Idris Elba: Bez granic

PREMIERY

2015.07.06

CANAL+ DISCOVERY
Andrzej Bargiel - Śnieżna Pantera

Idris Elba: No Limits

Wlk. Brytania, 2015

reżyseria:

gatunek: serial dokumentalna

czas trwania: 4 min

0.00

Idris Elba, zdobywca Złotego Globa za serial "Luther", pokazuje nieznane dotąd sportowe oblicze. Uzależniony od prędkości i adrenaliny aktor powraca do chłopięcych marzeń o rywalizacji i zwycięstwie w znanych rajdach samochodowych i akrobacjach lotniczych.

Nowa seria "Idris Elba: bez granic" zabierze widza w niesamowity świat prędkości oraz szybkich maszyn - jeżdżących i latających. Gospodarz i bohater programu, Idris Elba, od dziecka był zafascynowany szybkością. Dlatego postanowił zrealizować swoje dziecięce marzenie i sprawdzić się w różnych dyscyplinach sportowych. Zobaczymy jak próbuje swoich sił w rajdach, drag racingu, akrobacjach lotniczych i... biciu rekordu świata w prędkości lądowej Wielkiej Brytanii.

"Wyzwania, których podejmuję się w programie, to najtrudniejsze wyścigi, w jakich kiedykolwiek brałem udział. Poznam niezwykłych ludzi i spektakularne maszyny. Usłyszę także niesamowite historie o tym, jak daleko ludzie są w stanie się posunąć, by realizować swoją pasję, jaką jest prędkość. Aby sprostać tym wyzwaniom, muszę przede wszystkim stanąć oko w oko z samym sobą" - powiedział Idris Elba.

Akcja każdego odcinka serii dzieje się w innym miejscu - w Wielkiej Brytanii, Kalifornii czy na Florydzie. Idrisowi będą pomagać najwięksi profesjonaliści: kierowcy, piloci i trenerzy, którzy podpowiedzą jak uzyskać najlepsze wyniki, jak przejąć i utrzymać kontrolę nad pojazdami osiągającymi zawrotne prędkości. Aby spełnić swoje marzenie, Idris będzie musiał wystawić na ogromną próbę nie tylko swoje ciało, ale także umysł. Zmierzy się z różnymi wyzwaniami od niesprzyjającej pogody, klaustrofobii, lęku wysokości, poprzez różnorodne problemy techniczne. Jednak jest on zdeterminowany i ma jasno określony cel: rywalizuje, aby wygrać. Czy uda mu się pokonać wszystkie przeciwności losu, opanować strach i pobić obowiązujący od 88 lat, należący do Sir Malcolma Campella rekord prędkości lądowej (tzw. "Flying Mile"-281 km/h) Wielkiej Brytanii?

WYDARZENIA

POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI 2, CZYLI NAJLEPSI POLSCY REKONSTRUKTORZY HISTORYCZNI W AKCJI.

Świst kul nad głową, zapach prochu, ciężar zbroi...

więcej

TOP TYGODNIA

ZWIASTUNY

SEKRETY MONY LISY
WT / 25 PAŹDZIERNIKA / 22:00 / CANAL+ DISCOVERY
POJEDYNEK Z SAMYM SOBĄ
ND / 23 PAŹDZIERNIKA / 21:00 / CANAL+ DISCOVERY
J.R.R. TOLKIEN - WŁADCA SŁÓW
SO / 29 PAŹDZIERNIKA / 16:00 / CANAL+ DISCOVERY
JEROZOLIMA
ND / 23 PAŹDZIERNIKA / 01:05 / CANAL+ DISCOVERY
POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI 2
SO / 22 PAŹDZIERNIKA / 21:00 / CANAL+ DISCOVERY
CAŁA PRAWDA O...