4 razy sztuka

4 razy sztuka

EMISJE

ŚR | 18.01 | 01:35

CANAL+ DISCOVERY
PRZYPOMNIJ

CZ | 19.01 | 01:20

CANAL+ DISCOVERY
PRZYPOMNIJ

PT | 20.01 | 02:35

CANAL+ DISCOVERY
PRZYPOMNIJ

4 razy sztuka

Four Rooms

Wlk. Brytania, 2013

reżyseria:

gatunek: dokument

czas trwania: 50 min

3.83

Program daje szansę osobom posiadającym cenne przedmioty czy pamiątki na ich sprzedaż. Uczestnicy spotykają się z bohaterami programu: dekoratorami wnętrz, właścicielami antykwariatów, lombardów czy znawcami sztuki współczesnej, aby ocenili oni wartość przedmiotów. Następnie w czterech osobnych pokojach dochodzi do kolejnych konfrontacji i negocjacji. Jest jednak żelazna zasada - jeśli uczestnicy programu nie przyjmą oferty ekspertów i wyjdą z pokoju, to nie ma już do nich powrotu.

Negocjacje to ruletka. Sprzedającym na drodze do dużych pieniędzy stanie kilku największych brytyjskich handlowców. Ci są gotowi na zakup, lecz nie za wszelką cenę. Ktoś sprzeda zbyt tanio, inny - przez pazerność - nie zaakceptuje dobrej oferty. Strategie są różne, a emocje wielkie.

Wśród oferowanych przedmiotów pojawią się takie oryginalne rzeczy jak: buty znanego boksera Muhammeda Ali, szkice znanego projektanta mody Versace, rzeźba Salvadora Daliego czy gitara podpisana przez zespół Rolling Stones.

WYDARZENIA

Druga seria "Polski filmowej" od 2 stycznia w CANAL+ DISCOVERY

2 stycznia CANAL+ DISCOVERY zaprasza na drugą odsłonę oryginalnej serii "Polska filmowa". Aktor Rafał Zawierucha ponownie wyrusza w podróż po Polsce...

więcej

TOP TYGODNIA