EMISJE

PN | 16.01 | 18:00

CANAL+ SPORT
PRZYPOMNIJ

CZ | 19.01 | 16:35

CANAL+ DISCOVERY
PRZYPOMNIJ

PT | 20.01 | 14:00

CANAL+ SPORT
PRZYPOMNIJ

110%

Polska, 2016

reżyseria:

gatunek: film dokumentalny

czas trwania: 75 min

5.00

Giganci polskiego sportu w życiu codziennym. Na ekranie Robert Lewandowski, Anita Włodarczyk, Adam Małysz, Mateusz Kusznierewicz i inni. Zobacz prawdziwe oblicze sportu.

"110%" to filmowa opowieść o marzeniach, pasji, odwadze sięgania do gwiazd i smaku zwycięstwa. Kulisy wyczynowego sportu w relacji tych, którzy na naszych oczach stają się legendą - Roberta Lewandowskiego, Anity Włodarczyk, Adama Małysza i wielu innych. Twórcy filmu przejechali tysiące kilometrów, odwiedzili kilkadziesiąt miejsc, a wszystko po to, by pokazać inną stronę życia sportowców.

WASZE OPINIE

pedro

Świetny dokument, którego bohaterami są prawdziwi bohaterowie. Sportowcy ludzie, którzy dawali i dają nam powody do dumy i satysfakcji, którzy kochają to co robią i nie gwiazdorzą. Przez lata co weekend kibicowałem Adamowi Małyszowi podczas Pucharu Świata w skokach, co rok w czasie Tour de France trzymam kciuki za Rafała Majkę, podczas rozgrywek za naszych siatkarzy, a w czasie zawodów lekkoatletycznych za Anitę Włodarczyk i resztę polskiej ekipy. Ten dokument trzeba zobaczyć.

WYDARZENIA

Druga seria "Polski filmowej" od 2 stycznia w CANAL+ DISCOVERY

2 stycznia CANAL+ DISCOVERY zaprasza na drugą odsłonę oryginalnej serii "Polska filmowa". Aktor Rafał Zawierucha ponownie wyrusza w podróż po Polsce...

więcej

TOP TYGODNIA