josh Duhamel, Cobie Smulders, David Lyons

gatunek: dramat

Do małego miasteczka w północnej Karolinie przyjeżdża Katie (Julianne Hough), piękna i zamknięta w sobie młoda kobieta. Unika kontaktu z mieszkańcami do czasu, gdy poznaje Alexa (Josh Duhamel), owdowiałego właściciela sklepu, który samotnie wychowuje dwójkę dzieci oraz sąsiadki Jo (Cobie Smulders).

Mimo dystansu, jaki usiłuje zachować, Katie stopniowo zaprzyjaźnia się z Jo i zbliża do Alexa i jego rodziny. Jednak przeszłość przed którą chciała się schronić w Southport ją dopada i Katie musi podjąć decyzję, czy stawić jej czoła, czy znów uciekać.

Scenariusz powstał na podstawie książki Nicholasa Sparksa, amerykańskiego pisarza, autora powieści "Pamiętnik". Dwukrotnie nominowany do OSCARA® reżyser LASSE HALLSTRÖM jest odpowiedzialny za sukces takich filmów, jak "Co gryzie Gilberta Grape'a", "Czekolada" czy "Połów szczęścia w Jemenie". W "Bezpiecznej przystani" w rolach głównych wystąpili młodziutka Julianne Hough ("Footloose"), Josh Duhamel ("Transformers", "Och, życie", "Sylwester w Nowym Jorku) oraz Cobie Smulders, znana szerszej publiczności jako Robin z serialu "Jak poznałem waszą matkę".

RECENZJE

"Mad Max", czyli szrot

W Cannes, jak czytam, od rana straszliwe kolejki, a parę godzin później w moim kinie na...

więcej

PODOBNE FILMY

Ida
22.05 / 14:15 / CANAL+ FILM
Duma i uprzedzenie
22.05 / 20:00 / CANAL+ FILM
Serce lwa
23.05 / 00:05 / CANAL+
Serce lwa
23.05 / 01:05 / CANAL+1
Więcej

ZWIASTUNY

GRACE KSIĘŻNA MONAKO
ND / 24 MAJA / 21:30 / CANAL+
AKTUALNOŚCI FILMOWE+ 16.05.2015
RECEPTA NA BIZNES
BRACTWO CZERWONEJ OPASKI
PT / 22 MAJA / 20:00 / CANAL+ FAMILY
BRZEGIEM NILU
MEGALOPOLIS