RSS

CANAL+ HD - oglądaj sport, najnowsze filmy

Kibicuj

SZCZEGÓŁOWY PLAN TRANSMISJI T-MOBILE EKSTRAKLASY

Tylko w kanałach sportowych nc+ kibice mogą oglądać mecze polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Wszystkie spotkania relacjonowane są na żywo i w najwyższej jakości HD. Sprawdź szczegółowy plan naszych najbliższych relacji.

SZCZEGÓŁOWY PLAN TRANSMISJI T-MOBILE EKSTRAKLASY.

GŁOSUJ NA NAJWIĘKSZE +

Oglądaj spotkania T-Mobile Ekstraklasy w CANAL+ i głosuj na największe "plusy" każdego meczu i wszystkich kolejek rozgrywek. Partnerem akcji "największy + meczu" jest wydawca gry FIFA 15.

Ricky i bliźniaki

Pojechaliśmy wczoraj mocną grupą produkcyjną na dwa materiały do jednego klubu. Bartek Ignacik na inauguracyjnego „Turbokozaka”, a ja na wywiad „1na1”. Bohaterem zadań praktycznych będzie... czytaj więcej
Żelisław Żyżyński, 16 kwietnia 2014

Mój pomysł na reformę: koniec podziałów

Okradziono nas z punktów (dokładnie z połowy). Czy powinno tak być, że dzisiaj mam tylko połowę tego, co miałem wczoraj (mówimy o punktach, nie o pieniądzach, choć i porównania do kasy się... czytaj więcej
Marcin Rosłoń, 14 lutego 2014

Między medalami

Ligówka wraca pomiędzy złotymi medalami dla Justyny Kowalczyk i Kamila Stocha. Myślę oczywiście o tym drugim, po który Kamil wyskoczy w sobotę. Trzymam kciuki, zresztą jak każdy. Przerwa w piłce była... czytaj więcej
Grzegorz Kalinowski, 23 stycznia 2014

Opowieść zimowa

Polska ligowa zima to żmudne przygotowania, które wielu kibiców i ekspertów interesowałyby w pełni tylko wtedy, gdyby mogli wcielić się w rolę Dana Petrescu i zaaplikować piłkarzom obciążenia, po których... czytaj więcej
Marcin Rosłoń, 10 stycznia 2014

Na wieży

Wszyscy piszą o Robercie Lewandowskim, to i ja. Wreszcie skończyła się mydlana opera z Lewym w roli głównej. Niby się skończyła, bo znamy już dobitnie nowy klub, a nadal trwa. Tylko chyba zmienił się gatunek... czytaj więcej

T-Mobile Ekstraklasa w CANAL+ to wszystkie mecze na żywo i w HD

NEWSY

Angel Perez Garcia: Dokonaliśmy wielkiej rzeczy
2014-11-23 21:51:42
Piast Gliwice pokonał przed własną publicznością Lech Poznań 3:2 w drugim niedzielnym meczu 16. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Była to pierwsza wygrana... czytaj więcej
Maciej Skorża: Chcieliśmy wygrać, to dla nas duży zawód
2014-11-23 21:41:47
Bartłomiej Pawłowski: Jeśli chodzi o mnie, to powiało optymizmem
2014-11-23 21:11:38
W niedzielnym spotkaniu z Jagiellonią młodzieżowy reprezentant Polski, Bartłomiej Pawłowski w 60. minucie zastąpił Macieja Makuszewskiego.- Powiało op... czytaj więcej
Madera: Trener Probierz wykrakał mi zdobycie bramki